FUTBALOVÁ KRONIKA NAŠICH DEDÍN

21.sep 2020

FUTBALOVÁ KRONIKA NAŠICH DEDÍN

Výsledky majstrovských zápasov našich klubov zohraných v sobotu a nedeľu 19. a 20. septembra 2020, a výsledky mimoriadnych kôl v niektorých ligách, ktoré sa zohrali v stredu 16. septembra

 

SRBSKÁ LIGA – SKUPINA VOJVODINA

  1. mimoriadne kolo v stredu 16. septembra:

BEČEJ: Bečej 1918 – Jednota (Stará Pazova) 4 : 1

  1. kolo:

RUMA: 1. Maj Ruma – Jednota (Stará Pazova) 2 : 2

Program nasledovného kola:

STARÁ PAZOVA: Jednota – Radnički 1912 (Sombor)

 

VOJVODINSKÁ LIGA – SEVERNÁ SKUPINA

  1. kolo:

BÁČSKY PETROVEC: Mladosť – Crvenka(Crvenka) 6 : 0

Program nasledovného kola:

BAČKO GRADIŠTE: Vojvodina – Mladosť (Báčsky Petrovec)

 

VOJVODINSKÁ LIGA – JUŽNÁ SKUPINA

  1. kolo:

TEMERÍN: Sloga – Sloga (Erdevík) 0 : 3

Program nasledovného kola:

ERDEVÍK: Sloga – Borac (Šajkaš)

 

PRVÁ JUHOBANÁTSKA LIGA

  1. kolo:

HAJDUŠICA: Hajdušica – Budućnost (Alibunar) 3 : 1

PAVLIŠ: Crvena Zvezda – Dolina (Padina) 0 : 0

Program nasledovného kola:

PADINA: Dolina – Radnički (Baranda)

BELA CRKVA: BAK – Hajdušica

 

SOMBORSKÁ OBLASTNÁ LIGA

  1. kolo:

HLOŽANY: Budúcnosť – ŽAK (Sombor) 3 : 1

STANIŠIĆ: Stanišić 1920 – Kulpín 5 : 1

RATKOVO: Radnički 1918 – Slávia (Pivnica) 1 : 0

Program nasledovného kola:

PIVNICA: Slávia – BSK (Bački Brestovac)

KULPÍN: Kulpín – Radnički 1918 (Ratkovo)

HLOŽANY: Budúcnosť – Borac 46 (Obrovac)

 

NOVOSADSKÁ LIGA

  1. kolo:

STEPANOVIĆEVO: Omladinac – Tatra (Kysáč) 3 : 0

Program 8. mimoriadneho kola v stredu 23.septembra:

TITEL: Titel – Tatra

Program 9. kola v nedeľu 26. septembra

KYSÁČ: Tatra – Bačka (Begeč)

 

SRIEMSKA LIGA

  1. kolo:

VOGANJ: Sloga – Radnički (Šíd) 2 : 2

Program nasledovného kola:

ŠÍD: Radnički – Sremac (Dobrinci)

 

ZREŇANINSKÁ OBLASTNÁ LIGA

  1. mimoriadne kolo v stredu 16. septembra

ARADÁČ: AŠK – Mladost (Banatski Despotovac) 1 : 1

  1. kolo:

KUMANE: 2. Oktobra – AŠK 0 : 2

Program nasledovného kola:

ARADÁČ: AŠK – Vojvodina (Novo Miloševo)

 

MESTSKÁ LIGA ZREŇANIN – A SKUPINA

4.kolo:

LAZAREVO: Zadrugar – Mladosť (Biele Blato) 5 : 2

Program nasledovného kola:

BIELE BLATO: Mladosť – OFK Gradnulica

 

MEDZIOBECNÁ SRIEMSKA LIGA – SKUPINA ZÁPAD

  1. kolo:

ŠÍD: Jednota – Fruška Gora (Ruma) 0 : 11

ERDEVÍK: Erdevík 2017 – Trgovački (Sr. Mitrovica) 1 : 0

Program nasledovného kola:

KUZMIN: Graničar – Jednota (Šíd)

RUMA: Fruška Gora – Erdevík 2017

 

OBECNÁ LIGA BÁČSKA PALANKA

4.kolo:

SILBAŠ: Naša Hviezda – Proleter 14 : 0

SELENČA: Kriváň – Bačka 3 : 2

Program nasledovného kola:

NOVA GAJDOBRA: Soko – Kriváň (Selenča)

BODJANI: Slavija – Naša Hviezda (Silbaš)

         

DRUHÁ JUHOBANÁTSKA LIGA – ZAPAD – JUŽNÁ SKUPINA

4.kolo:

VOJLOVICA: Mladosť – Proleter (Mramorak) 1 : 3

Program nasledovného kola:

DELIBLATO: Omladinac – Mladosť (Vojlovica)

 

OBECNÁ LIGA ŠÍD:

4.kolo:

MOROVIĆ: Jedinstvo – OFK Binguľ 8 : 2

ĽUBA: Jednota – Graničar (Jamena) 2 : 0

Program nasledovného kola:

BINGUĽA: OFK Binguľa  – OFK Bačinci

VAŠICA: Napredak – Jednota (Ľuba)

 

  MEDZIOBECNÁ LIGA SOMBOR – DRUHÁ TRIEDA

  3.kolo:

LALIŤ: Panónia – Rastina 1918 (Rastina) 1 : 2

  Program nasledovného kola:

BEZDAN: Sport – Panónia(Laliť)

 

  OBECNÁ LIGA ALIBUNÁR – PLANDIŠTE

  3.kolo:

JÁNOŠÍK: Jánošík – Vojvodina (Seleuš) 1 : 2

  Program nasledovného kola:

MARGITA: Sloga – Jánošík

 

Údaje prevzaté z Wébovej stránky Srbija.sport

V. HUDEC
V. HUDEC

VLADIMÍR HUDEC (1957) S Hlasom ľudu začal spolupracovať roku 1979. Prvý príspevok zverejnil v mládežníckom časopise Vzlet. V Hlase ľudu sa zamestnal roku 1988 ako novinár – dopisovateľ a na tom pracovnom mieste zotrváva aj v súčasnosti. Pravidelne sleduje a píše o udalostiach a živote v rodnej Hajdušici, ako aj o spoločensko-politickom a hospodárskom živote v obci Plandište. V sledovaní života v banátskych slovenských osadách sa zameriava na podmienky žitia, čiže komunálnu problematiku, ale sleduje aj (poľno) hospodársky, kultúrny, cirkevný, športový a vôbec spoločenský život. Kontakt: hudec@hl.rs