Futbalová kronika našich dedín

28.okt 2018

Futbalová kronika našich dedín

VÝSLEDKY MAJSTROVSKÝCH ZÁPASOV NAŠICH KLUBOV ZOHRANÝCH V SOBOTU A NEDEĽU  27. A 28. OKTÓBRA 2018

 

VOJVODINSKÁ LIGA – SEVERNÁ SKUPINA

  1. kolo:

BÁČSKY PETROVEC: Mladosť – Mladosť (Turija) 3 : 0

Tabuľka:

  1. Radnički 1912     31 bodov
  2. Sloga                    28      „
  3. Bajša                     21      „

  1. Mladosť (BP)      10      „

  1. BSK                        6      „

Program nasledovného kola:

BÁČSKY PETROVEC: Mladosť  Polet (Karavukovo)

VOJVODINSKÁ LIGA – JUŽNÁ SKUPINA

  1. kolo:

TEMERÍN: Sloga – Sloga (Erdevík) 0 : 1

ŠÍD: Radnički – LSK Laćarak 4 : 1

STARÁ PAZOVA: Jednota – Borac (Šajkaš) 1 : 1

KYSÁČ: Tatra – Hajduk (Čurug) 2 : 1

Tabuľka:

  1. Jugović                   22 bodov
  2. Podrinje                 21      „
  3. 1. Maj Ruma         21      „
  4. Sloga (Erdevík)    19       „

  1. Tatra                       15       „

  1. Jednota                 12         „
  2. Radnički                11        „

15.Hajduk (Č)                  0       „

Program nasledovného kola:

ERDEVÍK: Sloga – Hajduk (Čurug)

KAĆ: Jugović – Tatra (Kysáč)

MAČVANSKA MITROVICA: Podrinje – Jednota (Stará Pazova)

DIVOŠ: Hajduk – Radnički (Šíd)

 

PRVÁ JUHOBANÁTSKA LIGA

  1. kolo:

PAVLIŠ: Crvena Zvezda – Dolina (Padina) 5 : 1

Tabuľka:

  1. Partizan (U)         28 bodov
  2. Partigan (G)         26      „
  3. Radnički               26      „

  1. Dolina                     8      „
  2. Polet                        6      „
  3. Vojvodina               3       „

Program nasledovného kola:

PADINA: Dolina – Polet (Izbište)

 

SOMBORSKÁ OBLASTNÁ LIGA

  1. kolo

KULPÍN: Kulpín – Hercegovac (Gajdobra) 0 : 1

BÁČ: Tvrđava – Slávia (Pivnica) 1 : 4

Tabuľka:

  1. Stari Grad                          24 bodov
  2. Slávia                                  21 „
  3. Rusín                                  20 „

  1. Kulpín                                14 „

  1. Polet                                    6  „

Program nasledovného kola:

GAJDOBRA: Hercegovac – Slávia (Pivnica)

KULPÍN: Kulpín – Vojvodina (Tovariševo)

 

DRUHÁ JUHOBANÁTSKA LIGA – VÝCHODNÁ SKUPINA

  1. kolo:

JÁNOŠÍK: Jánošík – Sloga (Margita) 3 : 3

HAJDUŠICA: Hajdušica – Karaš (Jasenovo) 4 : 0

Tabuľka:

  1. Hajdušica           25 bodov
  2. Budućnost          22 „
  3. Karaš (J)             19 „

  1. Jánošík                 8 „
  2. Dobrica                7 „
  3. Margita               4 „

Program nasledovného kola:

VELIKO SREDIŠTE: Borac – Jánošík

KUSIĆ: Ševac – Hajdušica

 

DRUHÁ JUHOBANÁTSKA LIGA – ZÁPAD – SEVER

  1. kolo:

VOJLOVICA: Vojlovica 2018 – Unirea (Uzdin) 0 : 4

Kovačická Slávia bola voľná

Tabuľka:

  1. Slávia                    19 bodov
  2. Polet                     19 „
  3. Unirea                  18 „

  1. Vojlovica 2018     5 „

9. Pobeda                   1  „

Program nasledovného kola:

KOVAČICA: Slávia – Tempo (Sefkerin)

VOJLOVICA: Vojlovica 2018 – Pobeda (Samoš)

 

DRUHÁ JUHOBANÁTSKA LIGA – ZÁPAD – JUH

BANATSKI BRESTOVAC: Budućnost – Mladosť (Vojlovica) 9 : 0

Tabuľka:

  1. Kolonija                23 bodov
  2. Budućnost            21      „
  3. Jedinstvo (-3)      16      „

8. Mladosť                  4      „

9. BSK                         4      „

10. Borac                       2      „

Program nasledovného kola:

DELIBLATO: Omladinac – Mladosť (Vojlovica)

               

MESTSKÁ LIGA ZREŇANIN – A SKUPINA

  1. kolo:

MIHAJLOVO: MSK – Mladosť (Biele Blato) 4 : 0

Aradáčsky AŠK bol voľný

Tabuľka:

  1. Potisje                         28 bodov
  2. Tamiš                          24      „
  3. OFK Klek                    24      „
  4. MSK                             21      „
  5. AŠK                              16      „

  1. Mladosť                        3      „

Program nasledovného kola:

BIELE BLATO: Mladosť – ŽFK Banat

ARADÁČ: AŠK – MSK

OBECNÁ LIGA BÁČSKA PALANKA

  1. kolo:

SELENČA: Kriváň – Sloga (Plavna) 4 : 1

SILBAŠ: Naša Hviezda – Budúcnosť (Hložany) 4 : 0

Tabuľka:

  1. Maglić                      27 bodov
  2. Naša Hviezda         25 „
  3. Kriváň                     24 „
  4. Sloga                        18 „
  5. Budúcnosť              18 „

13. Mladost                   0      „

Program nasledovného kola:

PLAVNA: Sloga – Naša hviezda (Silbaš)

MAGLIĆ: Maglić – Kriváň (Selenča)

Hložianska Budúcnosť je voľná

MEDZIOBECNÁ LIGA SOMBOR – DRUHÁ TRIEDA

  1. kolo:

BAČKI BREG: Dinamo 1923 – Panónia (Laliť) 8 : 1

Tabuľka:

  1. Graničar                  21 bodov
  2. Stanišić 1920         20      „
  3. Borac                      20 „

  1. Panónia                   7      „

  1. Sport                       3      „

Program nasledovného kola:

Laliťská Panónia je voľná

 

OBECNÁ LIGA ŠÍD

  1. kolo:

VAŠICA: Napredak – OFK Binguľa 3 : 1

ĽUBA: Jednota – Borac (Ilinci)     11 : 0

ŠÍD: Jednota – Erdevík 2017  0 : 3

Tabuľka:

  1. Sremac                    25 bodov
  2. Jednota (Š)            25      „
  3. Erdevík 2017         21      „
  4. Jednota (Ľ)           18      „

  1. OFK Binguľa        10      „

  1. Borac                      0      „

Program nasledovného kola:

ERDEVÍK: Erdevík – Napredak (Vašica)

BATROVCI: Omladinac – Jednota (Šíd)

BAČINCI: OFK Bačinci – Jednota (Ľuba)

BINGUĽA: OFK Binguľa – Graničar (Jamena)

 

 

V. HUDEC
V. HUDEC

VLADIMÍR HUDEC (1957) S Hlasom ľudu začal spolupracovať roku 1979. Prvý príspevok zverejnil v mládežníckom časopise Vzlet. V Hlase ľudu sa zamestnal roku 1988 ako novinár – dopisovateľ a na tom pracovnom mieste zotrváva aj v súčasnosti. Pravidelne sleduje a píše o udalostiach a živote v rodnej Hajdušici, ako aj o spoločensko-politickom a hospodárskom živote v obci Plandište. V sledovaní života v banátskych slovenských osadách sa zameriava na podmienky žitia, čiže komunálnu problematiku, ale sleduje aj (poľno) hospodársky, kultúrny, cirkevný, športový a vôbec spoločenský život. Kontakt: hudec@hl.rs