FUTBALOVÁ KRONIKA NAŠICH DEDÍN

5.okt 2020

FUTBALOVÁ KRONIKA NAŠICH DEDÍN

 Výsledky majstrovských zápasov našich klubov zohraných v sobotu a nedeľu 03. a 04. októbra 2020, a výsledky mimoriadnych kôl v niektorých ligách, ktoré sa zohrali v stredu 30. septembra

 

SRBSKÁ LIGA – SKUPINA VOJVODINA

  1. kolo

BANATSKO VELIKO SELO: Kozara – Jednota (Stará Pazova) 2 : 2

 

Jednota sa nachádza na 13. mieste a má 12 bodov.

Program nasledovného kola:

STARÁ PAZOVA: Jednota – Vojvodina 1928 (Perlez)

 

VOJVODINSKÁ LIGA – SEVERNÁ SKUPINA

  1. kolo:

BÁČSKY PETROVEC: Mladosť – Srbobran (Srbobran) 2 : 1

Mladosť je druhá a má 19 bodov, o 5 menej od prvoumiestnenej Vojvodiny Bačko Gradište.

Program nasledovného kola:

SOMBOR: Radnički – Mladosť (Báčsky Petrovec)

 

VOJVODINSKÁ LIGA – JUŽNÁ SKUPINA

  1. kolo:

NOVÝ SAD: Crvena Zvezda – Sloga (Erdevík) 3 : 0

Sloga sa nachádza na 4. mieste a má 18 bodov.

Program nasledovného kola:

ERDEVÍK: Sloga – Jedinstvo (Rumenka)

 

PRVÁ JUHOBANÁTSKA LIGA

  1. kolo:

HAJDUŠICA: Hajdušica – Stari Tamiš (Stari Tamiš) 1 : 1

IVANOVO: Strela – Dolina (Padina) 0 : 2

Padinská Dolina sa nachádza na 5. mieste s 14 bodmi, kým je Hajdušica 13. a má 6 bodov.

Program nasledovného kola:

B.N. SELO: Sloga – Hajdušica

PADINA: Dolina – Jugoslavija (Jabuka)

 

SOMBORSKÁ OBLASTNÁ LIGA

  1. kolo:

KLJAJIĆEVO: Kordun – Budúcnosť (Hložany) 1 : 1

BAČKI BRESTOVAC: BSK – Kulpín 6 : 2

BÁČ: Tvrđava – Slávia (Pivnica) 2 : 0

Pivnická Slávia je 6. a má 13 bodov, Hložančania sa 8. s 11 bodmi a Kulpín je 14. a má 9 bodov.

Program nasledovného kola:

KULPÍN: Kulpín – Tvrdjava (Báč)

PIVNICA: Slávia – Budućnost (Mladenovo)

HLOŽANY: Budúcnosť – Budućnost (Parage)

 

NOVOSADSKÁ LIGA

  1. kolo:

ČURUG: Hajduk – Tatra (Kysáč) 0 : 2

Tatra sa nachádza na 13. mieste a má 10 bodov.

Program nasledovného kola:

KYSÁČ: Tatra – Jedinstvo (Gospodjinci)

 

SRIEMSKA LIGA

  1. kolo:

ŠÍD: Radnički – Partizan (Vitojevci) 4 : 0

Radnički sa nachádza na prvom mieste a má 23 bodov.

Program nasledovného kola:

LAĆARAK: LSK – Radnički (Šíd)

 

ZREŇANINSKÁ OBLASTNÁ LIGA

  1. mimoriadne kolo v stredu 30 septembra:

ALEKSANDROVO: Borac – AŠK 0 : 0

  1. kolo:

ARADÁČ: AŠK – Tamiš (Farkaždin) 3 : 1

Aradáčania sa nachádzajú na 4. mieste a majú 21 bodov

Program nasledovného kola:

NAKOVO: Polet – AŠK (Aradáč)

 

MESTSKÁ LIGA ZREŇANIN – A SKUPINA

6.kolo:

SEČANJ: Bilećanin – Mladosť (Biele Blato) 5 : 1

Mladosť sa nachádza na 7. mieste a má 5 bodov.

Program nasledovného kola:

BIELE BLATO: Mladosť – Jedinstvo 2014 (Ečka)

 

MEDZIOBECNÁ SRIEMSKA LIGA – SKUPINA ZÁPAD

  1. kolo:

ŠÍD: Jednota – Sremac (Jarak) 3 : 0

ERDEVÍK: Erdevík 2017 – Graničar  (Kuzmin) 1 : 2

Šídska Jednota je s tromi bodmi predposledná 15 a Erdevík je na 14. mieste a má 4 body.

Program nasledovného kola:

BERKASOVO: Sremac – Jednota (Šíd)

JARAK: Sremac – Erdevík 2017 (Erdevík)

 

OBECNÁ LIGA BÁČSKA PALANKA

6.kolo:

BÁČSKA PALANKA: Orlovi (BP) – Naša Hviezda (Silbaš) 1 : 4

SELENČA: Kriváň – Bačka 1945 (Báčska Palanka) 1 : 1

Naša Hviezda je prvá a má 16 bodov a Kriváň je 5. a má 10 bodov

Program nasledovného kola:

NEŠTIN: Neštin – Kriváň (Selenča)

SILBAŠ: Naša Hviezda – Mladost (Mali Bač)

       

DRUHÁ JUHOBANÁTSKA LIGA – ZAPAD – JUŽNÁ SKUPINA

6.kolo:

VOJLOVICA: Mladosť – Jedinstvo (Dubovac) 3 : 3

Vojlovická Mladosť sa nachádza na 5. mieste a má 7 bodov

Program nasledovného kola:

KOVIN: Kolonija – Mladosť (Vojlovica)

 

OBECNÁ LIGA ŠÍD:

6.kolo:

ĽUBA: Jednota – OFK Binguľa (Binguľa) 2 : 2

Program nasledovného kola:

BINGUĽA: OFK Binguľa – Graničar (Jamena)

ILINCI: Borac – Jednota (Ľuba)

 

  MEDZIOBECNÁ LIGA SOMBOR – DRUHÁ TRIEDA

  5.kolo:

LALIŤ: Panónia – Telečka (Telečka) 2 : 2

Panónia sa nachádza na poslednom siedmom mieste s jedným bodom

  Program nasledovného kola:

SONTA: Dinamo – Panónia (Laliť)

 

  OBECNÁ LIGA ALIBUNÁR – PLANDIŠTE

  5.kolo:

JÁNOŠÍK: Jánošík – Banatul (Lokve) 2 : 3

Jánošík sa nachádza na 6. mieste a má 6 bodov.

Program nasledovného kola:

VELIKA GREDA: Mladost – Jánošík

Údaje prevzaté z webovej stránky Srbija sport

Pre obecnú ligu Šíd údaje poskytol Lazar Pavković

V. HUDEC
V. HUDEC

VLADIMÍR HUDEC (1957) S Hlasom ľudu začal spolupracovať roku 1979. Prvý príspevok zverejnil v mládežníckom časopise Vzlet. V Hlase ľudu sa zamestnal roku 1988 ako novinár – dopisovateľ a na tom pracovnom mieste zotrváva aj v súčasnosti. Pravidelne sleduje a píše o udalostiach a živote v rodnej Hajdušici, ako aj o spoločensko-politickom a hospodárskom živote v obci Plandište. V sledovaní života v banátskych slovenských osadách sa zameriava na podmienky žitia, čiže komunálnu problematiku, ale sleduje aj (poľno) hospodársky, kultúrny, cirkevný, športový a vôbec spoločenský život. Kontakt: hudec@hl.rs