FUTBALOVÁ KRONIKA NAŠICH DEDÍN

30.sep 2018

FUTBALOVÁ KRONIKA NAŠICH DEDÍN

 Výsledky majstrovských zápasov našich klubov zohraných v sobotu a nedeľu  29.  a 30. septembra 2018

 

VOJVODINSKÁ LIGA – SEVERNÁ SKUPINA

  1. kolo:

BÁČSKY PETROVEC: Mladosť – Bačka (Pačir) 1 : 1

Tabuľka:

1. Radnički 1912 – 19, 2. OFK Mladost (A) – 17, 3. Tisa – 16, … 12. Mladosť (BP) – 7, … 15. BSK – 2, 16. Tavankut – 0.

Program nasledovného kola:

BAJŠA: Bajša – Mladosť (Báčsky Petrovec)

 

VOJVODINSKÁ LIGA – JUŽNÁ SKUPINA

  1. kolo:

LAĆARAK: LSK Laćarak – Sloga (Erdevík) 0 : 4

ŠÍD: Radnički – Jugović 0 : 0

RUMA: 1. maj Ruma – Tatra (Kysáč) 2 : 1

Jednota Stará Pazova bola voľná

Tabuľka:

1. Jugović – 16, 2. Borac (Š) – 14, 3. Podrinje – 14, … 5. Sloga (E) – 13, … 8. Tatra – 8, … 11. Jednota (SP) – 7, … 14. Radnički (Š) – 4, 15. Hajduk (Č) – 0.

Program nasledovného kola:

KYSÁČ: Tatra – Jednota (Stará Pazova)

ŠAJKAŠ: Borac – Radnički (Šíd)

Erdevícka Sloga je voľná

 

PRVÁ JUHOBANÁTSKA LIGA

  1. kolo:

PADINA: Dolina – Vojvodina (Crepaja) 4 : 0

Tabuľka:

1. Partizan (U) – 24, 2. Partizan (G) – 19, Potporanj – 18, … 14. Dolina – 7, … 17. Polet – 6, 18. Vojvodina (C) – 0

Program nasledovného kola:

GREBENAC: Vulturul – Doilina (Padina)

 

SOMBORSKÁ OBLASTNÁ LIGA

  1. kolo

KULPÍN: Kulpín – OFK Odžaci (Odžaci) 4 : 0

BÁČSKA PALANKA: Krila Krajine – Slávia (Pivnica) 2 : 1

Tabuľka:

1. Rusin – 14, 2. Stari Grad – 14, Budućnost – 14, … 8. Slávia – 11, … 10. Kulpín – 10, … Polet – 3, 16. OFK Odžaci – 3.

Program nasledovného kola:

PIVNICA: Slávia – Radnički 1918 (Ratkovo)

SOMBOR: ŽAK – Kulpín

 

DRUHÁ JUHOBANÁTSKA LIGA – VÝCHODNÁ SKUPINA

  1. kolo:

JÁNOŠÍK: Jánošík – Karaš (Jasenovo) 1 : 2

HAJDUŠICA: Hajdušica – Borac (Veliko Središte) 5 : 0

Tabuľka:

1. Budućnost – 16, 2. Hajdušica – 16, 3. Karaš (J) – 14, … 11. Jánošík – 4, … 13. Sloga – 2, 14. Borac (VG) – 2.

Program nasledovného kola:

GUDURICA: Vinogradar – Jánošík

DOBRICA – Dobrica – Hajdušica

 

DRUHÁ JUHOBANÁTSKA LIGA – ZÁPAD – JUH

  1. kolo:

VOJLOVICA: Mladosť – Stari Tamiš (Stari Tamiš) 2 : 3

Tabuľka:

1. Kolonija – 15, 2. Budućnost – 13, Proleter 10, … 7. Mladost – 4, … 10 – BSK Bavanište 1.

Program nasedovného kola:

VOJLOVICA: Mladost – Dolovo

 

DRUHÁ JUHOBANÁTSKA LIGA – ZÁPAD – SEVER

  1. kolo:

VOJLOVICA: Vojlovica 2018 – Omladinac 1927 (Opovo) 2 : 2

PANČEVO: Mundial – Slávia (Kovačica) 3 : 2

Tabuľka:

1. Polet – 12, 2. Slávia – 12, 3. Unirea – 9, … 7. Vojlovica 2018 – 2, 8. Pobeda – 1, 9. Tempo – 0.

Program nasledovného kola:

IDVOR: Polet – Slávia

GLOGONJ: Glogonj – Vojlovica 2018

 

MESTSKÁ LIGA ZREŇANIN – A SKUPINA

  1. kolo:

ARADÁČ: AŠK – OFK Gradnulica (Zreňanin) 5 : 1

Mladosť Biele Blato bola voľná

Tabuľka:

1. Potisje – 19, 2. OFK Klek – 18, 3. Tamiš – 17, 4. AŠK – 13, … 12. Mladosť – 3, 13. OFK Gradnulica – 0.

Program nasledovného kola:

STAJIĆEVO: OFK Stajićevo – AŠK

BIELE BLATO: Mladosť – Naftagas (Boka)

 

OBECNÁ LIGA BÁČSKA PALANKA

  1. kolo:

MALI BAČ: Mladost – Buducnosť (Hložany) 0 : 2

KARAĐORĐEVO: Proleter – Naša hviezda (Silbaš) 0 : 3

NEŠTIN: Neštin – Kriváň (Selenča) 0 : 2

Tabuľka:

1. Kriváň – 18, 2. Naša hviezda – 16, 3. Maglić – 15, 4. Budúcnosť 15, … 12. Mladost – 0, 13. Borac – 0.

Program nasledovného kola:

SILBAŠ: Naša hviezda – Neštin (Neštin)

HLOŽANY: Budúcnosť – Proleter (Karađorđevo)

Kriváň zo Selenče je voľný

 

MEDZIOBECNÁ LIGA SOMBOR – DRUHÁ TRIEDA

  1. kolo:

SOMBOR: OFK Metalac – Panónia (Laliť) 2 : 3

Tabuľka:

1. Stanišić 1920 – 15, 2. Borac – 13, … 6. Panónia – 7,

Program nasledovného kola:

LALIŤ: Panónia – Jedinstvo Lemeš (Svetozar Miletić)

 

OBECNÁ LIGA ŠÍD

  1. kolo:

BINGUĽA: OFK Binguľa – Omladinac (Batrovci) 2 : 2

ĽUBA: Jednota – Jedinstvo (Morović) 3 : 1

JAMENA: Graničar – Erdevík 2017 (Erdevík) 2 : 3

BERKASOVO: Sremac – Jednota (Šíd) 1 : 4

Tabuľka:

1. Jednota (Š) – 18, 2. Sremac – 15, 3. Erdevík 2017 – 15, 4. Jednota (Ľ) – 15, … OFK Binguľa – 4, 12. Borac – 0.

 

Program nasledovného kola:

ŠÍD: Jednota – Jednota (Ľuba)

ERDEVÍK:  Erdevík 2017 – Sremac (Berkasovo)

ILINCI: Borac – OFK Binguľa (Binguľa)

 

 

V. HUDEC
V. HUDEC

VLADIMÍR HUDEC (1957) S Hlasom ľudu začal spolupracovať roku 1979. Prvý príspevok zverejnil v mládežníckom časopise Vzlet. V Hlase ľudu sa zamestnal roku 1988 ako novinár – dopisovateľ a na tom pracovnom mieste zotrváva aj v súčasnosti. Pravidelne sleduje a píše o udalostiach a živote v rodnej Hajdušici, ako aj o spoločensko-politickom a hospodárskom živote v obci Plandište. V sledovaní života v banátskych slovenských osadách sa zameriava na podmienky žitia, čiže komunálnu problematiku, ale sleduje aj (poľno) hospodársky, kultúrny, cirkevný, športový a vôbec spoločenský život. Kontakt: hudec@hl.rs