FUTBALOVÁ KRONIKA NAŠICH DEDÍN

8.nov 2020

FUTBALOVÁ KRONIKA NAŠICH DEDÍN

Výsledky majstrovských zápasov našich klubov zohraných v sobotu a nedeľu 07. a 08. novembra 2020

 

SRBSKÁ LIGA – SKUPINA VOJVODINA

  1. kolo:

KULA: Hajduk 1912 – Jednota (Stará Pazova) 1 : 1

Jednota má 24 bodov a nachádza sa na 10. mieste v tabuľke.

Program nasledovného kola:

STARÁ PAZOVA: Jednota – Dunav (Stari Banovci)

 

VOJVODINSKÁ LIGA – SEVERNÁ SKUPINA

  1. kolo:

ODŽACI: Tekstilac – Mladosť (Báčsky Petrovec) 2 : 1

Mladosť sa nachádza na 4. miesto a má 26 bodov.

Program nasledovného kola:

BÁČSKY PETROVEC: Mladosť – Obilić (Novi Kneževac)

 

VOJVODINSKÁ LIGA – JUŽNÁ SKUPINA

  1. kolo:

MAČVANSKA MITROVICA: Podrinje – Sloga (Erdevík) 1 : 0

Sloga sa nachádza na 10. mieste a má 21 bodov.

Program nasledovného kola:

ERDEVÍK: Sloga – Mladost (Bački Jarak)

 

PRVÁ JUHOBANÁTSKA LIGA

  1. kolo:

B.N. SELO: Sloga – Dolina (Padina) 3 : 2

DEBELJAČA: Spartak 1911 – Hajdušica (Hajdušica) 0 : 1

Padinská Dolina je aj naďalej na 4. mieste s 24 bodmi, kým Hajdušica zostala na 9. mieste a má 18 bodov.

Program nasledovného kola:

HAJDUŠICA: Hajdušica – Banat (Ilandža)

PADINA: Dolina – Potporanj

 

SOMBORSKÁ OBLASTNÁ LIGA

  1. kolo:

BÁČ: Tvrdjava – Budúcnosť (Hložany) 1 : 2

PIVNICA: Slávia – Borac  (Bački Gračac) 0 : 1

KULPÍN: Kulpín – Maglić (Báčsky Maglić) 3 : 1

Pivnická Slávia je 7. a má 23 bodov, Kulpín má 22 bodov a je na 8. mieste, kým Hložančania sú 11. so 17 bodmi.

Program nasledovného kola:  

BAČKI GRAČAC: Borac – Kulpín

BUKOVAC: Omladinac – Slávia (Pivnica)

HLOŽANY: Budúcnosť – Budućnost (Mladenovo)

 

NOVOSADSKÁ LIGA

  1. kolo:

KYSÁČ: Tatra – Veternik (Veternik) 0 : 4

Tatra sa nachádza na 15. mieste a má 11 bodov.

Program nasledovného kola:

NOVÝ SAD: Slavija – Tatra (Kysáč)

 

SRIEMSKA LIGA

  1. kolo:

VIŠNJIĆEVO: Hajduk – Radnički (Šíd) 1 : 2

Radnički sa nachádza na prvom mieste a má 36 bodov.

Program nasledovného kola:

ŠÍD: Radnički – Borac (Martinci)

 

ZREŇANINSKÁ OBLASTNÁ LIGA

  1. kolo:

ARADÁČ: AŠK – Vojvodina (Bašaid) 2 : 1

Aradáčania sa nachádzajú na 4. mieste a majú 27 bodov.

Program nasledovného kola:

KNIĆANIN: Potisje – AŠK (Aradáč)

 

MEDZIOBECNÁ SRIEMSKA LIGA – ZÁPADNÁ SKUPINA

  1. kolo:

RAVNJA: OFK Zeka Buljubaša – Erdevík 2017 5 : 0

RUMA: Jedinstvo – Jednota (Šíd) 6 : 1

Erdevík je na 14. mieste a má 6 bodov a šídska Jednota je s tromi bodmi predposledná 15.

Program nasledovného kola:

ADAŠEVCI: Graničar 1924 – Jednota (Šíd)

ERDEVÍK: Erdevík 2017 – Jedinstvo (Ruma)

 

OBECNÁ LIGA BÁČSKA PALANKA

11.kolo:

SILBAŠ: Naša Hviezda – Bačka (Despotovo) 2 : 1

MALI BAČ: Mladost – Kriváň (Selenča) 1 : 5

Konečná tabuľka jesennej časti majstrovstiev:

1.

Naša Hviezda 11 10 1 0 55 : 10

31

2.

Soko 11 7 2 2 26 : 11

23

3.

Bačka 11 7 1 3 43 : 14

22

4.

Neštin 11 7 1 3 31 : 19

22

5.

Kriváň 11 6 1 4 22 : 20

19

6.

Bački Hajduk 11 5 2 4 21 : 21

17

7.

Mladost 11 5 1 5 26 : 21

16

8.

Orlovi 11 4 1 6 22 : 22

13

9.

Bačka 1945 11 3 3 5 21 : 21

12

10.

Borac 11 3 0 8 13 : 31

9

11.

Proleter 11 2 1 8 10 : 41

7

12.

Slavija 11 0 0 3 3 : 62

0

  OBECNÁ LIGA ALIBUNÁR – PLANDIŠTE

  1. kolo:

DOBRICA: Dobrica – Jánošík (Jánošík)

Jánošík sa nachádza na 3. mieste a má 19 bodov.

Program nasledovného kola:

Jánošík je v poslednom jesennom kole voľný.

 

Údaje prevzaté z Wébovej stránky Srbija sport

 

V. HUDEC
V. HUDEC

VLADIMÍR HUDEC (1957) S Hlasom ľudu začal spolupracovať roku 1979. Prvý príspevok zverejnil v mládežníckom časopise Vzlet. V Hlase ľudu sa zamestnal roku 1988 ako novinár – dopisovateľ a na tom pracovnom mieste zotrváva aj v súčasnosti. Pravidelne sleduje a píše o udalostiach a živote v rodnej Hajdušici, ako aj o spoločensko-politickom a hospodárskom živote v obci Plandište. V sledovaní života v banátskych slovenských osadách sa zameriava na podmienky žitia, čiže komunálnu problematiku, ale sleduje aj (poľno) hospodársky, kultúrny, cirkevný, športový a vôbec spoločenský život. Kontakt: hudec@hl.rs