FUTBALOVÁ KRONIKA NAŠICH DEDÍN

28.apr 2019

FUTBALOVÁ KRONIKA NAŠICH DEDÍN

   

Výsledký majstrovských zápasov našich klubov zohraných v sobotu a nedeľu 27. a 28. apríla 2019

 

VOJVODINSKÁ LIGA – SEVERNÁ SKUPINA

  1. kolo:

BÁČSKY PETROVEC: Mladosť – Bajša (Bajša) 2 : 0

Tabuľka:

1.Radnički 1912    63

2.Sloga (Č) 53

3.OFK Mladost (A) 42

4.Tisa 39

5.Bajša 36

6.OFK Vrbas 35

7.Crvenka 30

8.Radnički (S) 29

9.MLADOSŤ (BP) 28

10.Tavankut 28

11.Tekstilac 26

12Bačka 24

13.Mladost (T) 22

14.Budućnost 21

15.Polet 21

16.BSK 17

Program nasledovného kola:

SOMBOR: Radnički 1912 – Mladosť (Báčsky Petrovec)

 

VOJVODINSKÁ LIGA – JUŽNÁ SKUPINA

  1. kolo:

STARÁ PAZOVA: Jednota – Tatra 1 : 0

ŠÍD: Radnički – Borac (Šajkaš) 2 : 2

Sloga Erdevík bola voľná

Tabuľka:

1.1.Maj Ruma 48

2.Jugović 47

3.Podrinje 41

4.SLOGA (E) 34

5.Sremac Vojka 34

6.Podunavac 34

7.Borac 33

8.Hajduk (D) 31

9.Hajduk (B) 29

10.Sloga (T) 29

11.RADNIČKI (Š) 27

12.JEDNOTA  27

13.TATRA 24

14.LSK Laćarak 15

15.Hajduk (Č) (-1)  -1

Borac (Nový Sad) opustil súťaž

Program nasledovného kola:

ERDEVÍK: Sloga – Hajduk (Divoš)

MAČVANSKA MITROVICA: Podrinje – Radnički (Šíd)

ČURUG: Hajduk – Jednota (Stará Pazova)

Kysáčska Tatra je voľná

 

PRVÁ JUHOBANÁTSKA LIGA

  1. kolo:

PADINA: Dolina – Vulturul (Grebenac) 1 : 1

Tabuľka:

1.Partizan (G) 52

2.Borac 50

3.Potporanj 48

4.Radnički 44

5.Jedinstvo (V) 42

6.Spartak 1911   40

7.Partizan (U) 40

8.Strela 38

9.Sloga 33

10.Jedinstvo Stević (K) 31

11.Crvena Zvezda 29

12.Dunav 27

13.DOLINA 26

14.Vulturul 25

15.Jugoslavija 25

16.Vojvodina (S) 19

17.Polet 19

Vojvodina (Crepaja) opustila súťaž

Program nasledovného kola:

PADINA: Dolina – Jedinstvo(Vlajkovac)

 

SOMBORSKÁ OBLASTNÁ LIGA

  1. kolo:

KULA: Kula – Kulpín 2 : 2

PIVNICA: Slávia – Lipar 2 : 0

Tabuľka:

1.Stari Grad 50

2.SLÁVIA 46

3.Krila Krajine 45

4.Rusin 41

5.Vojvodina 38

6.Hercegovac 38

7.Borac 46   37

8.ŽAK 32

9.Tvrdjava 32

10.Budućnost 31

11.KULPÍN 30

12.Radnički 1918  29

13.Kula 28

14.Lipar 23

15.Polet 21

16.OFK Odžaci 10

Program nasledovného kola:

PARAGE: Budućnost – Slávia (Pivnica)

KULPÍN: Kulpín – Polet (Sivac)

 

MESTSKÁ LIGA ZREŇANIN – A SKUPINA

21.kolo:

ARADÁČ: AŠK – OFK Stajićevo 1 : 1

BOKA: Naftagas – Mladosť (Biele Blato) 3 : 2

Tabuľka:

1.Potisje 48

2.Tamiš 41

3.OFK Klek 40

4.MSK 38

5.AŠK 36

6.OFK Stajićevo 31

7.Bilećanin 25

8.Zadrugar 22

9.Naftagas 20

10.OFK Gradnulica 20

11.Jedinstvo 16

12.ŽFK Banat 11

13.MLADOSŤ 7

Program nasledovného kola:

BIELE BLATO: Mladosť – AŠK

 

DRUHÁ JUHOBANÁTSKA LIGA – VÝCHODNÁ SKUPINA

  1. kolo:

JASENOVO: Karaš – Jánošík 3 : 0

VELIKO SREDIŠTE: Borac – Hajdušica 0 : 2

Tabuľka:

1.Budućnost 46

2.HAJDUŠICA 44

3.Karaš (J) (-1) 31

4.Ševac 29

5.Ratar 29

6.Vojvodina 28

7.Borac (VS) 27

8.Partizan 26

9.Karaš (K) 25

10.Borac (VG) (-1) 23

11.Dobrica 22

12.Vinogradar (-1) 17

13.Sloga 12

14.JÁNOŠÍK 12

Program nasledovného kola:

JÁNOŠÍK: Jánošík – Vinogradar (Gudurica)

HAJDUŠICA:  Hajdušica – Dobrica (Dobrica)

 

DRUHÁ JUHOBANÁTSKA LIGA – ZAPAD – JUŽNÁ SKUPINA

  1. kolo:

VOJLOVICA: Mladosť – BSK (Bavanište) 1 : 3

Tabuľka:

1.Budućnost 37

2.Kolonija 35

3.Dolovo 34

4.Proleter 28

5.Stari Tamiš 25

6.Jedinstvo (-3) 23

7.Omladinac 16

8.BSK Bavanište 11

9.MLADOSŤ  10

10.Borac 5

Program nasledovného kola:

MRAMORAK: Proleter – Mladosť (Vojlovica)

 

DRUHÁ JUHOBANÁTSKA LIGA ZAPAD – SEVERNÁ SKUPINA

  1. kolo:

OPOVO: Omladinac 1927 – Slávia (Kovačica) 2 : 2

Vojlovica 2018 bola voľná

Tabuľka:

1.SLÁVIA 36

2.Polet 35

3.Unirea 28

4.Mundial 27

5.Glogonj 23

6.Omladinac 1927   12

7.Tempo 9

8.Pobeda 6

9.VOJLOVICA 2018 (-2)  5

Program nasledovného kola:

VOJLOVICA: Vojlovica 2018 – Tempo (Sefkerin)

KOVAČICA: Slávia – Glogonj (Glogonj)

 

OBECNÁ LIGA BÁČSKA PALANKA

  1. kolo:

NEŠTIN: Neštin – Naša Hviezda (Silbaš) 3 : 2

Kriváň Selenča a Budúcnosť Hložany boli voľné

Tabuľka:

1.Maglić 46

2.KRIVÁŇ 41

3.NAŠA HVIEZDA 41

4.BUDÚCNOSŤ   37

5.Neštin 29

6.Sloga 25

7.Bačka (D) 20

8.Bački Hajduk 20

9.Bačka 1945   13

10.Mladost 9

11.Borac (-1)  6

12.Slavija 2

Proleter Karadjordjevo opustil súťaž

Program nasledovného kola:

HLOŽANY: Budćnosť – Neštin(Neštin)

SILBAŠ: Naša Hviezda – Kriváň (Selenča)

 

MEDZIOBECNÁ LIGA SOMBOR – DRUHÁ TRIEDA

  1. kolo:

SVETOZAR MILETIĆ: Jedinstvo Lemeš – Panónia (Laliť) 3 : 0

Tabuľka:

1.Borac (BG) 38

2.Stanišić 1920 33

3.Lider 31

4.Graničar 27

5.Jedinstvo Lemeš 22

6.Dinamo 1923 (BB) (-1) 12

7.Dinamo (S) 12

8.Telečka 10

9.Sport (-1) 9

10.PANÓNIA 3

OFK Metalac (Sombor) a KFK Kula opustili súťaž

Program nasledovného kola:

LALIŤ: Panónia – Graničar (Ridjica)

 

OBECNÁ LIGA ŠÍD

  1. kolo:

VAŠICA: Napredak – Jednota (Ľuba) 3 : 0

JAMENA: Graničar – Jednota (Šíd) 1 : 2

BINGUĽA: OFK Binguľa – Erdevík 2017 0 : 3

Tabuľka:

1.Sremac 43

2.JEDNOTA (Š) 40

3.ERDEVÍK 2017  34

4.JEDNOTA (Ľ) 27

5.Napredak 26

6.Jedinstvo (M) 25

7.Sindjelić 19

8.OFK Bačinci 16

9.Omladinac 16

10.Graničar 13

11.OFK BINGUĽA 11

12.Borac 4

Program nasledovného kola:

BATROVCI: Omladinac – OFK Binguľa (Binguľa)

ERDEVÍK: Erdevík 2017 – Graničar (Jamena)

ŠÍD: Jednota – Sremac (Berkasovo)

MOROVIĆ:  Jedinstvo – Jednota (Ľuba)

 

 

 

V. HUDEC
V. HUDEC

VLADIMÍR HUDEC (1957) S Hlasom ľudu začal spolupracovať roku 1979. Prvý príspevok zverejnil v mládežníckom časopise Vzlet. V Hlase ľudu sa zamestnal roku 1988 ako novinár – dopisovateľ a na tom pracovnom mieste zotrváva aj v súčasnosti. Pravidelne sleduje a píše o udalostiach a živote v rodnej Hajdušici, ako aj o spoločensko-politickom a hospodárskom živote v obci Plandište. V sledovaní života v banátskych slovenských osadách sa zameriava na podmienky žitia, čiže komunálnu problematiku, ale sleduje aj (poľno) hospodársky, kultúrny, cirkevný, športový a vôbec spoločenský život. Kontakt: hudec@hl.rs