MAGLIĆ – KRIVÁŇ 5 : 4 (2 : 3)

Krásny gól z voleja: Juraj Dobrík (Kriváň Selenča) (Foto: J. P.)

Krásny gól z voleja: Juraj Dobrík (Kriváň Selenča)
(Foto: J. P.)

Maglićania museli na tomto zápase vyhrať, aby sa vyhli nepríjemnosti – zostupu do najnižšej súťaže! Preto od začiatku zahrali útočne a už v 10. min. Ivić načal sieť brankára Selenčanov Naďa. O sedem min. neskoršie Dobrík z tridsiatich metrov krásnym volejom vyrovnal. Čo nevidieť, v 30. min. výsledok znel 1 : 2 vďaka efektnému gólu Darka Pavlova. V 34. min. Krajinović aj tretí raz prekonal domáceho brankára. Výsledok prvého polčasu stanovil Vukašinović v 38. min.

V druhom polčase domáci zahrali omnoho agilnejšie. V 52. min. Vukašinović vyrovnal na 3 : 3. V 59. min. Maglićania celkom obrátili výsledok vo vlastný prospech a strelcom bol Ivić. Selenčania sa predsa nevzdávali, o čom svedčí aj vyrovnávajúci gól Petkovića v 64. min. Piaty gól v sieti Naďa rozhodol o víťazovi tohto zápasu, ktorý v 69. min. vsietil Radić. Do konca zápasu sa hostitelia zamerali na obranu vlastnej brány, čo sa im na konci aj podarilo.

KRIVÁŇ: Naď, Krajinović (Dejan Pavlov), Dobrík (Lipták), Dejan Mučaji, Pavlović, Petković, Banjac, Kutenič, Dalibor Mučaji, Spasić, Darko Pavlov (M. Strehársky).