FUTBALOVÁ KRONIKA NAŠICH DEDÍN

12.apr 2021

FUTBALOVÁ KRONIKA NAŠICH DEDÍN

Výsledky majstrovských zápasov našich klubov zohraných v sobotu a nedeľu 10. a 11. apríla 2021, a výsledky mimoriadnych kôl v niektorých ligách, ktoré sa zohrali v stredu 31. februára.

 

SRBSKÁ LIGA – SKUPINA VOJVODINA

  1. kolo:

STARÁ PAZOVA: Jednota – 1. Maj Ruma 0 : 0

Jednota sa nachádza na 14. mieste a má 34 bodov

Program 28. mimoriadneho kola v stredu 14. apríla:

SOMBOR: Radnički 1912 – Jednota (Stará Pazova)

Program 29. kola na sobotu 17. apríla

STARÁ PAZOVA: Jednota – Kozara (Banatsko Veliko Selo)

 

VOJVODINSKÁ LIGA – SEVERNÁ SKUPINA

  1. mimoriadne kolo v stredu 7. apríla

BÁČSKY PETROVEC: Mladosť – OFK Vrbas (Vrbas) 1 : 2

  1. kola:

CRVENKA: Crvenka – Mladosť (Báčsky Petrovec) 0 : 3

Petrovská Mladosť je aj ďalej šiesta a má 39 bodov

Program nasledovného kola:

BÁČSKY PETROVEC: Mladosť – Vojvodina (BG)

 

VOJVODINSKÁ LIGA – JUŽNÁ SKUPINA

  1. mimoriadne kolo v stredu 7. apríla:

DIVOŠ: Hajduk – Sloga (Erdevík) 2 : 0

  1. kolo:

ERDEVÍK: Sloga – Sloga (Temerín) 0 : 0

Erdevícka Sloga sa nachádza na 7. mieste a má 38 bodov

 

PRVÁ JUHOBANÁTSKA LIGA

  1. kolo:

PADINA: Dolina – Crvena Zvezda (Pavliš) 3 : 1

ALIBUNÁR: Budućnost – Hajdušica (Hajdušica) 2 : 4

Padinská Dolina je druhá a má 39 bodov a Hajdušica má 33 bodov a zostala na siedmom mieste.

Program nasledovného kola:

HAJDUŠICA: Hajdušica – BAK

BARANDA: Radnički – Dolina

 

  SOMBORSKÁ OBLASTNÁ LIGA

  1. kolo:

STANIŠIĆ: Stanišić 1920 – Slávia (Pivnica) 4 : 1

SRPSKI MILETIĆ: Zadrugar – Kulpín (Kulpín) 3 : 2

HLOŽANY: Budúcnosť – Rusín (Ruský Kerestúr) 3 : 0

Pivnická Slávia je 7. a má 33 bodov, hložianska Budúcnosť je 8. a má 31 bodov, kým Kulpínčania klesli na 11.miesto a majú 29 bodov.

Program nasledovného kola:

SOMBOR: ŽAK – Budúcnosť (Hložany)

KULPÍN: Kulpín – Stanišić 1920

PIVNICA: Slávia – Radnički 1918

 

NOVOSADSKÁ LIGA

  1. kolo:

FUTOG: OFK Futog – Tatra (KYSÁČ) 1 : 0

Kysáčska Tatra sa nachádza na 14. mieste a má 25 bodov

Program nasledovného kola:

KYSÁČ: Tatra – Omladinac (Stepanovićevo)

 

SRIEMSKA LIGA

  1. kolo:

POPINCI: Napredak – Radnički (Šíd) 2 : 1

Radnički je presvedčive prvý a má 54 bodov

Program nasledovného kola:

ŠÍD: Radnički – Sloga (Voganj)

 

ZREŇANINSKÁ OBLASTNÁ LIGA

  1. kolo

BANATSKI DESPOTOVAC: Mladost – AŠK (Aradáč) 2 : 4

Aradáčania sú na 5. mieste v tabuľka s 37 bodmi

Program nasledovného kola:

ARADÁČ: AŠK – 2. Oktobar (Kumane)

 

DRUHÁ JUHOBANÁTSKA LIGA – ZAPAD – JUŽNÁ SKUPINA

13.kolo:

MRAMORAK: Proleter – Mladosť (Vojlovica) 2 : 1

Vojlovická Mladosť je 5. a má 15 bodov

Program nasledovného kola:

VOJLOVICA: Mladosť – Omladinac (Deliblato)

 

MESTSKÁ LIGA ZREŇANIN – A SKUPINA

11.kolo:

BIELE BLATO: Mladosť – Naftagas (Boka) 3 : 2

Bieloblatská Mladosť je 5. a má 14 bodov.

Program nasledovného kola:

TARAŠ: Tisa 1933 – Mladosť (Biele Blato)

 

MEDZIOBECNÁ SRIEMSKA LIGA – SKUPINA ZÁPAD

  1. kolo:

RUMA: Fruška Gora – Jednota (Šíd) 5 : 1

SRIEMSKA MITROVICA: Trgovački – Erdevík 2017 (Erdevík) 1 : 1

Erdevíčania sú 13. a majú 20 bodov, kým šídska Jednota je posledná so štyrmi bodmi.

Program nasledovného kola:

ERDEVÍK: Erdevík 2017 – Fruška Gora (Ruma)

ŠÍD: Jednota – Graničar (Kuzmin)

 

OBECNÁ LIGA BÁČSKA PALANKA

14.kolo:

SILBAŠ: Naša Hviezda – Neštín (Neštín) 5 : 0

BÁČSKA PALANKA: Orlovi – Kriváň (Selenča) 1 : 1

Silbašská Naša Hviezda je aj ďalej prvá a má 40 bodov kým selenčský Kriváň je 5. s 26 bodmi.

Program nasledovného kola:

KARAĐORĐEVO: Proleter – Naša Hviezda

DESPOTOVO: Bačka – Kriváň

 

OBECNÁ LIGA ŠÍD:

11.kolo:

BINGUĽA: OFK Binguľa – Omladinac (Batrovci) 0 : 0

ĽUBA: Jednota – OFK Bačinci (Bačinci) 1 : 2

Program nasledovného kola:

GIBARAC: Sinđelić – OFK Binguľa (Binguľa)

Jednota z Ľuby je voľná.

 

MEDZIOBECNÁ LIGA SOMBOR – DRUHÁ TRIEDA

9.kolo:

LALIŤ: Panónia – Graničar (Riđica)

Zápas sa nehral

 

OBECNÁ LIGA ALIBUNÁR – PLANDIŠTE

13.kolo:

JÁNOŠÍK: Jánošík – Rapid (Nikolinci) 2 : 2

Jánošík sa nachádza na 4. mieste a má 23 bodov

Program nasledovného kola:

SELEUŠ: Vojvodina – Jánošík

 

Údaje prebrané z wébovej stránky Srbija sport

Pre obecnú ligu Šíd údaje poskytol Lazal Pavković

 

V. HUDEC
V. HUDEC

VLADIMÍR HUDEC (1957) S Hlasom ľudu začal spolupracovať roku 1979. Prvý príspevok zverejnil v mládežníckom časopise Vzlet. V Hlase ľudu sa zamestnal roku 1988 ako novinár – dopisovateľ a na tom pracovnom mieste zotrváva aj v súčasnosti. Pravidelne sleduje a píše o udalostiach a živote v rodnej Hajdušici, ako aj o spoločensko-politickom a hospodárskom živote v obci Plandište. V sledovaní života v banátskych slovenských osadách sa zameriava na podmienky žitia, čiže komunálnu problematiku, ale sleduje aj (poľno) hospodársky, kultúrny, cirkevný, športový a vôbec spoločenský život. Kontakt: hudec@hl.rs