Futbalová kronika našich dedín

18.nov 2018

Futbalová kronika našich dedín

Výsledky majstrovských zápasov našich klubov zohraných v sobotu a nedeľu  17. a 18. novembra 2018

 

VOJVODINSKÁ LIGA – SEVERNÁ SKUPINA

  1. kolo:

BÁČSKY PETROVEC: Mladosť – Tisa (Adorjan) 0 : 2

Tabuľka:

  1. Radnički 1912 – 40
  2. Sloga (Č) – 35
  3. Bajša – 26
  4. OFK Vrbas – 23
  5. Tisa – 21
  6. OFK Mladost APA – 21
  7. Radnički (S) – 20
  8. Bačka – 18
  9. Tekstilac – 18
  10. Mladosť (BP) – 16
  11. Crvenka – 15
  12. Budućnost – 15
  13. Tavankut – 15
  14. Mladost (T) – 13
  15. Polet – 12
  16. BSK – 6

Program nasledovného kola:

APATIN: OFK Mladost APA – Mladosť (Báčsky Petrovec)

 

VOJVODINSKÁ LIGA – JUŽNÁ SKUPINA

  1. kolo:

ERDEVÍK: Sloga – Jugović (Kać) 2 : 2

M. MITROVICA: Podrinje – Tatra (Kysáč) 0 : 0

LAĆARAK: LSK Laćarak – Jednota (Stará Pazova) 1 : 1

BEŠKA: Hajduk – Radnički (Šíd) 4 : 2

Tabuľka:

  1. 1. Maj Ruma – 30
  2. Jugović – 29
  3. Borac (Š) – 25
  4. Podrinje – 25
  5. Sloga (E) – 24
  6. Sremac Vojka – 24
  7. Hajduk (D) – 18
  8. Hajduk (B) – 17
  9. Podunavac – 16
  10. Tatra – 16
  11. Jednota – 16
  12. Sloga (T) – 16
  13. Radnički (Š) – 14
  14. LSK Laćarak – 8
  15. Hajduk (Č) – 0

Program nasledovného kola:

ŠÍD: Radnički – Sloga (Erdevík)

STARÁ PAZOVA: Jednota – Hajduk (Divoš)

KYSÁČ: Tatra – Podunavac (Belegiš)

 

PRVÁ JUHOBANÁTSKA LIGA

  1. kolo:

PADINA: Dolina – Spartak 1911 (Debeljača) 0 : 0

Tabuľka:

  1. Radnički – 33
  2. Partizan (G) – 32
  3. Partizan (U) – 32
  4. Borac – 31
  5. Potporanj – 31
  6. Jedinstvo (V) – 24
  7. Spartak 1911 – 24
  8. Jedinstvo Stević – 23
  9. Strela – 21
  10. Vulturul – 21
  11. Jugoslavija – 20
  12. Sloga (BNS) – 19
  13. Dunav – 17
  14. Crvena Zvezda – 17
  15. Vojvodina (S) – 17
  16. Dolina – 12
  17. Polet – 9
  18. Vojvodina (C) – 3

Program nasledovného kola:

POTPORANJ: Potporanj – Dolina (Padina)

 

SOMBORSKÁ OBLASTNÁ LIGA

  1. kolo:

BÁČSKA PALANKA: Stari Grad – Slávia (Pivnica) 3 : 0

KULPÍN: Kulpín – Krila Krajine (Báčska Palanka) 0 : 2

Tabuľka:

  1. Stari Grad – 31
  2. Rusin – 27
  3. Vojvodina (T) – 27
  4. Krila Krajine – 27
  5. ŽAK – 25
  6. Slávia – 24
  7. Budućnost – 22
  8. Kula – 20
  9. Borac 46 –20
  10. Hercegovac – 18
  11. Tvrdjava – 17
  12. Kulpín – 14
  13. Radnički 1918 – 14
  14. Polet – 9
  15. Lipar – 9
  16. OFK Odžaci – 9

Program nasledovného kola:

RATKOVO: Radnički 1918 – Kulpín (Kulpín

PIVNICA: Slávia – OFK Odžaci (Odžaci)

 

DRUHÁ JUHOBANÁTSKA LIGA – VÝCHODNÁ SKUPINA

  1. kolo:

DOBRICA: Dobrica – Jánošík 2 : 3

KUŠTILJ: Karaš – Hajdušica 2 : 3

Konečná tabuľka jesennej časti majstrovastiev:

  1. Hajdušica – 32
  2. Budućnost – 28
  3. Ratar – 22
  4. Karaš (J) – 21
  5. Ševac – 20
  6. Vojvodina – 20
  7. Borac (VS) – 20
  8. Karaš (K) – 18
  9. Partizan – 16
  10. Vinogradar – 13
  11. Borac (VG) – 12
  12. Jánošík – 11
  13. Dobrica – 10
  14. Sloga – 7

 

OBECNÁ LIGA BÁČSKA PALANKA

  1. kolo:

MAGLIĆ: Maglić – Budúcnosť (Hložany) 0 : 2

BÁČSKA PALANKA: Bačka 1945 – Naša Hviezda (Silbaš) 1 : 3

VIZIĆ: Borac – Kriváň (Selenča) 1 : 6

Konečná tabuľka jesennej časti majstrovstiev:

  1. Maglić – 31
  2. Naša Hviezda – 31
  3. Kriváň – 29
  4. Budúcnost – 24
  5. Bački Hajduk 22
  6. Neštin – 20
  7. Sloga – 18
  8. Bačka (D) – 18
  9. Bačka 1945 – 13
  10. Mladost – 6
  11. Proleter – 4
  12. Borac – 3
  13. Slavija – 2

 

 

V. HUDEC
V. HUDEC

VLADIMÍR HUDEC (1957) S Hlasom ľudu začal spolupracovať roku 1979. Prvý príspevok zverejnil v mládežníckom časopise Vzlet. V Hlase ľudu sa zamestnal roku 1988 ako novinár – dopisovateľ a na tom pracovnom mieste zotrváva aj v súčasnosti. Pravidelne sleduje a píše o udalostiach a živote v rodnej Hajdušici, ako aj o spoločensko-politickom a hospodárskom živote v obci Plandište. V sledovaní života v banátskych slovenských osadách sa zameriava na podmienky žitia, čiže komunálnu problematiku, ale sleduje aj (poľno) hospodársky, kultúrny, cirkevný, športový a vôbec spoločenský život. Kontakt: hudec@hl.rs