FUTBALOVÁ KRONIKA NAŠICH DEDÍN

13.máj 2019

FUTBALOVÁ KRONIKA NAŠICH DEDÍN

Výsledký majstrovských zápasov našich klubov zohraných v sobotu a nedeľu 11. a 12. mája 2019

 

VOJVODINSKÁ LIGA – SEVERNÁ SKUPINA

  1. kolo:

BÁČSKY PETROVEC: Mladosť – OFK Vrbas (Vrbas) 3 : 1

Tabuľka:

1.Radnički 1912    66

2.Sloga (Č) 54

3.OFK Mladost (A) 46

4.Tisa 45

5.Bajša 39

6.OFK Vrbas 35

7.Crvenka 33

8.Radnički (S) 33

9.MLADOSŤ (BP) 31

10.Tekstilac 30

11.Tavankut 28

12.Bačka 27

13.Mladost (T) 25

14.Budućnost 24

15.Polet 24

16.BSK 20

Program nasledovného kola:

TURIJA: Mladost – Mladosť (Báčsky Petrovec)

 

VOJVODINSKÁ LIGA – JUŽNÁ SKUPINA

  1. kolo:

KYSÁČ: Tatra – Sloga (Erdevík) 1 : 1

STARÁ PAZOVA: Jednota – Jugović (Kać) 1 : 1

ŠÍD: Radnički – Podunavac 3 : 1

Tabuľka:

1.1.Maj Ruma 52

2.Jugović 49

3.Podrinje 45

4.SLOGA (E) 38

5.Podunavac 37

6.Borac 36

7.Sremac Vojka 35

8.Sloga (T) 35

9.Hajduk (B) 32

10.Hajduk (D) 31

11.JEDNOTA  31

12.RADNIČKI (Š) 30

13.TATRA 25

14.LSK Laćarak 15

15.Hajduk (Č) (-1)  -1

Borac (Nový Sad) opustil súťaž

Program nasledovného kola:

ERDEVÍK: Sloga – Sloga (Temerín)

LAĆARAK: LSK – Radnički (Šíd)

ŠAJKAŠ: Borac – Jednota (Stará Pazova)

ČURUG: Hajduk – Tatra (Kysáč)

 

PRVÁ JUHOBANÁTSKA LIGA

  1. kolo:

PADINA: Dolina – Crvena Zvezda (Pavliš) 4 : 0

Tabuľka:

1.Borac 56

2.Partizan (G) 55

3.Radnički 51

4.Potporanj 49

5.Jedinstvo (V) 46

6.Spartak 1911   44

7.Partizan (U) 43

8.Strela 41

9.Sloga 36

10.DOLINA 35

11.Jedinstvo Stević (K) 34

12.Dunav 34

13.Crvena Zvezda 32

14.Vulturul 31

15.Jugoslavija 31

16.Vojvodina (S) (-1) 19

17.Polet 19

Vojvodina (Crepaja) opustila súťaž

Program nasledovného kola:

IZBIŠTE: Polet – Dolina (Padina)

 

SOMBORSKÁ OBLASTNÁ LIGA

  1. kolo:

GAJDOBRA: Hercegovac – Kulpín (Kulpín) 7 : 0

PIVNICA: Slávia – Tvrdjava  (Báč) 3 : 1

Tabuľka:

1.Stari Grad 59

2.Krila Krajine 51

3.SLÁVIA 49

4.Rusin 44

5.Hercegovac 42

6.Vojvodina 41

7.Borac 46   38

8.Budućnost 35

9.Tvrdjava 33

10.Radnički 1918  32

11.ŽAK 32

12.Kula 31

13.KULPÍN 30

14.Polet 27

15.Lipar 26

16.OFK Odžaci 10

Program nasledovného kola:

PIVNICA: Slávia – Hercegovac (Gajdobra)

TOVARIŠEVO: Vojvodina – Kulpín (Kulpín)

 

MESTSKÁ LIGA ZREŇANIN – A SKUPINA

  1. kolo:

ARADÁČ:  AŠK – Naftagas (Boka) 5 : 1

LAZAREVO: Zadrugar – Mladosť (Biele Blato) 2 : 4

Tabuľka:

1.Potisje 51

2.Tamiš 47

3.OFK Klek 46

4.MSK 44

5.AŠK 40

6.OFK Stajićevo 34

7.Bilećanin 25

8.Zadrugar 22

9.OFK Gradnulica 21

10.Naftagas 20

11.Jedinstvo 16

12.ŽFK Banat 12

13.MLADOSŤ 11

Program nasledovného kola:

BIELE BLATO: Mladosť – MSK (Mihajlovo)

AŠK je voľný

 

DRUHÁ JUHOBANÁTSKA LIGA – VÝCHODNÁ SKUPINA

  1. kolo:

KUSIĆ: Ševac – Jánošík 6 : 0

KAJTASOVO: Partizan – Hajdušica 0 : 3

Tabuľka:

1.Budućnost 52

2.HAJDUŠICA 50

3.Karaš (J) (-1) 37

4.Ševac 32

5.Vojvodina 31

6.Borac (VS) 30

7.Ratar 29

8.Borac (VG) (-1) 29

9.Partizan 26

10.Karaš (K) 25

11.Dobrica 22

12.Vinogradar (-1) 20

13.Sloga 15

14.JÁNOŠÍK 12

Program nasledovného kola:

JÁNOŠÍK: Jánošík – Borac (Vračev Gaj)

HAJDUŠICA:  Hajdušica – Vojvodina (Crvena Crkva)

 

DRUHÁ JUHOBANÁTSKA LIGA – ZAPAD – JUŽNÁ SKUPINA

  1. kolo:

VOJLOVICA: Mladosť – Budućnost (Banatski Brestovac) 3 : 3

Konečná tabuľka:

1.Budućnost 41

2.Kolonija 41

3.Dolovo 40

4.Proleter 31

5.Stari Tamiš 29

6.Jedinstvo (-3) 26

7.Omladinac 16

8.BSK Bavanište 11

9.MLADOSŤ  11

10.Borac 6

 

DRUHÁ JUHOBANÁTSKA LIGA ZAPAD – SEVERNÁ SKUPINA

  1. kolo:

UZDIN: Unirea – Vojlovica 2018    6 : 1

Kovačická Slávia bola voľná

 

Záverečná tabuľka:

1.Polet 41

2.SLÁVIA 39

3.Unirea 32

4.Mundial 30

5.Glogonj 23

6.Omladinac 1927 (-1)  14

7.VOJLOVICA 2018 (-1)  9

8.Tempo 9

9.Pobeda 7

 

OBECNÁ LIGA BÁČSKA PALANKA

  1. kolo:

SELENČA: Kriváň – Budúcnosť (Hložany) 1 : 3

Silbašská Naša hviezda bola voľná

Tabuľka:

1.Maglić 49

2.NAŠA HVIEZDA 44

3.BUDÚCNOSŤ   43

4.KRIVÁŇ 41

5.Neštin 32

6.Sloga 28

7.Bačka (D) 23

8.Bački Hajduk 20

9.Bačka 1945   16

10.Mladost 9

11.Borac (-1)  9

12.Slavija 2

Proleter Karadjordjevo opustil súťaž

Program nasledovného kola:

PLAVNA: Sloga – Kriváň (Selenča)

HLOŽANY: Budúcnosť – Naša Hviezda (Silbaš)

 

MEDZIOBECNÁ LIGA SOMBOR – DRUHÁ TRIEDA

  1. kolo:

TELEČKA: Telečka – Panónia (Laliť) 3 : 0

Tabuľka:

1.Borac (BG) 41

2.Stanišić 1920 36

3.Lider 34

4.Graničar 30

5.Jedinstvo Lemeš 25

6.Dinamo 1923 (BB) (-1) 15

7.Dinamo (S) 15

8.Telečka 13

9.Sport (-1) 9

10.PANÓNIA (-1) 3

OFK Metalac (Sombor) a KFK Kula opustili súťaž

Program nasledovného kola:

LALIŤ: Panónia – Dinamo 1923 (Bački Breg)

 

OBECNÁ LIGA ŠÍD

  1. kolo:

ĽUBA: Jednota – Jednota (Šíd) 3 : 2

BERKASOVO: Sremac – Erdevík 2017 (Erdevík) 1 : 0

BINGUĽA:  OFK Binguľa – Borac (Ilinci) 2 : 0

Tabuľka:

1.Sremac 49

2.JEDNOTA (Š) 40

3.ERDEVÍK 2017  37

4.JEDNOTA (Ľ) 31

5.Napredak 30

6.Jedinstvo (M) 26

7.Sindjelić 20

8.OFK Bačinci 20

9.Omladinac 19

10.Graničar 16

11.OFK BINGUĽA 14

12.Borac 5

Program nasledovného kola:

ERDEVÍK: Erdevík 2017 – Jednota (Ľuba)

ŠÍD: Jednota – Jedinstvo (Morović)

BAČINCI: OFK Bačinci – OFK Binguľa

 

V. HUDEC
V. HUDEC

VLADIMÍR HUDEC (1957) S Hlasom ľudu začal spolupracovať roku 1979. Prvý príspevok zverejnil v mládežníckom časopise Vzlet. V Hlase ľudu sa zamestnal roku 1988 ako novinár – dopisovateľ a na tom pracovnom mieste zotrváva aj v súčasnosti. Pravidelne sleduje a píše o udalostiach a živote v rodnej Hajdušici, ako aj o spoločensko-politickom a hospodárskom živote v obci Plandište. V sledovaní života v banátskych slovenských osadách sa zameriava na podmienky žitia, čiže komunálnu problematiku, ale sleduje aj (poľno) hospodársky, kultúrny, cirkevný, športový a vôbec spoločenský život. Kontakt: hudec@hl.rs