Futbalová kronika našich dedín

21.okt 2018

Futbalová kronika našich dedín

VÝSLEDKY MAJSTROVSKÝCH ZÁPASOV NAŠICH KLUBOV ZOHRANÝCH V SOBOTU A NEDEĽU  20. A 21. OKTÓBRA 2018

 

VOJVODINSKÁ LIGA – SEVERNÁ SKUPINA

  1. kolo:

VRBAS: OFK Vrbas – Mladosť (Báčsky Petrovec) 1 : 0

Tabuľka:

  1. Radnički 1912             28 bodov
  2. Sloga (Č)                      25      „
  3. Bajša                             18      „

  1. Mladosť (BP)                7      „
  2. BSK                                3      „

Program nasledovného kola:

BÁČSKY PETROVEC: Mladosť – Mladost (T)

 

VOJVODINSKÁ LIGA – JUŽNÁ SKUPINA

10. kolo:

ERDEVÍK: Sloga – Tatra (Kysáč) 2 : 3

KAĆ: Jugović – Jednota (Stará Pazova) 2 : 1

BELEGIŠ: Podunavac – Radnički (Šíd) 1 : 2

Tabuľka:

  1. Jugović                   22 bodov
  2. 1. Maj Ruma          21      “
  3. Podrinje                 18      “

  1. Sloga (E)                16       “

  1. Tatra                        12      “
  2. Jednota                    11      “

  1. Radnički (Š)             8      “
  2. LSK Laćarak             7      “
  3. Hajduk (Č)                0     “

Program nasledovného kola:

TEMERÍN: Sloga – Sloga  (E)

ŠÍD: Radnički – LSK Laćarak

STARÁ PAZOVA: Jednota – Borac

KYSÁČ: Tatra – Hajduk (Č)

 

PRVÁ JUHOBANÁTSKA LIGA

  1. kolo

PADINA: Dolina – Vojvodina (Seleuš) 1 : 3

Tabuľka:

  1. Partizan (U)                 28 bodov,
  2. Radnički (B)                 25     „
  3. Partizan (G)                  23     „

  1. Dolina                              8     „
  2. Polet                                 6     „

18. Vojvodina                        3      „

Program nasledovného kola:

PAVLIŠ: Crvena Zvezda – Dolina (Padina)

 

SOMBORSKÁ OBLASTNÁ LIGA

  1. kolo

PIVNICA: Slávia – Budućnost 3 : 2

SIVAC: Polet – Kulpín (Kulpín) 3 : 2

Tabuľka:

  1.  Stari Grad                21 bodov,

2. ŽAK                         19     „

3. Slávia                       18     „

..

10. Kulpín                    14     „

  1. Polet                          6     „
  2. OFK Odžaci              6     „

Program nasledovného kola:

KULPÍN: Kulpín – Hercegovac (Gajdobra)

BÁČ: Tvrđava – Slávia

 

DRUHÁ JUHOBANÁTSKA LIGA – VÝCHODNÁ SKUPINA

 9. kolo:

VRAČEV GAJ: Borac – Jánošík 4 : 2

VRAČEV GAJ: Vojvodina (Crvena Crkva) – Hajdušica 2 : 1

Tabuľka:

  1. Budućnost              22 bodov,
  2. Hajdušica               22 „
  3. Karaš (J)                 19 „

  1. Jánošík                     7      „
  2. Borac (VG)              6      „
  3. Dobrica                    4      „
  4. Sloga                        3      „

Program nasledovného kola:

JÁNOŠÍK: Jánošík – Sloga (Margita)

HAJDUŠICA: Hajdušica – Karaš (J)

DRUHÁ JUHOBANÁTSKA LIGA – ZÁPAD – JUH

  1. kolo:

VOJLOVICA: Mladosť – Proleter (Mramorak) 1 : 5

Tabuľka:

  1. Kolonija                      20 bodov
  2. Budućnost                  18      „
  3. Proleter                       12      „

  1. Mladosť                        4        „
  2. BSK                               4        „

10.Borac                              2        „

Program nasledovného kola:

BANATSKI BRESTOVAC: Budućnost – Mladosť (Vojlovica)

 

DRUHÁ JUHOBANÁTSKA LIGA – ZÁPAD – SEVER

  1. kolo:

SEFKERIN: Tempo – Vojlovica 2018 0 : 2

GLOGONJ: Glogonj – Slávia (Kovačica) 0 : 3

Tabuľka:

  1. Slávia                    19 bodov,
  2. Polet                      16      „
  3. Unirea                   15      „

  1. Vojlovica 2018     5      „
  2. Pobeda                  1      „

Program nasledovného kola:

VOJLOVICA:  Vojlovica 2018 – Unirea

Kovačická Slávia je voľná

 

MESTSKÁ LIGA ZREŇANIN – A SKUPINA

  1. kolo:

BIELE BLATO: Mladosť – Zadrugar ( Lazarevo) 2 : 4

BOKA: Naftagas – AŠK (Aradáč) 1 : 0

Tabuľka:

  1. Potisje                  25 bodov
  2. Tamiš                   24      „
  3. OFK Klek             24     „
  4. MSK                      18     „
  5. AŠK                       16     „

  1. OFK Gradnulica 4      „
  2. ŽFK Banat           6       „
  3. Mladosť                3      „

Program nasledovného kola:

MIHAJLOVO: MSK – Mladosť (Biele Blato)

Aradáčsky AŠK je voľný

 

OBECNÁ LIGA BÁČSKA PALANKA

  1. kolo:

HLOŽANY: Budúcnosť – Kriváň (Selenča) 1 : 4

Silbašská Naša hviezda bola voľná

Tabuľka:

  1. Maglić                           24 bodov

2. Naša hviezda               22      „

  1. Kriváň                           21      „
  2. Budúcnosť                    18      „

  1. Mladost                           0     „
  2. Borac                              -1       „

Program nasledovného kola:

SELENČA: Kriváň – Sloga (Plavna)

SILBAŠ: Naša hviezda – Budúcnosť (Hložany)

 

MEDZIOBECNÁ LIGA SOMBOR – DRUHÁ TRIEDA

  1. kolo:

LALIŤ: Panónia – Telečka (Telečka) 0 : 3

Tabuľka:

  1. Stanišić 1929                  19 bodov
  2. Graničar                          18      „
  3. Borac                                17      „

  1. Panónia                             7       „

  1. Dinamo                              5      „
  2. Sport                                   3      „

Program nasledovného kola:

BAČKI BREG: Dinamo 1923 – Panónia (Laliť)

 

OBECNÁ LIGA ŠÍD

  1. kolo:

ŠÍD: Jednota – Napredak (Vašica) 4 : 0

ERDEVÍK: Erdevík 2017 – Jedinstvo (Morović) 0 : 0

BATROVCI: Omladinac – Jednota (Ľuba) 1 : 2

GIBARAC: Sindjelić – OFK Binguľa (Binguľa) 3 : 2

Tabuľka:

  1. Jednota (Š)                        25 bodov
  2. Sremac                                22       „
  3. Erdevík 2017                      18       „
  4. Jednota (Ľ)                         15       „

  1. OFK Binguľa                      10       „

11. Omladinac                            7        „

12. Borac                                     0         „

 

 

V. HUDEC
V. HUDEC

VLADIMÍR HUDEC (1957) S Hlasom ľudu začal spolupracovať roku 1979. Prvý príspevok zverejnil v mládežníckom časopise Vzlet. V Hlase ľudu sa zamestnal roku 1988 ako novinár – dopisovateľ a na tom pracovnom mieste zotrváva aj v súčasnosti. Pravidelne sleduje a píše o udalostiach a živote v rodnej Hajdušici, ako aj o spoločensko-politickom a hospodárskom živote v obci Plandište. V sledovaní života v banátskych slovenských osadách sa zameriava na podmienky žitia, čiže komunálnu problematiku, ale sleduje aj (poľno) hospodársky, kultúrny, cirkevný, športový a vôbec spoločenský život. Kontakt: hudec@hl.rs