FUTBALOVÁ KRONIKA NAŠICH DEDÍN

5.apr 2021

FUTBALOVÁ KRONIKA NAŠICH DEDÍN

       Výsledky majstrovských zápasov našich klubov zohraných v sobotu a nedeľu 3. a 4. apríla 2021, a výsledky mimoriadnych kôl v niektorých ligách, ktoré sa zohrali v stredu 31. februara.

 

SRBSKÁ LIGA – SKUPINA VOJVODINA

  1. mimoriadne kolo v stredu 31. marca:

ZREŇANIN: Radnički – Jednota (STARÁ PAZOVA) 0 : 0

  1. kolo:

STARÁ PAZOVA: Jednota – Bečej 1918 1 : 0

Jednota sa nachádza na 14. mieste a má 33 bodov.

Program nasledovného kola:

STARÁ PAZOVA: Jednota – 1. maj Ruma

 

VOJVODINSKÁ LIGA – SEVERNÁ SKUPINA

  1. kolo:

TOVARIŠEVO: Vojvodina – Mladosť (Báčsky petrovec) 1 : 1

Petrovská Mladosť sa nachádza na 6. mieste a má 36 bodov.

Program mimoriadneho kola v stredu 7. apríla:

BÁČSKY PETROVEC: Mladosť – OFK Vrbas (Vrbas)

Program riadneho 24. kola:

CRVENKA: Crvenka – Mladosť (Báčsky Petrovec)

 

VOJVODINSKÁ LIGA – JUŽNÁ SKUPINA

  1. kolo:

ERDEVÍK: Budućnost – Sloga (Salaš Noćajski)  2 : 3

Erdevícka Sloga sa nachádza na 6. mieste a má 37 bodov.

Program nasledovného mimoriadneho kola v stredu  7. 04:

DIVOŠ: Hajduk – Sloga (Erdevík)

Program riadneho 24. kola

ERDEVÍK: Sloga – Sloga (Temerín)

 

PRVÁ JUHOBANÁTSKA LIGA

  1. kolo:

HAJDUŠICA: Hajdušica – Dolina (Padina) 1 : 2

Padinská Dolina sa nachádza na 3. mieste a má 36 bodov a Hajdušica je aj ďalej siedma a má 30 bodov.

Program nasledovného kola:

PADINA: Dolina – Crvena Zvezda (Pavliš)

ALIBUNÁR: Budućnost – Hajdušica (Hajdušica)

 

SOMBORSKÁ OBLASTNÁ LIGA

  1. kolo:

BUKOVAC: Omladinac – Budúcnosť (Hložany) 2 : 1

KULPÍN: Kulpín – Budućnost (Parage)  1 : 1

PIVNICA: Slávia – Zadrugar (Srpski Miletić) 2 : 0

Pivnická Slávia je 7. a má 33 bodov, Kulpínčania sú 8. s 29 bodmi a Hložianska Budúcnosť je 10. a má 28 bodov.

Program nasledovného kola:

STANIŠIĆ: Stanišić 1920 – Slávia (Pivnica)

SRPSKI MILETIĆ: Zadrugar – Kulpín (Kulpín)

HLOŽANY: Budúcnosť – Rusín (Ruský Kerestúr)

 

NOVOSADSKÁ LIGA

  1. kolo:

KYSÁČ: Tatra – Bačka 1923 (Đurđevo) 3 : 0

Kysáčska Tatra sa nachádza na 14. mieste a má 25 bodov.

Program nasledovného kola:

FUTOG: OFK Futog – Tatra (KYSÁČ)

 

SRIEMSKA LIGA

  1. kolo:

ŠÍD: Radnički – BSK (Bešenovo) 5 : 0

Radnički je presvedčivo prvý a má 54 bodov.

Program nasledovného kola:

POPINCI: Napredak – Radnički (Šíd)

 

ZREŇANINSKÁ OBLASTNÁ LIGA

  1. kolo

ARADÁČ: AŠK – Delija (Mokrin) 1 : 3

Aradáčania sú na 4. mieste s 34 bodmi.

Progam nasledovného kola:

BANATSKI DESPOTOVAC: Mladost – AŠK (Aradáč)

DRUHÁ JUHOBANÁTSKA LIGA – ZAPAD – JUŽNÁ SKUPINA

12.kolo:

PLOČICA: Borac – Mladosť(VOJLOVICA) 0 : 0

Vojlovická Mladosť je 5. a má 15 bodov.

Program nasledovného kola:

MRAMORAK: Proleter – Mladosť (Vojlovica)

 

MESTSKÁ LIGA ZREŇANIN – A SKUPINA

10.kolo:

ZREŇANIN: ŽFK Banat Bagljaš – Mladosť (Biele Blato) 3 : 0

Bieloblatská Mladosť je 6. a má 11 bodov.

Program nasledovného kola:

BIELE BLATO: Mladosť – Naftagas (Boka)

 

MEDZIOBECNÁ SRIEMSKA LIGA – SKUPINA ZÁPAD

  1. kolo:

ERDEVÍK: Erdevík 2017 – Sloboda (Šašinci) 0 : 0

ŠÍD: Jednota – Trgovački (Sriemska Mitrovica) 0 : 5

Erdevíčania sú 13. a majú 19 bodov, kým je šídska Jednota posledná so štyrmi bodmi.

 Program nasledovného kola:

RUMA: Fruška Gora – Jednota (Šíd)

SRIEMSKA MITROVICA: Trgovački – Erdevík 2017

 

OBECNÁ LIGA BÁČSKA PALANKA

13.kolo:

BÁČSKA PALANKA: Bačka 1945 – Naša Hviezda (Silbaš)  1 : 3

SELENČA: Kriváň – Bački Hajduk (Bačko Novo Selo) 6 : 0

Silbašská Naša Hviezda je aj ďalej prvá a má 37 bodov kým selenčský Kriváň je piaty s 25 bodmi.

Program nasledovného kola:

SILBAŠ: Naša Hviezda – Neštín (Neštín)

BÁČSKA PALANKA: Orlovi – Kriváň (Selenča)

 

OBECNÁ LIGA ŠÍD:

10.kolo:

ILINCI: Borac – OFK Binguľa (Binguľa)

Jednota z Ľuby bola voľná lebo Jedinstvo Morović prestalo súťažiť.

Program nasledovného kola:

BINGUĽA: OFK Binguľa – Omladinac (Batrovci)

ĽUBA: Jednota – OFK Bačinci (Bačinci)

 

MEDZIOBECNÁ LIGA SOMBOR – DRUHÁ TRIEDA

8.kolo:

SVETOZAR MILETIĆ: Jedinstvo Lemeš – Panónia (Laliť) 3 : 0

Laliťská Panónia je bez bodov posledná.

Program nasledovného kola:

LALIŤ: Panónia – Graničar (Riđica)

 

OBECNÁ LIGA ALIBUNÁR – PLANDIŠTE

12.kolo:

BANATSKI SOKOLAC: Solunac – Jánošík (Jánošík) 0 : 9

Jánošík sa nachádza na 4. mieste a má 22 bodov.

Program nasledovného kola:

JÁNOŠÍK: Jánošík – Rapid (Nikolinci)

 

Údaje prebrané z webovej stránky Srbija sport

Pre obecnú ligu Šíd údaje poskytol Lazar Pavković

 

V. HUDEC
V. HUDEC

VLADIMÍR HUDEC (1957) S Hlasom ľudu začal spolupracovať roku 1979. Prvý príspevok zverejnil v mládežníckom časopise Vzlet. V Hlase ľudu sa zamestnal roku 1988 ako novinár – dopisovateľ a na tom pracovnom mieste zotrváva aj v súčasnosti. Pravidelne sleduje a píše o udalostiach a živote v rodnej Hajdušici, ako aj o spoločensko-politickom a hospodárskom živote v obci Plandište. V sledovaní života v banátskych slovenských osadách sa zameriava na podmienky žitia, čiže komunálnu problematiku, ale sleduje aj (poľno) hospodársky, kultúrny, cirkevný, športový a vôbec spoločenský život. Kontakt: hudec@hl.rs