FUTBALOVÁ KRONIKA NAŠICH DEDÍN

25.mar 2019

FUTBALOVÁ KRONIKA NAŠICH DEDÍN

    

Výsledký majstrovských zápasov našich klubov zohraných v sobotu a nedeľu 23. a 24. marca 2019

 

VOJVODINSKÁ LIGA – SEVERNÁ SKUPINA

  1. kolo:

ODŽACI: Tekstilac – Mladosť (Báčsky Petrovec) 2 : 1

Tabuľka:

1.Radnički 1912    50

2.Sloga (Č) 45

3.OFK Mladost (A) 33

4.Tisa 30

5.OFK Vrbas 30

6.Bajša 29

7.Radnički (S) 24

8.Bačka 23

9.Crvenka 22

10.MLADOSŤ (BP) 22

11.Tekstilac 21

12.Tavankut 19

13.Mladost (T) 18

14.Budućnost 15

15.Polet 12

16.BSK 12

Program nasledovného kola:

BÁČSKY PETROVEC: Mladosť – Crvenka (Crvenka)

 

VOJVODINSKÁ LIGA – JUŽNÁ SKUPINA

  1. kolo:

ERDEVÍK: Sloga – Podrinje (Mačvanska Mitrovica) 2 : 0

KYSÁČ: Tatra – Sloga (Temerín) 0 : 3

STARÁ PAZOVA: Jednota – Radnički (Šíd) 0 : 2

Tabuľka:

1.1.Maj Ruma 40

2.Jugović 36

3.SLOGA (E) 30

4.Borac 30

5.Podrinje 29

6.Sremac Vojka 29

7.Hajduk (D) 27

8.RADNIČKI (Š)

9.Podunavac 22

10.Hajduk (B) 21

11.TATRA 20

12.Sloga (T) 20

13.JEDNOTA  17

14.LSK Laćarak 12

15.Hajduk (Č) (-1)  -1

Program nasledovného kola:

RUMA: 1. Maj – Sloga (Erdevík)

VOJKA: Sremac – Jednota (Stará Pazova)

BEŠKA: Hajduk – Tatra (Kysáč)

Radnički Šíd je voľný

 

PRVÁ JUHOBANÁTSKA LIGA

  1. kolo:

PADINA: Dolina – Jugoslavija (Jabuka) 2 : 0

1.Partizan (G) 44

2.Borac 43

3.Radnički 38

4.Potporanj 38

5.Partizan (U) 36

6.Jedinstvo (V) 32

7.Strela 29

8.Jedinstvo Stević (K) 27

9.Sloga 25

10.Spartak 1911   24

11.Jugoslavija 20

12.Vulturul20

13.Crvena Zvezda 17

14.DOLINA 16

15.Dunav 15

16.Vojvodina (S) 15

17.Polet 13

18.Vojvodina (C)

Program nasledovného kola:

ULJMA: Partizan – Dolina(Padina)

 

SOMBORSKÁ OBLASTNÁ LIGA

  1. kolo:

PIVNICA: Slávia – Polet (Sivac) 2 : 1

BÁČ: Tvrđava – Kulpín 3 : 0

Tabuľka:

1.Stari Grad 37

2.SLÁVIA 34

3.Krila Krajine 34

4.Rusin 31

5.Vojvodina 30

6.ŽAK 30

7.Budućnost 29

8.Borac 46   27

9.Tvrdjava 25

10.Hercegovac 24

11.KULPÍN 23

12.Kula 21

13.Radnički 1918  19

14.Lipar 16

15.Polet 12

16.OFK Odžaci 9

Program nasledovného kola:

KULPÍN: Kulpín – Slávia (Pivnica)

 

MESTSKÁ LIGA ZREŇANIN – A SKUPINA

16.kolo:

FARKAŽDIN: Tamiš – Mladosť (Biele Blato) 3 : 0

SEČANJ: Bilećanin – AŠK (Aradáč) 1 : 1

Tabuľka:

1.Potisje 41

2.Tamiš 33

3.AŠK 29

4.MSK 28

5.OFK Klek 27

6.OFK Stajićevo24

7.Zadrugar 21

8.Bilećanin 20

9.Naftagas 15

10.Jedinstvo 12

11.OFK Gradnulica 10

12.ŽFK Banat 9

13.MLADOSŤ 4

Program nasledovného kola:

ARADÁČ: AŠK – Potisje

BIELE BLATO: Mladosť – OFK Klek

DRUHÁ JUHOBANÁTSKA LIGA – ZAPAD – JUŽNÁ SKUPINA

  1. kolo:

VOJLOVICA: Mladosť – Borac (Pločica) 3 : 0

1.Budućnost 27

2.Kolonija 26

3.Proleter 21

4.Stari Tamiš

5.Jedinstvo 16

6.Dolovo 16

7.Omladinac 10

8.MLADOSŤ 7

9.Borac 5

10.BSK Bavanište 4

Program nasledovného kola:

KOVIN: Kolonija – Mladosť (Vojlovica)

 

DRUHÁ JUHOBANÁTSKA LIGA ZAPAD – SEVERNÁ SKUPINA

  1. kolo:

VOJLOVICA : Vojlovica 2018 – Polet (Idvor) 0 : 2

UZDIN: Unirea – Slávia (Kovačica) 2 : 3

Tabuľka:

1.SLÁVIA 25

2.Polet 25

3.Unirea 21

4.Mundial

5.Glogonj 15

6.Tempo 9

7.Omladinac 1927   6

8.VOJLOVICA 2018   6

9.Pobeda 2

Program nasledovného kola:

KOVAČICA: Slávia – Pobeda (Samoš)

PANČEVO: Mundial – Vojlovica 2018

DRUHÁ JUHOBANÁTSKA LIGA – VÝCHODNÁ SKUPINA

  1. kolo:

JÁNOŠÍK: Jánošík – Hajdušica 0 : 4

Tabuľka:

1.HAJDUŠICA 35

2.Budućnost 31

3.Ševac 25

4.Ratar 23

5.Karaš (J) 22

6.Vojvodina 21

7.Borac (VS) 21

8.Karaš (K) 19

9.Partizan 19

10.Vinogradar 13

11.Borac (VG) 13

12.JÁNOŠÍK 11

13.Dobrica 10

14.Sloga 8

Program nasledovného kola:

KAJTASOVO: Partizan – Jánošík

ALIBUNÁR: Budućnost – Hajdušica

 

OBECNÁ LIGA BÁČSKA PALANKA

  1. kolo:

HLOŽANY: Budúcnosť – Borac (Vizić) 2 : 0

SILBAŠ: Naša Hviezda – Bačka (Despotovo) 3 : 1

SELENČA: Kriváň – Bački Hajduk (Bačko Novo Selo) 9 : 1

Program nasledovného kola:

BODJANI: Slavija – Kriváň (Selenča)

BAČKO NOVO SELO: Bački Hajduk – Naša Hviezda (Silbaš)

DESPOTOVO: Bačka – Budúcnosť (Hložany)

Tabuľka:

1.NAŠA HVIEZDA 34

2.KRIVÁŇ 32

3.Maglić 31

4.BUDÚCNOSŤ 27

5.Neštin 20

6.Sloga 18

7.Bački Hajduk 16

8.Bačka (D) 15

9.Bačka 1945   12

10.Mladost 9

11Slavija 2

12.Borac 2

MEDZIOBECNÁ LIGA SOMBOR – DRUHÁ TRIEDA

  1. kolo:

LALIŤ: Panónia – Stanišić 1920 2 : 3

Tabuľka:

1.Borac (BG) 29

2.Stanišić 1920 24

3.Graničar 24

4.Lider 22

5.Jedinstvo Lemeš 15

6.Dinamo 1923 (BB) 12

7.Telečka 11

8.Dinamo (S) 11

9.OFK Metalac 6

10.PANÓNIA 6

11.Sport 3

Program nasledovného kola:

BAČKI GRAČAC: Borac – Panónia (Laliť)

 

 

 

 

V. HUDEC
V. HUDEC

VLADIMÍR HUDEC (1957) S Hlasom ľudu začal spolupracovať roku 1979. Prvý príspevok zverejnil v mládežníckom časopise Vzlet. V Hlase ľudu sa zamestnal roku 1988 ako novinár – dopisovateľ a na tom pracovnom mieste zotrváva aj v súčasnosti. Pravidelne sleduje a píše o udalostiach a živote v rodnej Hajdušici, ako aj o spoločensko-politickom a hospodárskom živote v obci Plandište. V sledovaní života v banátskych slovenských osadách sa zameriava na podmienky žitia, čiže komunálnu problematiku, ale sleduje aj (poľno) hospodársky, kultúrny, cirkevný, športový a vôbec spoločenský život. Kontakt: hudec@hl.rs