KRIVÁŇ – BAČKA  4 : 0 (1 : 0)

Strelec posledného gólu v sezóne: Darko Pavlov (Kriváň Selenča) (Foto: J. P.)

Strelec posledného gólu v sezóne: Darko Pavlov (Kriváň Selenča)
(Foto: J. P.)

Pred posledným majstrovským zápasom na ihrisku v Selenči bola slávnostná nálada. Vedenie Kriváňa na záver sezóny pohármi odmenilo najmladšieho hráča Daniela Kuteniča, najlepšieho v jarnej polosezóne Aleksandra Petkovića, najlepšieho hráča celých majstrovstiev Mária Malinu a strelca najkrajšieho gólu Dalibora Spasića. Potom futbalisti, rozhodcovia a diváci minútkou ticha vzdali poctu zosnulému predsedovi FK Vojvodina Ratkovi Butorovićovi.

Na zápase hlavné slovo mali domáci futbalisti. V 13. min. Spasić prihral Malinovi, ktorý sa ocitol zoči-voči s Brňom a ľahko ho prekonal. Do polčasu kriváňovci neustále útočili, ale brankár Bačky sa viac nedal prekvapiť. V 35. min. rozhodca anuloval Despotovčanom gól pre údajné postavenie mimo hry.

V 52. min. z pravej strany zaútočil Kutenič, uvoľnil Spasića a bolo 2 : 0. Sólovú akciu v 60. min. Petković skončil tretím gólom za domácich. Keď už všetci mysleli, že sa zápas skončí 3 : 0, rýchly Darko Pavlov sa vyhol ofsajdovej pasci hráčov z Despotova a vsietil štvrtý gól na zápase.

KRIVÁŇ: Krstić, Pavlović (Krajinović), Dobrík (Jovović), Dejan Mučaji, Banjac, Petković, Anđelić, Kutenič, Darko Pavlov, Spasić, Malina (Dalibor Mučaji).