FUTBALOVÁ KRONIKA NAŠICH DEDÍN

22.apr 2019

FUTBALOVÁ KRONIKA NAŠICH DEDÍN

 

Výsledký majstrovských zápasov našich klubov zohraných v sobotu a v nedeľu 20. a 21. apríla 2019

 

VOJVODINSKÁ LIGA – SEVERNÁ SKUPINA

  1. kolo:

PAČIR: Bačka – Mladosť (Báčsky Petrovec) 2 : 2

Tabuľka:

1.Radnički 1912    62

2.Sloga (Č) 50

3.OFK Mladost (A) 39

4.Bajša 36

5.Tisa 36

6.OFK Vrbas 34

7.Crvenka 30

8.Tavankut 28

9.Radnički (S) 28

10.MLADOSŤ (BP) 25

11.Tekstilac 25

12Bačka 24

13.Mladost (T) 21

14.BSK 19

15.Budućnost 18

16.Polet 18

Program nasledovného kola:

BÁČSKY PETROVEC: Mladosť – Bajša (Bajša)

 

VOJVODINSKÁ LIGA – JUŽNÁ SKUPINA

  1. kolo:

ERDEVÍK: Sloga – LSK Laćarak 5 : 2

KAĆ: Jugović- Radnički (Šíd) 1 : 0

KYSÁČ: Tatra – 1. Maj Ruma 0 : 1

Jednota Stará Pazova bola voľná)

Tabuľka:

1.Jugović 46

2.1.Maj Ruma 45

3.Podrinje 38

4.SLOGA (E) 34

5.Podunavac 34

6.Sremac Vojka 33

7.Borac 32

8.Hajduk (B) 29

9.Hajduk (D) 28

10.RADNIČKI (Š) 26

11.Sloga (T) 26

12.TATRA 24

13.JEDNOTA  24

14.LSK Laćarak 15

15.Hajduk (Č) (-1)  -1

Borac (Nový Sad) opustil súťaž

Program nasledovného kola:

STARÁ PAZOVA: Jednota – Tatra

ŠÍD: Radnički – Borac (Šajkaš)

Sloga Erdevík je voľná

 

PRVÁ JUHOBANÁTSKA LIGA

  1. kolo: (Mimoriadne kolo v stredu 17. apríla)

PADINA: Dolina – Strela 2 : 1

  1. kolo:

Dolina bola voľná

Tabuľka:

1.Borac 50

2.Partizan (G) 49

3.Potporanj 47

4.Radnički 41

5.Partizan (U) 40

6.Jedinstvo (V) 39

7.Strela 38

8.Spartak 1911   37

9.Jedinstvo Stević (K) 31

10.Sloga 30

11.Dunav 27

12.Crvena Zvezda 26

13.DOLINA 25

14.Vulturul 24

15.Jugoslavija 24

16.Vojvodina (S) 19

17.Polet 19

Vojvodina (Crepaja) opustila súťaž

Program nasledovného kola:

PADINA: Dolina – Vulturul (Grebenac)

 

SOMBORSKÁ OBLASTNÁ LIGA

  1. kolo: (Mimoriadne kolo v stredu 17. apríla)

ODŽACI: OFK Odžaci – Kulpín 2 : 5

PIVNICA: Slávia – Krila Krajine 0 : 1

  1. kolo:

RATKOVO: Radnički 1918 – Slávia (Pivnica) 0 : 2

KULPÍN: Kulpín – ŽAK 4 : 1

Tabuľka:

1.Stari Grad 50

2.Krila Krajine 45

3.SLÁVIA 43

4.Rusin 38

5.Vojvodina 37

6.Borac 46   37

7.Hercegovac 359

8.Budućnost 31

9.ŽAK 31

10.KULPÍN 29

11.Tvrdjava 29

12.Kula 27

13.Radnički 1918  26

14.Lipar 23

15.Polet 21

16.OFK Odžaci 10

Program nasledovného kola:

KULA: Kula – Kulpín

PIVNICA: Slávia – Lipar

 

MESTSKÁ LIGA ZREŇANIN – A SKUPINA

20.kolo:

ZREŇANIN: OFK Gradnulica – AŠK (Aradáč) 2 : 1

Mladosť Biele Blato bola voľná

Tabuľka:

1.Potisje 47

2.Tamiš 40

3.MSK 38

4.OFK Klek 37

5.AŠK 35

6.OFK Stajićevo 30

7.Bilećanin 25

8.Zadrugar 22

9.Naftagas 17

10.OFK Gradnulica 17

11.Jedinstvo 15

12.ŽFK Banat 10

13.MLADOSŤ 7

Program nasledovného kola:

ARADÁČ: AŠK – OFK Stajićevo

BOKA: Naftagas – Mladosť (Biele Blato)

 

DRUHÁ JUHOBANÁTSKA LIGA – VÝCHODNÁ SKUPINA

  1. kolo:

JÁNOŠÍK: Jánošík – Ratar (Kruščica) 1 : 3

HAJDUŠICA:  Hajdušica – Borac (Vračev Gaj) 1 : 2

Tabuľka:

1.Budućnost 43

2.HAJDUŠICA 41

3.Ševac 29

4.Ratar 29

5.Karaš (J) (-1) 28

6.Borac (VS) 27

7.Partizan 26

8.Karaš (K) 25

9.Vojvodina 25

10.Borac (VG) (-1) 23

11.Dobrica 19

12.Vinogradar (-1) 14

13.JÁNOŠÍK 12

14.Sloga 10

Program nasledovného kola:

JASENOVO: Karaš – Jánošík

VELIKO SREDIŠTE: Borac – Hajdušica

 

DRUHÁ JUHOBANÁTSKA LIGA – ZAPAD – JUŽNÁ SKUPINA

  1. kolo:

DOLOVO:  Dolovo – Mladosť (Vojlovica) 6 : 2

Tabuľka:

1.Budućnost 37

2.Kolonija 32

3.Dolovo 31

4.Proleter 28

5.Stari Tamiš 25

6.Jedinstvo (-3) 20

7.Omladinac 13

8.MLADOSŤ  10

9.BSK Bavanište 8

10.Borac 5

Program nasledovného kola:

VOJLOVICA: Mladosť – BSK (Bavanište)

 

DRUHÁ JUHOBANÁTSKA LIGA ZAPAD – SEVERNÁ SKUPINA

  1. kolo:

KOVAČICA: Slávia – Polet (Idvor) 0 : 0

VOJLOVICA: Vojloivica 2018 – Glogonj (Glogonj) 1 : 1

 Tabuľka:

1.SLÁVIA 35

2.Polet 32

3.Unirea 28

4.Mundial 24

5.Glogonj 23

6.Omladinac 1927   11

7.Tempo 9

8.VOJLOVICA 2018 (-2)  5

9.Pobeda 3

Program nasledovného kola:

OPOVO: Omladinac 1927 – Slávia (Kovačica)

Vojlovica 2018 je voľná

 

OBECNÁ LIGA BÁČSKA PALANKA

  1. kolo:

HLOŽANY: Budúcnosť – Mladost (Mali Bač) 5 : 1

SELENČA: Kriváň – Neštin (Neštin) 1 : 0

Naša Hvidezda Silbaš bola voľná

Tabuľka:

1.Maglić 43

2.KRIVÁŇ 41

3.NAŠA HVIEZDA 41

4.BUDÚCNOSŤ   37

5.Neštin 26

6.Sloga 25

7.Bačka (D) 20

8.Bački Hajduk 17

9.Bačka 1945   13

10.Mladost 9

11.Borac (-1)  6

12.Slavija 2

Proleter Karadjordjevo opustil súťaž

Program nasledovného kola:

NEŠTIN: Neštin – Naša Hviezda (Silbaš)

Kriváň Selenča a Budúcnosť Hložany sú voľné

 

MEDZIOBECNÁ LIGA SOMBOR – DRUHÁ TRIEDA

  1. kolo:

Laliťská Panónia bola voľná

Tabuľka:

1.Borac (BG) 38

2.Stanišić 1920 30

3.Lider 28

4.Graničar 27

5.Jedinstvo Lemeš 19

6.Dinamo 1923 (BB) (-1) 12

7.Dinamo (S) 12

8.Telečka 10

9.Sport (-1) 6

10.PANÓNIA 3

OFK Metalac (Sombor) a KFK Kula opustili súťaž

Program nasledovného kola:

SVETOZAR MILETIĆ: Jedinstvo Lemeš – Panónia (Laliť)

 

OBECNÁ LIGA ŠÍD

  1. kolo:

ERDEVÍK: Erdevík 2017 – Sindjelić (Gibarac) 1 : 1

ŠÍD: Jednota – OFK Binguľa 9 : 1

ĽUBA: Jednota – Sremac (Berkasovo) 0 : 4

Tabuľka:

1.Sremac 40

2.JEDNOTA (Š) 37

3.ERDEVÍK 2017  31

4.JEDNOTA (Ľ) 27

5.Jedinstvo (M) 25

6.Napredak 23

7.Sindjelić 16

8.Omladinac 16

9.Graničar 13

10.OFK Bačinci 13

11.OFK BINGUĽA 11

12.Borac 4

Program nasledovného kola:

VAŠICA: Napredak – Jednota (Ľuba)

JAMENA: Graničar – Jednota (Šíd)

BINGUĽA: OFK Binguľa – Erdevík 2017

 

 

 

 

V. HUDEC
V. HUDEC

VLADIMÍR HUDEC (1957) S Hlasom ľudu začal spolupracovať roku 1979. Prvý príspevok zverejnil v mládežníckom časopise Vzlet. V Hlase ľudu sa zamestnal roku 1988 ako novinár – dopisovateľ a na tom pracovnom mieste zotrváva aj v súčasnosti. Pravidelne sleduje a píše o udalostiach a živote v rodnej Hajdušici, ako aj o spoločensko-politickom a hospodárskom živote v obci Plandište. V sledovaní života v banátskych slovenských osadách sa zameriava na podmienky žitia, čiže komunálnu problematiku, ale sleduje aj (poľno) hospodársky, kultúrny, cirkevný, športový a vôbec spoločenský život. Kontakt: hudec@hl.rs