FUTBALOVÁ KRONIKA NAŠICH DEDÍN

28.sep 2020

FUTBALOVÁ KRONIKA NAŠICH DEDÍN

Výsledky majstrovských zápasov našich klubov zohraných v sobotu a nedeľu 26. a 27. septembra 2020, a výsledky mimoriadnych kôl v niektorých ligách, ktoré sa zohrali v stredu 23. septembra. 

 

SRBSKÁ LIGA – SKUPINA VOJVODINA

  1. kolo

STARÁ PAZOVA: Jednota – Radnički 1912 (Sombor) 1 : 1

Jednota sa nachádza na 14. mieste a má 11 bodov.

Program nasledovného kola:

BANATSKO VELIKO SELO: Kozara – Jednota (Stará Pazova)

 

VOJVODINSKÁ LIGA – SEVERNÁ SKUPINA

  1. kolo:

BAČKO GRADIŠTE: Vojvodina – Mladosť (Báčsky Petrovec) 2 : 0

Mladosť sa nachádza na 4. mieste a má 16 bodov.

Program nasledovného kola:

BÁČSKY PETROVEC: Mladosť – Srbobran (Srbobran)

 

VOJVODINSKÁ LIGA – JUŽNÁ SKUPINA

  1. kolo:

ERDEVÍK: Sloga – Borac (Šajkaš) 1 : 0

Sloga sa nachádza na 2. mieste a má 18 bodov.

Program nasledovného kola:

NOVÝ SAD: Crvena Zvezda – Sloga (Erdevík)

PRVÁ JUHOBANÁTSKA LIGA

  1. kolo:

PADINA: Dolina – Radnički (Baranda) 3 : 0

BELA CRKVA: BAK – Hajdušica 2 : 1

Padinská Dolina sa nachádza na 7. mieste s 11 bodmi, kým je Hajdušica 13. a má 5 bodov.

Program nasledovného kola:

HAJDUŠICA: Hajdušica – Stari Tamiš (Stari Tamiš)

IVANOVO: Strela – Dolina (Padina)

 

SOMBORSKÁ OBLASTNÁ LIGA

  1. kolo:

PIVNICA: Slávia – BSK (Bački Brestovac) 0 : 0

KULPÍN: Kulpín – Radnički 1918 (Ratkovo) 4 : 2

HLOŽANY: Budúcnosť – Borac 46 (Obrovac) 3 : 3

Pivnická Slávia je 6. a má 13 bodov, Hložančania sa 7. s bodmi 10 bodmi a Kulpín je 10. a má 9 bodov.

Program nasledovného kola:

KLJAJIĆEVO: Kordun – Budúcnosť (Hložany

BAČKI BRESTOVAC: BSK – Kulpín

BÁČ: Tvrđava – Slávia (Pivnica)

 

NOVOSADSKÁ LIGA

  1. mimoriadne kolo v stredu 23. septembra:

TITEL: Titel – Tatra 1 : 0

  1. kolo:

KYSÁČ: Tatra – Bačka (Begeč) 3 : 0

Tatra sa nachádza na 13. mieste a má 7 bodov.

Program nasledovného kola:

ČURUG: Hajduk – Tatra (Kysáč)

 

SRIEMSKA LIGA

  1. kolo:

ŠÍD: Radnički – Sremac (Dobrinci) 2 : 0

Radnički sa nachádza na prvom mieste a má 20 bodov.

Program nasledovného kola:

ŠÍD: Radnički – Partizan (Vitojevci)

 

ZREŇANINSKÁ OBLASTNÁ LIGA

  1. kolo:

ARADÁČ: AŠK – Vojvodina (Novo Miloševo) 1 : 0

Aradáčania sa nachádzajú na 4. mieste a majú 17 bodov

Program 9. Mimoriadneho kola v stredu 30. septembra:

ALEKSANDROVO: Borac – AŠK

Program nasledovného kola:

ARADÁČ: AŠK – Tamiš (Farkaždin)

 

MESTSKÁ LIGA ZREŇANIN – A SKUPINA

5.kolo:

BIELE BLATO: Mladosť – OFK Gradnulica 3 : 1

Mladosť sa nachádza na 7. mieste a má 5 bodov.

Program nasledovného kola:

SEČANJ: Bilećanin – Mladosť (Biele Blato)

 

MEDZIOBECNÁ SRIEMSKA LIGA – SKUPINA ZÁPAD

  1. kolo:

KUZMIN: Graničar – Jednota (Šíd) 3 : 0

RUMA: Fruška Gora – Erdevík 2017 3 : 1

Šídska Jednota je posledná bez bodov a Erdevík je 14. a má 4 body

Program nasledovného kola:

ŠÍD: Jednota – Sremac (Jarak)

ERDEVÍK: Erdevík 2017 – Graničar  (Kuzmin)

 

OBECNÁ LIGA BÁČSKA PALANKA

5.kolo:

NOVA GAJDOBRA: Soko – Kriváň (Selenča) 3 : 1

BODJANI: Slavija – Naša Hviezda (Silbaš) 0 : 9

Naša Hviezda je prvá a má 13 bodov a Kriváň je 5. a má 9 bodov

Program nasledovného kola:

 BÁČSKA PALANKA: Orlovi (BP) – Naša Hviezda (Silbaš)

SELENČA: Kriváň – Bačka 1945 (Báčska Palanka)

       

DRUHÁ JUHOBANÁTSKA LIGA – ZAPAD – JUŽNÁ SKUPINA

5.kolo:

DELIBLATO: Omladinac – Mladosť (Vojlovica) 0 : 3

Vojlovická Mladosť sa nachádza na 5. mieste a má 6 bodov

Program nasledovného kola:

VOJLOVICA: Mladosť – Jedinstvo (Dubovac)

 

OBECNÁ LIGA ŠÍD:

5.kolo:

BINGUĽA: OFK Binguľa  – OFK Bačinci (Bačinci) 0 : 2

VAŠICA: Napredak – Jednota (Ľuba)  7 : 1

Jednota sa nachádza na 5. Mieste so 6 bodmi a Binguľčania sú s tromi bodmi 7.

Program nasledovného kola:

ĽUBA: Jednota – OFK Binguľa (Binguľa)

 

  MEDZIOBECNÁ LIGA SOMBOR – DRUHÁ TRIEDA

  4.kolo:

BEZDAN: Sport – Panónia (Laliť) 3 : 0

Panónia sa nachádza na poslednom siedmom mieste bez bodov.

  Program nasledovného kola:

LALIŤ: Panónia – Telečka (Telečka)

 

  OBECNÁ LIGA ALIBUNÁR – PLANDIŠTE

  4.kolo:

MARGITA: Sloga – Jánošík 6 : 2

Jánošík sa nachádza na 5. mieste a má 6 bodov.

Program nasledovného kola:

JÁNOŠÍK: Jánošík – Banatul (Lokve)

 

Údaje prevzaté z Wébovej stránky Srbija sport

Pre obecnú ligu Šíd údaje poskytol Lazar Pavković

V. HUDEC
V. HUDEC

VLADIMÍR HUDEC (1957) S Hlasom ľudu začal spolupracovať roku 1979. Prvý príspevok zverejnil v mládežníckom časopise Vzlet. V Hlase ľudu sa zamestnal roku 1988 ako novinár – dopisovateľ a na tom pracovnom mieste zotrváva aj v súčasnosti. Pravidelne sleduje a píše o udalostiach a živote v rodnej Hajdušici, ako aj o spoločensko-politickom a hospodárskom živote v obci Plandište. V sledovaní života v banátskych slovenských osadách sa zameriava na podmienky žitia, čiže komunálnu problematiku, ale sleduje aj (poľno) hospodársky, kultúrny, cirkevný, športový a vôbec spoločenský život. Kontakt: hudec@hl.rs