FUTBALOVÁ KRONIKA NAŠICH DEDÍN

31.mar 2019

FUTBALOVÁ KRONIKA NAŠICH DEDÍN

     

Výsledký majstrovských zápasov našich klubov zohraných v sobotu a nedeľu 30. a 31. marca 2019

 

VOJVODINSKÁ LIGA – SEVERNÁ SKUPINA

  1. kolo:

BÁČSKY PETROVEC: Mladosť – Crvenka (Crvenka) 1 : 1

Tabuľka:

1.Radnički 1912    53

2.Sloga (Č) 48

3.OFK Mladost (A) 36

4.Tisa 33

5.Bajša 32

6.OFK Vrbas 30

7.Radnički (S) 27

8.Bačka 23

9.Crvenka 23

10.MLADOSŤ (BP) 23

11.Tekstilac 21

12.Tavankut 19

13.Mladost (T) 18

14.Budućnost 15

15.Polet 15

16.BSK 12

Program nasledovného kola:

ČONOPLJA: Sloga – Mladosť (Báčsky Petrovec)

 

VOJVODINSKÁ LIGA – JUŽNÁ SKUPINA

  1. kolo:

RUMA: 1. Maj – Sloga (Erdevík) 0 : 0

VOJKA: Sremac – Jednota (Stará Pazova) 0 : 1

BEŠKA: Hajduk – Tatra (Kysáč) 1 : 0

Radnički Šíd bol voľný

Tabuľka:

1.1.Maj Ruma 41

2.Jugović 39

3.SLOGA (E) 31

4.Borac 30

5.Podrinje 29

6.Sremac Vojka 29

7.Hajduk (D) 27

8.Podunavac 25

9.Hajduk (B) 24

10.RADNIČKI (Š) 23

11.Sloga (T) 23

12.TATRA 20

13.JEDNOTA  20

14.LSK Laćarak 15

15.Hajduk (Č) (-1)  -1

Program nasledovného kola:

ERDEVÍK: Sloga – Podunavac (Belegiš)

KYSÁČ: Tatra – Radnički (Šíd)

STARÁ PAZOVA: Jednota – 1. Maj Ruma

 

PRVÁ JUHOBANÁTSKA LIGA

  1. kolo:

ULJMA: Partizan – Dolina (Padina) 1 : 2

Tabuľka:

1.Partizan (G) 47

2.Borac 46

3.Radnički 38

4.Potporanj 38

5.Partizan (U) 36

6.Strela 32

7.Jedinstvo (V) 32

8.Jedinstvo Stević (K) 30

9.Spartak 1911   27

10.Sloga 25

11.Jugoslavija 21

12.Vulturul 20

13.DOLINA 19

14.Dunav 18

15.Crvena Zvezda 17

16.Vojvodina (S) 16

17.Polet 13

18.Vojvodina (C) opustila súťaž

Program nasledovného kola:

PADINA: Dolina – Dunav (Banátska Palanka)

 

SOMBORSKÁ OBLASTNÁ LIGA

  1. kolo:

KULPÍN: Kulpín – Slávia (Pivnica) 1 : 2

Tabuľka:

1.Stari Grad 40

2.SLÁVIA 37

3.Krila Krajine 35

4.Rusin 34

5.Vojvodina 33

6.ŽAK 31

7.Borac 46   30

8.Budućnost 29

9.Tvrdjava 25

10.Hercegovac 25

11.KULPÍN 23

12.Kula 21

13.Radnički 1918  20

14.Lipar 17

15.Polet 12

16.OFK Odžaci 10

Program nasledovného kola:

PIVNICA: Slávia – Vojvodina

OBROVAC: Borac 46 – Kulpín (Kulpín)

  

MESTSKÁ LIGA ZREŇANIN – A SKUPINA

17.kolo:

ARADÁČ: AŠK – Potisje prerušené v 70 min pri výsledku 2 : 1 pre malý počet hráčov hosťujúceho mužstva

BIELE BLATO: Mladosť – OFK Klek 0 : 3

Tabuľka:

1.Potisje 41

2.Tamiš 36

3.AŠK 32

4.MSK 31

5.OFK Klek 30

6.OFK Stajićevo 27

7.Zadrugar 22

8.Bilećanin 21

9.Naftagas 15

10.Jedinstvo 12

11.OFK Gradnulica 10

12.ŽFK Banat 9

13.MLADOSŤ 4

Program nasledovného kola:

ZREŇANIN: OFK Gradnulica – Mladosť (Biele Blato)

FARKAŽDIN: Tamiš – AŠK (Aradáč)

 

DRUHÁ JUHOBANÁTSKA LIGA – VÝCHODNÁ SKUPINA

  1. kolo:

KAJTASOVO: Partizan – Jánošík 4 : 3

ALIBUNÁR: Budućnost – Hajdušica 1 : 0

Tabuľka:

1.HAJDUŠICA 35

2.Budućnost 34

3.Ratar 26

4.Ševac 25

5.Borac (VS) 24

6.Karaš (J) 22

7.Partizan 22

8.Vojvodina 21

9.Karaš (K) 19

10.Borac (VG) 16

11.Vinogradar 14

12.Dobrica 13

13.JÁNOŠÍK 11

14.Sloga 9

Program nasledovného kola:

JÁNOŠÍK: Jánošík – Budućnost (Alibunár)

HAJDUŠICA: Hajdušica – Ratar (Kruščica)

 

DRUHÁ JUHOBANÁTSKA LIGA – ZAPAD – JUŽNÁ SKUPINA

  1. kolo:

KOVIN: Kolonija – Mladosť (Vojlovica) 5 : 1

Tabuľka:

1.Budućnost 30

2.Kolonija 29

3.Dolovo 22

4.Proleter 21

5.Stari Tamiš 20

6.Jedinstvo 17

7.Omladinac 11

8.MLADOSŤ  7

9.BSK Bavanište 5

10.Borac 5

Program nasledovného kola:

VOJLOVICA: Mladosť – Jedinstvo (Dubovac)

 

DRUHÁ JUHOBANÁTSKA LIGA ZAPAD – SEVERNÁ SKUPINA

  1. kolo:

KOVAČICA: Slávia – Pobeda (Samoš) 3 : 1

PANČEVO: Mundial – Vojlovica 2018 2 : 1

Tabuľka:

1.SLÁVIA 28

2.Polet 25

3.Unirea 24

4.Mundial 21

5.Glogonj 18

6.Tempo 9

7.Omladinac 1927   7

8.VOJLOVICA 2018   6

9.Pobeda 2

Program nasledovného kola:

VOJLOVICA: Vojlovica 2018 – Slávia (Kovačica)

 

OBECNÁ LIGA BÁČSKA PALANKA

  1. kolo:

BODJANI: Slavija – Kriváň (Selenča) 1 : 6

BAČKO NOVO SELO: Bački Hajduk – Naša Hviezda (Silbaš) 1 : 1

DESPOTOVO: Bačka – Budúcnosť (Hložany) 1 : 1

Tabuľka:

1.KRIVÁŇ 35

2.NAŠA HVIEZDA 35

3.Maglić 34

4.BUDÚCNOSŤ 28

5.Neštin 23

6.Sloga 19

7.Bački Hajduk 17

8.Bačka (D) 16

9.Bačka 1945   12

10.Mladost 9

11.Borac 3

12.Slavija 2

Program nasledovného kola:

HLOŽANY: Budúcnosť – Bački Hajduk (Bačko Novo Selo)

SILBAŠ: Naša Hviezda – Slavija (Bodjani)

SELENČA: Kriváň – Mladost (Mali Bač)

 

MEDZIOBECNÁ LIGA SOMBOR – DRUHÁ TRIEDA

  1. kolo:

BAČKI GRAČAC: Borac – Panónia (Laliť) 4 : 1

Tabuľka:

1.Borac (BG) 32

2.Lider 28

3.Stanišić 1920 24

4.Graničar 24

5.Jedinstvo Lemeš 18

6.Dinamo 1923 (BB) 12

7.Telečka 11

8.Dinamo (S) 11

9.OFK Metalac 6

10.PANÓNIA 6

11.Sport 3

Program nasledovného kola:

LALIŤ: Panonia – Sport (Bezdan)

 

OBECNÁ LIGA ŠÍD

  1. kolo:

BINGUĽA: OFK Binguľa – Sremac 0 : 3

GIBARAC: Sindjelić – Jednota (Ľuba) 1 : 0

ILINCI: Borac – Jednota (Šíd) 0 : 3

BATROVCI: Omladinac – Erdevík 2017  3 : 4

Tabuľka:

1.Sremac 31

2.JEDNOTA (Š) 28

3.ERDEVÍK 2017  24

4.JEDNOTA (Ľ) 21

5.Napredak 17

6.Jedinstvo 16

7.Sindjelić 15

8.Graničar 13

9.Omladinac 13

10.OFK Bačinci 13

11.OFK BINGUĽA 11

12.Borac 1

Program nasledovného kola:

ERDEVÍK: Erdevík 2017 – Borac

ŠÍD: Jednota – OFK Bačinci

ĽUBA: Jednota – OFK Binguľa (Binguľa)

 

 

 

 

V. HUDEC
V. HUDEC

VLADIMÍR HUDEC (1957) S Hlasom ľudu začal spolupracovať roku 1979. Prvý príspevok zverejnil v mládežníckom časopise Vzlet. V Hlase ľudu sa zamestnal roku 1988 ako novinár – dopisovateľ a na tom pracovnom mieste zotrváva aj v súčasnosti. Pravidelne sleduje a píše o udalostiach a živote v rodnej Hajdušici, ako aj o spoločensko-politickom a hospodárskom živote v obci Plandište. V sledovaní života v banátskych slovenských osadách sa zameriava na podmienky žitia, čiže komunálnu problematiku, ale sleduje aj (poľno) hospodársky, kultúrny, cirkevný, športový a vôbec spoločenský život. Kontakt: hudec@hl.rs