FUTBALOVÁ KRONIKA NAŠICH DEDÍN

26.apr 2021

FUTBALOVÁ KRONIKA NAŠICH DEDÍN

Výsledky majstrovských zápasov našich klubov zohraných v sobotu a nedeľu 24. a 25. apríla 2021, a výsledky mimoriadnych kôl v niektorých ligách, zohraných v stredu 21. apríla.

 

SRBSKÁ LIGA – SKUPINA VOJVODINA

  1. kolo:

PERLEZ: Vojvodina – Jednota (Stará Pazova) 0 : 0

Jednota je aj ďalej 14. a má 38 bodov.

Program 31. mimoriadneho kola:

STARÁ PAZOVA: Jednota – OFK Stari Grad (Báčska Palanka)

Program 32. kola:

NOVI BANOVCI: Omladinac – Jednota (Stará Pazova)

 

VOJVODINSKÁ LIGA – SEVERNÁ SKUPINA

26 mimoriadne kolo v stredu 21. apríla:

SRBOBRAN: Srbobran – Mladosť (Báčsky Petrovec) 0 : 1

  1. kolo:

BÁČSKY PETROVEC: Mladosť – Radnički (Sombor) 3 : 0

Petrovská Mladosť je aj ďalej šiesta a má 48 bodov.

Program nasledovného kola:

ČELAREVO: ČSK Pivara – Mladosť (Báčsky Petrovec)

 

VOJVODINSKÁ LIGA – JUŽNÁ SKUPINA

  1. mimoriadne kolo v stredu 21. apríla:

ERDEVÍK: Sloga – Crvena Zvezda (Nový Sad) 2 : 2

  1. kolo:

RUMENKA: Jedinstvo – Sloga (Erdevík) 2 : 0 

Erdevícka Sloga sa nachádza na 8. mieste a má 39 bodov.

Program nasledovného kola:

ERDEVÍK: Sloga – Index (Nový Sad)

 

PRVÁ JUHOBANÁTSKA LIGA

  1. kolo:

PADINA: Dolina – Strela (Ivanovo) 1 : 5

STARI TAMIŠ: Stari Tamiš – Hajdušica (Hajdušica) 2 : 1

Padinská Dolina klesla na tretiu priečku v tabuľke a má 42 bodov,

kým Hajdušica má 33 bodov a zostala na 8. mieste.

  Program nasledovného kola:

JABUKA: Jugoslavija – Dolina (Padina)

HAJDUŠICA: Hajdušica – Sloga (Banatsko Novo Selo)

 

  SOMBORSKÁ OBLASTNÁ LIGA

  1. kolo:

BAČKI BRESTOVAC: BSK – Slávia (Pivnica) 4 : 0

RATKOVO: Radnički 1918 – Kulpín (Kulpín) 1 : 1

OBROVAC: Borac 46 – Budúcnosť (Hložany) 3 : 1

Pivnická Slávia je 9. a má 33 bodov, hložianska Budúcnosť je 12. a má 31 bodov, kým Kulpínčania klesli na 15.miesto a majú 30 bodov.

Program nasledovného kola:

HLOŽANY: Budúcnosť – Kordun (Kljajićevo)

KULPÍN: Kulpín – BSK (Bački Brestovac)

PIVNICA: Slávia – Tvrđava (Báč)

 

NOVOSADSKÁ OBLASTNÁ LIGA

  1. kolo:

KYSÁČ:  Tatra – Titel (Titel) 3 : 0

Kysáčska Tatra sa aj ďalej nachádza na 14. mieste a má 31 bodov bodov.

Program nasledovného kola:

BEGEČ: Bačka – Tatra (Kysáč)

 

SRIEMSKA LIGA

  1. kolo:

DOBRINCI: Sremac – Radnički (Šíd) 0 : 2

Radnički je presvedčive prvý a má 60 bodov.

Program 27. mimoriadneho kola:

VITOJEVCI: Partizan – Radnički (Šíd)

  1. kolo:

LAĆARAK: LSK – Radnički (Šíd)

 

ZREŇANINSKÁ OBLASTNÁ LIGA

  1. kolo

NOVO MILOŠEVO: Vojvodina – AŠK (Aradáč) 2 : 1

Aradáčania sú na 5. mieste v tabuľke s 38 bodmi

Program nasledovného kola:

ARADÁČ: AŠK – Borac (Aleksandrovo)

 

DRUHÁ JUHOBANÁTSKA LIGA – ZAPAD – JUŽNÁ SKUPINA

15.kolo:

DUBOVAC: Jedinstvo – Mladosť (Vojlovica) 2 : 3

Vojlovická Mladosť je 5. a má 17 bodov.

Program nasledovného kola:

VOJLOVICA: Mladosť – Kolonija (Kovin)

 

MESTSKÁ LIGA ZREŇANIN – A SKUPINA

13.kolo:

BIELE BLATO: Mladosť – Zadrugar (Lazarevo) 1 : 2

Bieloblatská Mladosť je 5. a má 15 bodov.

Program nasledovného kola:

ZREŇANIN: OFK Gradnulica – Mladosť (Biele Blato)

  MEDZIOBECNÁ SRIEMSKA LIGA – SKUPINA ZÁPAD

  1. kolo:

JARAK: Sremac – Jednota (Šíd) 3 : 0

KUZMIN: Graničar – Erdevík 2017 (Erdevík) 2 : 0

Erdevíčania sú 12. a majú 23 bodov, kým šídska Jednota je posledná s piatimi bodmi.

Program 24. mimoriadneho kola:

ŠÍD: Jednota – Sremac (Berkasovo)

ERDEVÍK: Erdevík 2017 – Sremac (Jarak)

Program 25. kola:

MANĐELOS: Fruškogorac – Jednota (Šíd)

BERKASOVO: Sremac – Erdevík 2017

 

OBECNÁ LIGA BÁČSKA PALANKA

16.kolo:

SELENČA: Kriváň – Soko (Nova Gajdobra) 2 : 1

SILBAŠ: Naša Hviezda – Slavija (Bodjani) 3 : 0

Silbašská Naša Hviezda je aj ďalej prvá a má 46 bodov kým selenčský Kriváň je 5. s 29 bodmi.

Program nasledovného kola:

SILBAŠ: Naša Hviezda – Orlovi (Báčska Palanka)

BÁČSKA PALANKA: Bačka 1945 – Kriváň (Selenča)

 

OBECNÁ LIGA ŠÍD:

13.kolo:

BINGUĽA: OFK Binguľa – Jedinstvo (Morović) 0 : 1

JAMENA: Graničar – Jednota (Ľuba) 5 : 1

Jednota z Ľuby má 13 bodov a nachádza sa na 5. mieste kým Binguľa je predposledná, 8. so 6 bodmi.

Program nasledovného kola:

ĽUBA: Jednota – Napredak (Vašica)

BAČINCI: OFK Bačinci – OFK Binguľa

OBECNÁ LIGA ALIBUNÁR – PLANDIŠTE

15.kolo:

JÁNOŠÍK: Jánošík – Sloga (Margita) 5 : 1

Jánošík sa nachádza na 5. mieste a má 26 bodov

Program nasledovného kola:

LOKVE: Banatul – Jánošík (Jánošík)

Údaje prebrané z webovej stránky Srbija sport.net

Pre obecnú ligu Šíd údaje poskytol Lazal Pavković

 

V. HUDEC
V. HUDEC

VLADIMÍR HUDEC (1957) S Hlasom ľudu začal spolupracovať roku 1979. Prvý príspevok zverejnil v mládežníckom časopise Vzlet. V Hlase ľudu sa zamestnal roku 1988 ako novinár – dopisovateľ a na tom pracovnom mieste zotrváva aj v súčasnosti. Pravidelne sleduje a píše o udalostiach a živote v rodnej Hajdušici, ako aj o spoločensko-politickom a hospodárskom živote v obci Plandište. V sledovaní života v banátskych slovenských osadách sa zameriava na podmienky žitia, čiže komunálnu problematiku, ale sleduje aj (poľno) hospodársky, kultúrny, cirkevný, športový a vôbec spoločenský život. Kontakt: hudec@hl.rs