Futbalová kronika našich dedín

11.nov 2018

Futbalová kronika našich dedín

Výsledky majstrovských zápasov našich klubov zohraných v sobotu a nedeľu 10. a 11. novembra 2018

 

VOJVODINSKÁ LIGA – SEVERNÁ SKUPINA

 13. kolo:

MLADENOVO: Budućnost – Mladosť (Báčsky Petrovec) 0 : 1

Tabuľka:

  1. Radnički 1912 – 37

2. Sloga (Č) – 32

  1. Bajša – 25
  2. OFK Mladost APA – 21
  3. OFK Vrbas – 20
  4. Radnički (S) – 19
  5. Tisa – 18
  6. Tekstilac – 18
  7. Mladosť (BP) – 16
  8. Bačka – 15
  9. Crvenka – 15
  10. Budućnost – 15
  11. Mladost (T) – 13
  12. Tavankut – 12
  13. Polet – 9
  14. BSK – 6

 

Program nasledovného kola:

BÁČSKY PETROVEC:  Mladosť – Tisa (Adorjan)

 

VOJVODINSKÁ LIGA – JUŽNÁ SKUPINA

  1. kolo

BEŠKA: Hajduk – Sloga (Erdevík) 1 : 1

ŠÍD: Radnički – Sloga (Temerín) 4 : 0

STARÁ PAZOVA: Jednota – Podunavac (Belegiš) 2 : 1

KYSÁČ: Tatra – Borac (Šajkaš) 0 : 1

Tabuľka:

 

  1. Jugović – 28
  2. 1. Maj Ruma – 27
  3. Podrinje – 24
  4. Sremac Vojka – 24
  5. Sloga (E) – 23
  6. Borac (Š) – 22
  7. Hajduk (D) – 18
  8. Podunavac – 16
  9. Tatra – 15
  10. Jednota – 15
  11. Hajduk (B) – 14
  12. Radnički (Š) – 14
  13. Sloga (T) – 13
  14. LSK Laćarak – 7
  15. Hajduk (Č)

Program nasledovného kola:

ERDEVÍK: Sloga – Jugović (Kać)

M. MITROVICA: Podrinje – Tatra (Kysáč)

LAĆARAK: LSK Laćarak – Jednota (Stará Pazova)

BEŠKA: Hajduk – Radnički (Šíd)

 

PRVÁ JUHOBANÁTSKA LIGA

  1. kolo

B. N. SELO: Sloga – Dolina (Padina) 2 : 0

Tabuľka:

  1. Partizan (U) – 32
  2. Radnički – 30
  3. Partizan (G) – 29
  4. Borac – 28
  5. Potporanj – 28
  6. Jedinstvo Stević – 23
  7. Spartak 1911 – 23
  8. Strela – 21
  9. Vulturul – 21
  10. Jedinstvo (V) – 21
  11. Jugoslavija – 20
  12. Vojvodina (S) – 17
  13. Sloga (BNS) – 16
  14. Dunav – 14
  15. Crvena Zvezda – 14
  16. Dolina – 11
  17. Polet – 9
  18. Vojvodina (C) -3

Program nasledovného kola:

PADINA: Dolina – Spartak 1911 (Debeljača)

 

SOMBORSKÁ OBLASTNÁ LIGA

  1. kolo:

RUSKÝ KERESTÚR: Rusín – Kulpín (Kulpín) 4 : 1

PIVNICA: Slávia – Borac 46 (Obrovac) 5 : 1

Tabuľka:

  1. Stari Grad – 28
  2. Rusin – 26
  3. Vojvodina (T) – 26
  4. Slávia – 24
  5. Krila Krajine – 24
  6. Budućnost – 22
  7. ŽAK – 22
  8. Borac 46 – 19
  9. Kula – 17
  10. Hercegovac – 17
  11. Kulpín – 14
  12. Radnički 1918 – 14
  13. Tvrdjava – 14
  14. Lipar – 9
  15. OFK Odžaci – 9
  16. Polet – 6

Program nasledovného kola:

BÁČSKA PALANKA: Stari Grad – Slávia (Pivnica)

KULPÍN: Kulpín – Krila Krajine (Báčska Palanka)

DRUHÁ JUHOBANÁTSKA LIGA – VÝCHODNÁ SKUPINA

  1. kolo

HAJDUŠICA: Hajdušica – Sloga (Margita) 2 : 1

JÁNOŠÍK: Jánošík – Karaš (Kuštilj) 2 : 4

Tabuľka:

  1. Hajdušica – 29
  2. Budućnost – 25
  3. Karaš (J) – 22
  4. Ševac – 19
  5. Ratar – 18
  6. Karaš (K) – 18
  7. Vojvodina – 17
  8. Borac (VS) – 17
  9. Partizan – 16
  10. Vinogradar – 13
  11. Borac (VG) – 12
  12. Dobrica – 10
  13. Jánošík – 8
  14. Sloga – 7

Program nasledovného kola:

DOBRICA: Dobrica – Jánošík

KUŠTILJ: Karaš – Hajdušica

 

MESTSKÁ LIGA ZREŇANIN – A SKUPINA

13 kolo:

MIHAJLOVO: MSK – AŠK 0 : 1

EČKA: Jedinstvo – Mladosť (Biele Blato) 6 : 0

Konečná tabuľka jesennej časti majstrovstiev:

  1. Potisje – 34
  2. Tamiš – 27
  3. MSK – 24
  4. OFK Klek – 24
  5. AŠK – 22
  6. OFK Stajićevo – 20
  7. Bilećanin – 15
  8. Zadrugar – 14
  9. Naftagas – 13
  10. Jedinstvo – 11
  11. ŽFK Banat – 9
  12. OFK Gradnulica – 7
  13. Mladosť – 4

 

OBECNÁ LIGA BÁČSKA PALANKA

  1. kolo:

SELENČA: Kriváň – Bačka 1945 (Báčska Palanka) 2 : 2

SILBAŠ: Naša Hviezda – Maglić (Báčsky Maglić) 1 : 2

HLOŽANY: Budúcnosť – Sloga  (Plavna) 3 : 0

  1. Maglić – 31
  2. Naša Hviezda – 28
  3. Kriváň – 26
  4. Budúcnost – 21

  1. Borac – 3
  2. Slavija – 2

 

Program nasledovného kola:

MAGLIĆ: Maglić – Budúcnosť (Hložany)

BÁČSKA PALANKA: Bačka 1945 – Naša Hviezda (Silbaš)

VIZIĆ: Borac – Kriváň (Selenča)

MEDZIOBECNÁ LIGA SOMBOR – DRUHÁ TRIEDA

  1. kolo:

SONTA: Dinamo – Panónia (Laliť) 3 : 0

Konečná tabuľka jesennej časti majstrovstiev:

  1. Borac – 26
  2. Lider – 22
  3. Stanišić 1920 – 21
  4. Graničar – 21
  5. Jedinstvo Lemeš – 15
  6. Dinamo 1923 (BB) – 13
  7. Dinamo (S) – 11
  8. Telečka – 10
  9. Panónia – 7
  10. OFK Metalac – 6
  11. Sport – 4

 

 

V. HUDEC
V. HUDEC

VLADIMÍR HUDEC (1957) S Hlasom ľudu začal spolupracovať roku 1979. Prvý príspevok zverejnil v mládežníckom časopise Vzlet. V Hlase ľudu sa zamestnal roku 1988 ako novinár – dopisovateľ a na tom pracovnom mieste zotrváva aj v súčasnosti. Pravidelne sleduje a píše o udalostiach a živote v rodnej Hajdušici, ako aj o spoločensko-politickom a hospodárskom živote v obci Plandište. V sledovaní života v banátskych slovenských osadách sa zameriava na podmienky žitia, čiže komunálnu problematiku, ale sleduje aj (poľno) hospodársky, kultúrny, cirkevný, športový a vôbec spoločenský život. Kontakt: hudec@hl.rs