FUTBALOVÁ KRONIKA NAŠICH DEDÍN

7.sep 2020

FUTBALOVÁ KRONIKA NAŠICH DEDÍN

     Výsledky majstrovských zápasov našich klubov zohraných v sobotu a nedeľu 5. a 6. septembra 2020, a výsledky mimoriadnych kôl v niektorých ligách, ktoré sa zohrali v stredu 2. septembra

 

SRBSKÁ LIGA – SKUPINA VOJVODINA

  1. kolo:

APATIN: Feniks 1995 – Jednota (Stará Pazova) 1 : 0

Program nasledovného kola:

STARÁ PAZOVA: Jednota – Radnički (Zreňanin)

 

VOJVODINSKÁ LIGA – SEVERNÁ SKUPINA

  1. mimoriadne kolo v stredu 2.09.:

BAJŠA: Bajša – Mladosť (Báčsky Petrovec) 2 : 0

  1. kolo:

BÁČSKY PETROVEC: Mladosť – Vojvodina (Tovariševo) 7 : 0

Program nasledovného kola:

VRBAS: OFK Vrbas – Mladosť (Báčsky Petrovec)

 

VOJVODINSKÁ LIGA – JUŽNÁ SKUPINA

  1. mimoriadne kolo v stredu 2.09.:

ERDEVÍK: Sloga – Jadran (Golubinci) 2 : 0

  1. kolo:

SALAŠ NOĆAJSKI: Budućnost – Sloga (Erdevík) 3 : 2

Program nasledovného kola:

ERDEVÍK: Sloga – Hajduk (Divoš)

 

PRVÁ JUHOBANÁTSKA LIGA

  1. kolo:

HAJDUŠICA: Hajdušica – Strela (Ivanovo) 2 : 2

ULJMA: Partizan – Dolina (Padina) 2 : 1

Program nasledovného kola:

PADINA: Dolina – Hajdušica

 

SOMBORSKÁ OBLASTNÁ LIGA

  1. kolo:

PIVNICA: Slávia – Budućnost (Parage) 1 : 0

KULPÍN: Kulpín – Kordun (Kljajićevo) 6 : 2

BAČKI GRAČAC: Borac – Budúcnosť (Hložany) – zápas odročili pre núdzový stav v obci Odžaci

Program 5. mimoriadneho kola v stredu 09.09.:

HLOŽANY: Budúcnosť – Omladinac (Bukovac)

PARAGE: Budućnost – Kulpín

SRPSKI MILETIĆ: Zadrugar – Slávia (Pivnica)

Program 6. kola v nedeľu 13.09.:

PIVNICA: Slávia – Stanišić 1920 (Stanišić)

KULPÍN: Kulpín – Zadrugar (Srpski Miletić)

RUSKÝ KERESTÚR: Rusín – Budúcnosť (Hložany)

 

NOVOSADSKÁ LIGA

  1. kolo:

KYSÁČ: Tatra – Petrovaradin 0 : 4

Program 5. mimoriadneho kola v stredu 09.09.:

ĐURĐEVO: Bačka 1923 – Tatra (Kysáč)

Program 6. kola v nedeľu 13.09.:

KYSÁČ: Tatra – OFK Futog (Futog)

 

SRIEMSKA LIGA

  1. kolo:

ŠÍD: Radnički – Donji Srem (Pećinci) 2 : 0

Program 6. mimoriadneho kola v stredu 9. 09.:

BEŠENOVO: BSK – Radnički (Šíd)

Program 7. riadneho kola v nedeľu 13.09:

ŠÍD: Radnički – Napredak (Popinci)

 

ZREŇANINSKÁ OBLASTNÁ LIGA

  1. kolo

ARADÁČ: AŠK – OFK Klek 2 : 1

Pogram nasledovného kola:

MOKRIN: Delija – AŠK (Aradáč)

 

DRUHÁ JUHOBANÁTSKA LIGA – ZAPAD – JUŽNÁ SKUPINA

2.kolo:

V tomto kole vojlovická Mladosť bola voľná

Program nasledovného kola:

VOJLOVICA: Mladosť – Borac (Pločica)

 

MESTSKÁ LIGA ZREŇANIN – A SKUPINA

2.kolo:

BOKA: Naftagas – Mladosť (Biele Blato) 1 : 1

Program nasledovného kola:

BIELE BLATO: Mladosť – Tisa 1933 (Taraš)

 

MEDZIOBECNÁ SRIEMSKA LIGA – SKUPINA ZÁPAD

  1. kolo:

ŠÍD: Jednota – Sloboda (Šašinci) 2 : 3

ERDEVÍK: Erdevík 2017 – Sloga (Čalma) 1 : 2

Program nasledovného kola:

ŠAŠINCI: Sloboda – Erdevík 2017 (Erdevík)

SRIEMSKA MITROVICA: Trgovački – Jednota (Šíd)

 

OBECNÁ LIGA BÁČSKA PALANKA

2.kolo:

SILBAŠ: Naša Hviezda – Bačka 1945 (Báčska Palanka) 3 : 3

BAČKO NOVO SELO: Bački Hajduk – Kriváň (Selenča) 3 : 0

Program nasledovného kola:

SELENČA: Kriváň – Orlovi (Báčska Palanka)

NEŠTIN: Neštin – Naša Hviezda (Silbaš)

 

OBECNÁ LIGA ŠÍD:

2.kolo:

BAČINCI: OFK Bačinci – Jednota (Ľuba) 2 : 0

BATROVCI: Omladinac – OFK Binguľa (Binguľa) 2 : 1

Program nasledovného kola:

BINGUĽA: OFK Binguľa – Sinđelić (Gibarac)

Jednota z Ľuby je voľná

 

MEDZIOBECNÁ LIGA SOMBOR – DRUHÁ TRIEDA

1.kolo:

LALIŤ: Panónia – Jedinstvo Lemeš (Svetozar Miletić) – zápas odročili pre núdzový stav v obci Odžaci

 

Program nasledovného kola:

RIĐICA: Graničar – Panónia (Laliť)

 

OBECNÁ LIGA ALIBUNÁR – PLANDIŠTE

1.kolo:

JÁNOŠÍK: Jánošík – Solunac (Banatski Sokolac) 3 : 0

Program nasledovného kola:

NIKOLINCI: Rapid – Jánošík

 

V. HUDEC
V. HUDEC

VLADIMÍR HUDEC (1957) S Hlasom ľudu začal spolupracovať roku 1979. Prvý príspevok zverejnil v mládežníckom časopise Vzlet. V Hlase ľudu sa zamestnal roku 1988 ako novinár – dopisovateľ a na tom pracovnom mieste zotrváva aj v súčasnosti. Pravidelne sleduje a píše o udalostiach a živote v rodnej Hajdušici, ako aj o spoločensko-politickom a hospodárskom živote v obci Plandište. V sledovaní života v banátskych slovenských osadách sa zameriava na podmienky žitia, čiže komunálnu problematiku, ale sleduje aj (poľno) hospodársky, kultúrny, cirkevný, športový a vôbec spoločenský život. Kontakt: hudec@hl.rs