FUTBALOVÁ KRONIKA NAŠICH DEDÍN

14.apr 2019

FUTBALOVÁ KRONIKA NAŠICH DEDÍN

     

Výsledký majstrovských zápasov našich klubov zohraných v sobotu a nedeľu 13. a 14. apríla 2019

 

VOJVODINSKÁ LIGA – SEVERNÁ SKUPINA

  1. kolo:

BÁČSKY PETROVEC: Mladosť – Tavankut 0 : 1

Tabuľka:

1.Radnički 1912    59

2.Sloga (Č) 49

3.OFK Mladost (A) 39

4.Tisa 36

5.Bajša 35

6.OFK Vrbas 33

7.Crvenka 27

8.Radnički (S) 27

9.Tavankut 25

10.MLADOSŤ (BP) 24

11.Bačka 23

12.Tekstilac 22

13.Mladost (T) 21

14.Polet 18

15.BSK 18

16.Budućnost 17

Program nasledovného kola:

PAČIR: Bačka – Mladosť (Báčsky Petrovec)

 

VOJVODINSKÁ LIGA – JUŽNÁ SKUPINA

  1. kolo:

STARÁ PAZOVA: Jednota – Sloga (Erdevík) 2 : 1

ŠÍD: Radnički – Hajduk (Čurug) 9 : 0

VOJKA: Sremac – Tatra (Kysáč) 1 : 1

Tabuľka:

1.Jugović 43

2.1.Maj Ruma 42

3.Podrinje 35

4.SLOGA (E) 31

5.Borac 31

6.Podunavac 31

7.Sremac Vojka 30

8.Hajduk (D) 28

9.Hajduk (B) 28

10.RADNIČKI (Š) 26

11.Sloga (T) 26

12.TATRA 24

13.JEDNOTA  24

14.LSK Laćarak 15

15.Hajduk (Č) (-1)  -1

Borac (Nový Sad) opustil súťaž

Program nasledovného kola:

ERDEVÍK: Sloga – LSK Laćarak

KAĆ: Jugović- Radnički (Šíd)

KYSÁČ: Tatra – 1. Maj Ruma

Jednota Stará Pazova je voľná

 

PRVÁ JUHOBANÁTSKA LIGA

  1. kolo:

BARANDA: Radnički – Dolina (Padina) 2 : 3

Tabuľka:

1.Borac 49

2.Partizan (G) 48

3.Potporanj 41

4.Partizan (U) 39

5.Radnički 38

6.Strela 35

7.Jedinstvo (V) 35

8.Jedinstvo Stević (K) 31

9.Spartak 1911   31

10.Sloga 26

11.Dunav 24

12.Jugoslavija 24

13.Vulturul 23

14.Crvena Zvezda 23

15.DOLINA 22

16.Vojvodina (S) 16

17.Polet 16

Vojvodina (Crepaja) opustila súťaž

Program nasledovného kola:

PADINA: Dolina – Strela

 

SOMBORSKÁ OBLASTNÁ LIGA

  1. kolo:

RUSKÝ KERESTÚR: Rusín – Slávia (Pivnica) 2 : 0

KULPÍN: Kulpín – Stari Grad (Báčska Palanka) 0 : 6

Tabuľka:

1.Stari Grad 46

2.SLÁVIA 40

3.Krila Krajine 39

4.Rusin 37

5.Vojvodina 34

6.Borac 46   34

7.ŽAK 31

8.Budućnost 30

9.Hercegovac 29

10.Tvrdjava 28

11.Kula 27

12.Radnički 1918  23

13.KULPÍN 23

14.Lipar 21

15.Polet 15

16.OFK Odžaci 10

Program nasledovného kola:

ODŽACI: OFK Odžaci – Kulpín

PIVNICA: Slávia – Krila Krajine

 

MESTSKÁ LIGA ZREŇANIN – A SKUPINA

19.kolo:

ARADÁČ: AŠK – OFK Klek 2 : 3

BIELE BLATO: Mladosť – OFK Stajićevo 3 : 0

Tabuľka:

1.Potisje 44

2.Tamiš 39

3.MSK 37

4.AŠK 35

5.OFK Klek 34

6.OFK Stajićevo 27

7.Zadrugar 22

8.Bilećanin 22

9.Naftagas 17

10.Jedinstvo 15

11.OFK Gradnulica 14

12.ŽFK Banat 10

13.MLADOSŤ 7

Program nasledovného kola:

ZREŇANIN: OFK Gradnulica – AŠK (Aradáč)

Mladosť Biele Blato je voľná

 

DRUHÁ JUHOBANÁTSKA LIGA – VÝCHODNÁ SKUPINA

  1. kolo:

CRVENA CRKVA: Vojvodina – Jánošík 2 : 2

GUDURICA: Vinogradar – Hajdušica 1 : 3

Tabuľka:

1.HAJDUŠICA 41

2.Budućnost 40

3.Ševac 28

4.Borac (VS) 27

5.Ratar 26

6.Karaš (J) (-1) 25

7.Vojvodina 25

8.Partizan 25

9.Karaš (K) 22

10.Borac (VG) (-1) 20

11.Dobrica 16

12.Vinogradar (-1) 14

13.JÁNOŠÍK 12

14.Sloga 10

Program nasledovného kola:

JÁNOŠÍK: Jánošík – Ratar (Kruščica)

HAJDUŠICA:  Hajdušica – Borac (Vračev Gaj)

 

DRUHÁ JUHOBANÁTSKA LIGA – ZAPAD – JUŽNÁ SKUPINA

  1. kolo:

STARI TAMIŠ: Stari Tamiš – Mladosť (Vojlovica) 4 : 0

Tabuľka:

1.Budućnost 34

2.Kolonija 32

3.Dolovo 28

4.Proleter 25

5.Stari Tamiš 24

6.Jedinstvo (-3) 17

7.Omladinac 12

8.MLADOSŤ  10

9.BSK Bavanište 8

10.Borac 5

Program nasledovného kola:

DOLOVO:  Dolovo – Mladosť (Vojlovica)

 

DRUHÁ JUHOBANÁTSKA LIGA ZAPAD – SEVERNÁ SKUPINA

  1. kolo:

OPOVO:  Omladinac 1927 – Vojlovica 2018 3 : 0

KOVAČICA: Slávia – Mundial (Pančevo) 2 : 0

Tabuľka:

1.SLÁVIA 34

2.Polet 31

3.Unirea 25

4.Glogonj 22

5.Mundial 21

6.Omladinac 1927   11

7.Tempo 9

8.VOJLOVICA 2018   6

9.Pobeda 3

Program nasledovného kola:

KOVAČICA: Slávia – Polet (Idvor)

VOJLOVICA: Vojloivica 2018 – Glogonj (Glogonj)

 

OBECNÁ LIGA BÁČSKA PALANKA

  1. kolo:

MALI BAČ: Mladost – Naša Hviezda (Silbaš) 1 : 2

BODJANI: Slavija – Budúcnosť (Hložany) 0 : 5

Kriváň Selenča bol voľný

Tabuľka:

1.NAŠA HVIEZDA 41

2.Maglić 40

3.KRIVÁŇ 38

4.BUDÚCNOSŤ   34

5.Neštin 26

6.Sloga 22

7.Bačka (D) 19

8.Bački Hajduk 17

9.Bačka 1945   12

10.Mladost 9

11.Borac (-1)  6

12.Slavija 2

Program nasledovného kola:

HLOŽANY: Budúcnosť – Mladost (Mali Bač)

SELENČA: Kriváň – Neštin (Neštin)

Naša Hvidezda Silbaš je voľná

MEDZIOBECNÁ LIGA SOMBOR – DRUHÁ TRIEDA

  1. kolo:

ODŽACI: Lider – Panonija 2 : 0

Tabuľka:

1.Borac (BG) 35

2.Lider 28

3.Stanišić 1920 24

4.Graničar 24

5.Jedinstvo Lemeš 16

6.Dinamo 1923 (BB) (-1) 12

7.Dinamo (S) 12

8.Telečka 10

9.Sport (-1) 6

10.PANÓNIA 3

OFK Metalac (Sombor) a KFK Kula opustili súťaž

Program nasledovného kola:

Laliťská Panónia je voľná

 

OBECNÁ LIGA ŠÍD

  1. kolo:

JAMENA: Graničar – Jednota (Ľuba) 0 : 1

BINGUĽA: OFK Binguľa – Jedinstvo (Morović) 0 : 1

GIBARAC: Sindjelić – Jednota (Šíd) 0 : 2

BAČINCI: OFK Bačinci – Erdevík 2017 (Erdevík) 0 : 1

Tabuľka:

1.Sremac 37

2.JEDNOTA (Š) 34

3.ERDEVÍK 2017  30

4.JEDNOTA (Ľ) 27

5.Jedinstvo (M) 22

6.Napredak 20

7.Sindjelić 15

8.Graničar 13

9.OFK Bačinci 13

10.Omladinac 13

11.OFK BINGUĽA 11

12.Borac 4

Program nasledovného kola:

ERDEVÍK: EErdevík 2017 – Sindjelić (Gibarac)

ŠÍD: Jednota – OFK Binguľa

ĽUBA: Jednota – Sremac (Berkasovo)

 

 

 

 

 

V. HUDEC
V. HUDEC

VLADIMÍR HUDEC (1957) S Hlasom ľudu začal spolupracovať roku 1979. Prvý príspevok zverejnil v mládežníckom časopise Vzlet. V Hlase ľudu sa zamestnal roku 1988 ako novinár – dopisovateľ a na tom pracovnom mieste zotrváva aj v súčasnosti. Pravidelne sleduje a píše o udalostiach a živote v rodnej Hajdušici, ako aj o spoločensko-politickom a hospodárskom živote v obci Plandište. V sledovaní života v banátskych slovenských osadách sa zameriava na podmienky žitia, čiže komunálnu problematiku, ale sleduje aj (poľno) hospodársky, kultúrny, cirkevný, športový a vôbec spoločenský život. Kontakt: hudec@hl.rs