FUTBALOVÁ KRONIKA NAŠICH DEDÍN

8.okt 2018

FUTBALOVÁ KRONIKA NAŠICH DEDÍN

Výsledky majstrovských zápasov našich klubov zohraných v sobotu a nedeľu  06. a 07. októbra 2018:

 

VOJVODINSKÁ LIGA – SEVERNÁ SKUPINA

  1. kolo:

BAJŠA: Bajša – Mladosť (Báčsky Petrovec) 3 : 0

Tabuľka:

1. Radnički 1912 – 22 bodov,

2. Sloga (Č) – 19 b,

3. Bajša – 17 b,

13. Mladosť (BP) – 7 b

16. BSK – 2 b.

Program nasledovného kola:

BÁČSKY PETROVEC: Mladosť – Radnički 1912

VOJVODINSKÁ LIGA – JUŽNÁ SKUPINA

  1. kolo:

KYSÁČ: Tatra – Jednota (Stará Pazova) 0 : 0

ŠAJKAŠ: Borac – Radnički (Šíd) 2 : 1

Erdevícka Sloga bola voľná

Tabuľka:

1.Jugović – 19 bodov,

Borac (Š) – 17 b.,

Podrinje – 17 b.,

6. Sloga (E) – 13 b.,

10. Tatra – 9 b.,

11. Jednota (SP) 8b.,

14 Radnički (Š) – 4 b.,

15. Hajduk (Č) – 0 b.

Program nasledovného kola:

DIVOŠ: Hajduk – Sloga (Erdevík)

ŠÍD: Radnički – Podrinje (Mačvanska Mitrovica)

STARÁ PAZOVA: Jednota – Hajduk (Č)

Kysáčska Tatra je voľná

 

PRVÁ JUHOBANÁTSKA LIGA

  1. kolo:

GREBENAC: Vulturul – Dolina (Padina) 4 : 0

Tabuľka:

1.Partizan (U) – 25 bodov,

2. Partizan (G) – 20 b.,

3. Radnički – 19 b.,

15. Dolina – 7 b.,

18. Vojvodina (C) 0 bodov.

 

SOMBORSKÁ OBLASTNÁ LIGA

  1. kolo:

PIVNICA: Slávia – Radnički 1918 (Ratkovo) 4 : 1

SOMBOR: ŽAK – Kulpín (Kulpín) 1 : 1

Tabuľka:

1.Stari Grad – 17 bodov.,

2. Budućnost 17 b.,

3. Krila Krajine – 16 b.,

6. Slávia – 14 b.,

10. Kulpín – 11 b.,

16. OFK Odžaci – 3 bodov.

Program nasledovného kola:

KULPÍN: Kulpín – Kula (Kula)

LIPAR: Lipar – Slávia (Pivnica)

 

DRUHÁ JUHOBANÁTSKA LIGA – VÝCHODNÁ SKUPINA

  1. kolo:

GUDURICA: Vinogradar – Jánošík 2 : 0

DOBRICA – Dobrica – Hajdušica 1 : 3

Tabuľka:

1.Budućnost – 19 bodov,

2. Hajdušica – 19 b.,

3. Karaš (J) – 17 b.,

11. Jánošík – 4 b.,

14. Sloga – 2 body.

Program budúceho kola:

JÁNOŠÍK: Jánošík – Ševac (Kusić)

HAJDUŠICA: Hajdušica – Partizan (Kajtasovo)

DRUHÁ JUHOBANÁTSKA LIGA – ZÁPAD – JUH

  1. kolo:

VOJLOVICA: Mladosť – Dolovo 1 : 4

Tabuľka:

  1. Budućnost – 16 b.,
  2. Kolonija – 16 b.,
  3. Proleter – 11 b.,

7. Mladosť – 4 b.,

10. Bavanište – 1 bod.

 

DRUHÁ JUHOBANÁTSKA LIGA – ZÁPAD – SEVER

  1. kolo:

IDVOR: Polet – Slávia (Kovačica) 2 : 2

GLOGONJ: Glogonj – Vojlovica 2018 4 : 1

Tabuľka:

1.Polet – 13 bodov,

2. Slávia – 13 b., 3. Mundial – 12 b.,

8. Vojlovica 2018 -.2 b.,

9. Pobeda – 1 bodov.

MESTSKÁ LIGA ZREŇANIN – A SKUPINA

  1. kolo:

STAJIĆEVO: OFK Stajićevo – AŠK 2 : 0

BIELE BLATO: Mladosť – Naftagas (Boka) 2 : 3

Tabuľka:

1.Potisje – 22 bodov,

2. Tamiš – 20 b.,

3. OFK Klek – 18 b.,

5. AŠK – 13 b.,

12. Mladosť – 3 b.,

13. OFK Gradnulica – 1 bod.

Program nasledovného kola:

ARADÁČ: AŠK  – Mladost (Biele Blato)

 

   OBECNÁ LIGA BÁČSKA PALANKA

  1. kolo:

SILBAŠ: Naša hviezda – Neštin (Neštin) 2 : 0

HLOŽANY: Budúcnosť – Proleter (Karađorđevo) 6 : 0

Kriváň zo Selenče bol voľný

Tabuľka:

1.Naša Hviezda – 19 bodov,

2. Maglić – 18 b.,

3. Kriváň – 18 b.,

Budúcnosť 18 b.,

13. Borac – 0 bodov.

Program nasledovného kola:

NEŠTÍN: Neštin – Budúcnosť (Hložany)

SELENČA: Kriváň – Naša Hviezda (Silbaš)

 

MEDZIOBECNÁ LIGA SOMBOR – DRUHÁ TRIEDA

  1. kolo:

LALIŤ: Panónia – Jedinstvo Lemeš (Svetozar Miletić) 0 : 1

Tabuľka:

1.Stanišić 1920 – 18 bodov,

2.Borac – 13 b.,

3. Graničar – 12 b.,

6. Panónia – 7 b.,

11. Dinamo – 1 bod.

Program nasledovného kola:

RIĐICA: Graničar – Panónia (Laliť)

 

OBECNÁ LIGA ŠÍD

  1. kolo:

ŠÍD: Jednota – Jednota (Ľuba) 1 : 1

ERDEVÍK:  Erdevík 2017 – Sremac (Berkasovo) 1 : 1

ILINCI: Borac – OFK Binguľa (Binguľa) 2 : 3

Tabuľka:

1.Jednota (Š) – 19 bodov,

2. Sremac – 16 b.,

3. Erdevík 2017 – 16 b.,

4. Jednota (Ľ) – 11,

11. OFK Binguľa – 7 b.,

12. Borac – 0 bodov

Program nasledovného kola:

BINGUĽA: OFK Binguľa – OFK Bačinci

ĽUBA: Jednota – Erdevík 2017

MOROVIĆ: Jedinstvo – Jednota (Šíd)

V. HUDEC
V. HUDEC

VLADIMÍR HUDEC (1957) S Hlasom ľudu začal spolupracovať roku 1979. Prvý príspevok zverejnil v mládežníckom časopise Vzlet. V Hlase ľudu sa zamestnal roku 1988 ako novinár – dopisovateľ a na tom pracovnom mieste zotrváva aj v súčasnosti. Pravidelne sleduje a píše o udalostiach a živote v rodnej Hajdušici, ako aj o spoločensko-politickom a hospodárskom živote v obci Plandište. V sledovaní života v banátskych slovenských osadách sa zameriava na podmienky žitia, čiže komunálnu problematiku, ale sleduje aj (poľno) hospodársky, kultúrny, cirkevný, športový a vôbec spoločenský život. Kontakt: hudec@hl.rs