FUTBALOVÁ KRONIKA NAŠICH DEDÍN

12.okt 2020

FUTBALOVÁ KRONIKA NAŠICH DEDÍN

Výsledky majstrovských zápasov našich klubov zohraných v sobotu a nedeľu 10. a 11. októbra 2020, a výsledky mimoriadnych kôl v niektorých ligách, ktoré sa zohrali v stredu 07. septembra

 

SRBSKÁ LIGA – SKUPINA VOJVODINA

  1. mimoriadne kolo v stredu 7. októbra:

STARÁ PAZOVA: Jednota – Vojvodina 1928 (Perlez) 3 : 0

  1. kolo:

BÁČSKA PALANKA: OFK Stari Grad – Jednota (Stará Pazova) 0 : 1

Jednota sa nachádza na 8. mieste a má 18 bodov.

Program nasledovného kola:

STARÁ PAZOVA: Jednota – Omladinac (Novi Banovci)

 

VOJVODINSKÁ LIGA – SEVERNÁ SKUPINA

  1. kolo:

SOMBOR: Radnički – Mladosť (Báčsky Petrovec) 1 : 3

Mladosť je druhá a má 22 bodov, o 3 menej od prvoumiestnenej Vojvodiny Bačko Gradište.

Program nasledovného kola:

BÁČSKY PETROVEC: Mladosť – ČSK Pivara

 

VOJVODINSKÁ LIGA – JUŽNÁ SKUPINA

  1. kolo:

ERDEVÍK: Sloga – Jedinstvo (Rumenka) 0 : 1

Sloga sa nachádza na 7. mieste a má 18 bodov.

Program nasledovného kola:

NOVÝ SAD: Index – Sloga (Erdevík)

 

PRVÁ JUHOBANÁTSKA LIGA

  1. kolo:

B.N. SELO: Sloga – Hajdušica 1 : 4

PADINA: Dolina – Jugoslavija (Jabuka) 5 : 1

Padinská Dolina sa nachádza na 5. mieste so 17 bodmi, kým je Hajdušica 12. a má 9 bodov.

Program nasledovného kola:

HAJDUŠICA: Hajdušica – Potporanj

PADINA: Dolina – Budućnost (Alibunár)

 

SOMBORSKÁ OBLASTNÁ LIGA

  1. kolo:

KULPÍN: Kulpín – Tvrđava (Báč) 1 : 1

PIVNICA: Slávia – Budućnost (Mladenovo) 2 : 0

HLOŽANY: Budúcnosť – Budućnost (Parage) 1 : 3

Pivnická Slávia je 7. a má 16 bodov, Hložančania sú 11. s 11 bodmi a Kulpín je 13. a má 10 bodov.

Program nasledovného kola:

SRPSKI MILETIĆ: Zadrugar – Budúcnosť (Hložany)

MLADENOVO: Budućnost – Kulpín (Kulpín)

KARAVUKOVO: Polet – Slávia (Pivnica)

 

NOVOSADSKÁ LIGA

  1. kolo:

KYSÁČ: Tatra – Jedinstvo (Gospodjinci) 0 : 1

Tatra sa nachádza na 13. mieste a má 10 bodov.

Program nasledovného kola:

SUSEK: Susek – Tatra (Kysáč)

 

SRIEMSKA LIGA

  1. kolo:

ŠÍD: Radnički – LSK  5 : 0

Radnički sa nachádza na prvom mieste a má 26 bodov.

Program nasledovného kola:

ŠÍD: Radnički – Borac (Klenak)

 

ZREŇANINSKÁ OBLASTNÁ LIGA

NAKOVO: Polet – AŠK (Aradáč) 3 : 0

Aradáčania sa nachádzajú na 4. mieste a majú 21 bodov.

Program nasledovného kola:

ARADÁČ: AŠK – Jedinstvo (Bočar)

 

MESTSKÁ LIGA ZREŇANIN – A SKUPINA

7.kolo:

BIELE BLATO: Mladosť – Jedinstvo 2014 (Ečka) 5 : 1

Mladosť sa nachádza na 7. mieste a má 8 bodov.

Program nasledovného kola:

BIELE BLATO: Mladosť – OFK Stajićevo (Stajićevo)

 

MEDZIOBECNÁ SRIEMSKA LIGA – SKUPINA ZÁPAD

  1. kolo:

BERKASOVO: Sremac – Jednota (Šíd) 6 : 0

JARAK: Sremac – Erdevík 2017 (Erdevík) 1 : 1

Šídska Jednota je s tromi bodmi predposledná 15. a Erdevík je na 14. mieste a má 5 bodov.

Program nasledovného kola:

ŠÍD: Jednota – Fruškogorac (Manđelos)

ERDEVÍK: Erdevík 2017 – Sremac (Berkasovo)

 

OBECNÁ LIGA BÁČSKA PALANKA

7.kolo:

NEŠTIN: Neštin – Kriváň (Selenča) 4 : 1

SILBAŠ: Naša Hviezda – Mladost (Mali Bač) 4 : 1

Naša Hviezda je prvá a má 19 bodov a Kriváň je 7. a má 10 bodov

Program nasledovného kola:

VIZIĆ: Borac – Naša Hviezda

SELENČA: Kriváň – Proleter (Karađorđevo)

 

DRUHÁ JUHOBANÁTSKA LIGA – ZAPAD – JUŽNÁ SKUPINA

6.kolo:

KOVIN: Kolonija – Mladosť (Vojlovica) 1 : 3

Vojlovická Mladosť má 10 bodov a nachádza sa na 4. mieste.

Program nasledovného kola:

VOJLOVICA: Mladosť – Budućnost (Banatski Brestovac)

 

OBECNÁ LIGA ŠÍD:

  1. kolo:

BINGUĽA: OFK Binguľa – Graničar (Jamena) 1 : 4

ILINCI: Borac – Jednota (Ľuba) 4 : 5

Program nasledovného kola:

ĽUBA: Jednota – Omladinac (Batrovci)

VAŠICA: Napredak  –  OFK Binguľa  (Binguľa)

 

  MEDZIOBECNÁ LIGA SOMBOR – DRUHÁ TRIEDA

  6.kolo:

SONTA: Dinamo – Panónia (Laliť) 5 : 0

Panónia sa nachádza na poslednom 7. mieste s jedným bodom.

  Program nasledovného kola:

Panónia je v nasledovnom kole voľná.

 

  OBECNÁ LIGA ALIBUNÁR – PLANDIŠTE

  5.kolo:

V minulom čísle sme chybne zverejnili výsledok zápasu v Jánošíku. Jánošík totiž chybne zverejnili, že vyhral celok Banatul Lokve výsledkom 3 : 2. Správne je, že rovnakým výsledkom vyhrali Jánošíčania.

  1. kolo:

VELIKA GREDA: Mladost – Jánošík 5 : 0

Jánošík sa nachádza na 6. mieste a má 9 bodov.

Program nasledovného kola:

JÁNOŠÍK: Jánošík – Vladimirovac (Vladimirovac)

Údaje prevzaté z webovej stránky Srbija sport

Pre obecnú ligu Šíd údaje poskytol Lazar Pavković

V. HUDEC
V. HUDEC

VLADIMÍR HUDEC (1957) S Hlasom ľudu začal spolupracovať roku 1979. Prvý príspevok zverejnil v mládežníckom časopise Vzlet. V Hlase ľudu sa zamestnal roku 1988 ako novinár – dopisovateľ a na tom pracovnom mieste zotrváva aj v súčasnosti. Pravidelne sleduje a píše o udalostiach a živote v rodnej Hajdušici, ako aj o spoločensko-politickom a hospodárskom živote v obci Plandište. V sledovaní života v banátskych slovenských osadách sa zameriava na podmienky žitia, čiže komunálnu problematiku, ale sleduje aj (poľno) hospodársky, kultúrny, cirkevný, športový a vôbec spoločenský život. Kontakt: hudec@hl.rs