FUTBALOVÁ KRONIKA NAŠICH DEDÍN

14.okt 2018

FUTBALOVÁ KRONIKA NAŠICH DEDÍN

Výsledký majstrovských zápasov našich klubov zohraných v sobotu a nedeľu 13. a 14. okróbra 2018

 

VOJVODINSKÁ LIGA – SEVERNÁ SKUPINA

  1. kolo:

BÁČSKY PETROVEC: Mladosť – Radnički 1912 (Sombor) 1 : 2

Tabuľka:

1.Radnički 1912 – 25 bodov,

2. Sloga (Č) – 22 b.,

3. Bajša – 18 b.,

14. Mladosť – 7 b.,

15. Tavankut – 6 b.,

16. BSK – 3 b.

Program nasledovného kola:

VRBAS: OFK Vrbas – Mladosť (Báčsky Petrovec)

 

VOJVODINSKÁ LIGA – JUŽNÁ SKUPINA

  1. kolo

DIVOŠ: Hajduk – Sloga (Erdevík) 0 : 1

ŠÍD: Radnički – Podrinje (Mačvanska Mitrovica) 0 : 0

STARÁ PAZOVA: Jednota – Hajduk (Č) 4 : 0

Kysáčska Tatra bola voľná

Tabuľka:

1.Jugović  –     19 bodov,

2. Borac (Š) – 18     ”

3. Podrinje  –  18      „

5. Sloga (E) –  16      „

8. Jednota (SP) –   11      „

12. Tatra                   9      „

14. Radnički (Š)       5      „

15.Hajduk (Č) 0      „

Program nasledovného kola:

ERDEVÍK:  Sloga – Tatra (Kysáč)

KAĆ: Jugović – Jednota (Stará Pazova)

BELEGIŠ: Podunavac – Radnički (Šíd)

 

 PRVÁ JUHOBANÁTSKA LIGA

  1. kolo:

VLAJKOVAC: Jedinstvo – Dolina (Padina) 1 : 1

Tabuľka:

1.Partizan (U)             25 bodov,

2.Partizan (G)            23      „

3.Radnički (B)           22      „

16.Dolina                      8      „

17.Polet                         6      „

18.Vojvodina               0      „

Program nasledovného kola:

PADINA: Dolina –Vojvodina (Seleuš)

SOMBORSKÁ OBLASTNÁ LIGA

  1. kolo:

KULPÍN: Kulpín – Kula (Kula) 4 : 1

LIPAR: Lipar – Slávia (Pivnica) 1 : 1

Tabuľka:

1.Stari Grad                18 bodov,

2.Budućnost               18     „

3.Rusin                        17     „

6.Slávia                        15     „

8.Kulpín                      14      „

15.Polet                         3     „

16.OFK Odžaci            3     „

Program nasledovného kola:

PIVNICA: Slávia – Budućnost

SIVAC: Polet – Kulpín (Kulpín)

 

DRUHÁ JUHOBANÁTSKA LIGA – VÝCHODNÁ SKUPINA

8.kolo

JÁNOŠÍK: Jánošík – Ševac (Kusić) 4 : 3

HAJDUŠICA: Hajdušica – Partizan (Kajtasovo) 6 : 1

Tabuľka:

  1. Budućnost          22 bodov,
  2. Hajdušica           22      „
  3. Karaš (J)             18      „

  1. Jánošík                 7      „

  1. Dobrica                3        „
  2. Borac (VG)          3        „

Program nasledovného kola:

VRAČEV GAJ: Borac – Jánošík

VRAČEV GAJ: Vojvodina (Crvena Crkva) – Hajdušica (v sobotu 20.10.2018)

DRUHÁ JUHOBANÁTSKA LIGA – ZÁPAD – JUH

  1. kolo:

BAVANIŠTE: BSK – Mladosť (Vojlovica) 4 : 2

Tabuľka:

1.Budućnost               17 bodov

2.Kolonija                  17      „

3.Jedinstvo               12      „

8.Mladosť                  4        „

9.BSK                         4        „

10.Borac                    2        „

Program nasledovného kola

VOJLOVICA – Mladosť – Proleter (Mramorak)

 

DRUHÁ JUHOBANÁTSKA LIGA – ZÁPAD – SEVER

  1. kolo:

KOVAČICA: Slávia – Omladinac 1927 (Opovo) 6 : 0

Vojlovica 2018 bola voľná

Tabuľka:

1.Slávia                       16 bodov,

2.Polet                        13      „

3.Unirea                     12      „

8.Vojlovica 2018        2      „

9.Pobeda                      1      „

Program nasledovného kola:

SEFKERIN: Tempo – Vojlovica 2018

GLOGONJ:  Glogonj – Slávia (Kovačica)

 

MESTSKÁ LIGA ZREŇANIN – A SKUPINA

  1. kolo

ARADÁČ: AŠK – Mladosť (Biele Blato) 3 : 1

Tabuľka:

  1. Potisje                 25 bodov
  2. OFK Klek            21      „
  3. Tamiš                  21      „
  4. MSK                    17      „
  5. AŠK                     16      „

  1. Mladosť               3        „
  2. OFK Gradnulica 1        „

Program nasledovného kola:

BIELE BLATO: Mladosť – Zadrugar ( Lazarevo)

BOKA: Naftagas – AŠK (Aradáč)

 

OBECNÁ LIGA BÁČSKA PALANKA PRVÁ TRIEDA

8.kolo:

NEŠTÍN: Neštin – Budúcnosť (Hložany) 2 : 0

SELENČA: Kriváň – Naša Hviezda (Silbaš) 1 : 2

Tabuľka:

  1. Naša hviezda                        22 bodov
  2. Maglić                                    21      „
  3. Kriváň                                    18      „
  4. Budúcnosť                             18      „

  1. Mladost                                    0     „
  2. Borac                                        0      „

Program nasledovného kola:

HLOŽANY: Budúcnosť – Kriváň (Selenča)

Naša hviezda je voľná

 

MEDZIOBECNÁ LIGA SOMBOR – DRUHÁ TRIEDA

  1. kolo:

RIĐICA: Graničar – Panónia (Laliť) 3 : 0

Tabuľka:

  1. Stanišić 1929                          18bodov
  2. Borac                                        16      „
  3. Graničar                                   15      „

  1. Panónia                                      7      „

  1. Sport                                            2        „
  2. Dinamo                                       2        „

Program nasledovného kola:

LALIŤ: Panónia – Telečka (Telečka)

OBECNÁ LIGA ŠÍD

  1. kolo

BINGUĽA: OFK Binguľa – OFK Bačinci 2 : 0

ĽUBA: Jednota – Erdevík 2017 1 : 1

MOROVIĆ: Jedinstvo – Jednota (Šíd) 2 : 4

Tabuľka:

  1. Jednota (Š)                             22 bodov
  2. Sremac                                     19      „
  3. Erdevík 2017                           17      „
  4. Jednota (Ľ)                              12     „

  1. OFK Binguľa                           10     „

11.Omladinac                                      7        „

12.Borac                                              0        „

Program nasledovného kola:

ŠÍD: Jednota – Napredak (Vašica)

ERDEVÍK: Erdevík 2017 – Jedinstvo (Morović)

BATROVCI: Oladinac – Jednota (Ľuba)

GIBARAC: Sindjelić – OFK Binguľa (Binguľa)

V. HUDEC
V. HUDEC

VLADIMÍR HUDEC (1957) S Hlasom ľudu začal spolupracovať roku 1979. Prvý príspevok zverejnil v mládežníckom časopise Vzlet. V Hlase ľudu sa zamestnal roku 1988 ako novinár – dopisovateľ a na tom pracovnom mieste zotrváva aj v súčasnosti. Pravidelne sleduje a píše o udalostiach a živote v rodnej Hajdušici, ako aj o spoločensko-politickom a hospodárskom živote v obci Plandište. V sledovaní života v banátskych slovenských osadách sa zameriava na podmienky žitia, čiže komunálnu problematiku, ale sleduje aj (poľno) hospodársky, kultúrny, cirkevný, športový a vôbec spoločenský život. Kontakt: hudec@hl.rs