FUTBALOVÁ KRONIKA NAŠICH DEDÍN

17.mar 2019

FUTBALOVÁ KRONIKA NAŠICH DEDÍN

 Výsledký majstrovských zápasov našich klubov zohraných v sobotu a nedeľu 16. a 17. marca 2019

 

VOJVODINSKÁ LIGA – SEVERNÁ SKUPINA

  1. kolo:

BÁČSKY PETROVEC: Mladosť – Radnički (Sombor) 2 : 1

Tabuľka:

  1. Radnički (1912) 49
  2. Sloga 44
  3. Tisa 30
  4. OFK Mladost (A) 30
  5. OFK Vrbas 30
  6. Bajša 29
  7. Bačka 22
  8. MLADOSŤ (BP) 22
  9. Radnički 21
  10. Crvenka 19
  11. Tekstilac 18
  12. Mladost (T) 17
  13. Tavankut 16

14.Budućnost 15

  1. Polet 12
  2. BSK 9

Program nasledovného kola:

ODŽACI: Tekstilac – Mladosť (Báčsky Petrovec)

 

VOJVODINSKÁ LIGA – JUŽNÁ SKUPINA

  1. kolo:

VOJKA: Sremac – Sloga (Erdevík) 1 : 0

ŠÍD: Radnički – 1. máj (Ruma) 0 : 1

BEŠKA: Hajduk – Jednota  (Stará Pazova) 3 : 2

DIVOŠ: Hajduk – Tatra (Kysáč) 1 : 0

Tabuľka

  1. Prvi maj Ruma 39
  2. Jugović 33
  3. Podrinje 29
  4. Sremac Vojka 28
  5. SLOGA (E) 27
  6. Borac 27
  7. Hajduk (D) 24
  8. Podunavac 22
  9. Hajduk (B) 21
  10. TATRA 20
  11. RADNIČKI (Š) 20
  12. JEDNOTA 17
  13. Sloga (T)
  14. LSK Laćarak 12
  15. Hajduk (Č) -1

Program nasledovného kola:

ERDEVÍK: Sloga – Podrinje (Mačvanska Mitrovica)

KYSÁČ: Tatra – Sloga (Temerín)

STARÁ PAZOVA: Jednota – Radnički (Šíd)

 

PRVÁ JUHOBANÁTSKA LIGA

  1. kolo:

KAČAREVO: Jedinstvo Stević – Dolina (Padina) 1 : 3

Tabuľka:

  1. Partizan (G) 44
  2. Borac 43
  3. Potporanj 41
  4. Radnički 40
  5. Partizan (U) 38
  6. Jedinstvo (V) 34
  7. Strela 31
  8. Jedinstvo Stević (K) 27
  9. Spartak 1911 26
  10. Jugoslavija 26
  11. Sloga 25
  12. Vulturul 22
  13. Crvena Zvezda 20
  14. Dunav 18
  15. Vojvodina (S) 18
  16. DOLINA 16
  17. Polet 13
  18. Vojvodina (C) 3

Program nasledovného kola:

PADINA: Dolina – Jugoslavija (Jabuka)

 

SOMBORSKÁ OBLASTNÁ LIGA

  1. kolo:

KULPÍN: Kulpín – Budućnost (Parage) 2 : 1

KULA: Kula – Slávia (Pivnica) 1 : 3

Tabuľka:

  1. Stari Grad 34
  2. Krila Krajine 33
  3. Rusin 31
  4. SLÁVIA 31
  5. Vojvodina 30
  6. ŽAK 30
  7. Budućnost 26
  8. Borac 26
  9. KULPÍN 23
  10. Tvrdjava 22
  11. Hercegovac 21
  12. Kula 20
  13. Radnički 1918 18
  14. Lipar 13
  15. Polet 12
  16. OFK Odžaci 9

Program nasledovného kola:

PIVNICA: Slávia – Polet (Sivac)

BÁČ: Tvrđava – Kulpín

 

MESTSKÁ LIGA ZREŇANIN – A SKUPINA

15.kolo:

ARADÁČ: AŠK – Jedinstvo (Ečka) 4 : 1

BIELE BLATO: Mladosť – Potisje (Knićanin) 0 : 2

Tabuľka:

  1. Potisje 38
  2. Tamiš 30
  3. AŠK 28
  4. MSK 25
  5. OFK Klek 24
  6. OFK Stajićevo 24
  7. Bilećanin 19
  8. Zadrugar 18
  9. Naftagas 12
  10. Jedinstvo 12
  11. OFK Gradnulica 10
  12. ŽFK Banat 9
  13. MLADOSŤ 4

Program nasledovného kola:

FARKAŽDIN: Tamiš – Mladosť (Biele Blato)

SEČANJ: Bilećanin – AŠK (Aradáč)

 

DRUHÁ JUHOBANÁTSKA LIGA – ZAPAD – JUŽNÁ SKUPINA

  1. kolo:

DELIBLATO: Omladinac – Mladosť (Vojlovica) 5 : 1

  1. Budućnost 24
  2. Kolonija 23
  3. Stari Tamiš 19
  4. Proleter 18
  5. Jedinstvo 16
  6. Dolovo 16
  7. Omladinac 10
  8. Borac 5
  9. MLADOSŤ 4
  10. BSK Bavanište 4

Program nasledovného kola:

VOJLOVICA: Mladosť – Borac (Pločica)

 

DRUHÁ JUHOBANÁTSKA LIGA ZAPAD – SEVERNÁ SKUPINA

  1. kolo:

KOVAČICA:  Slávia – Tempo (Sefkerin) 3 : 1

VOJLOVICA: Vojlovica 2018 – Pobeda (Samoš) 1 : 1

  1. SLÁVIA 22
  2. Polet 22
  3. Unirea 21
  4. Mundial 15
  5. Glogonj 15
  6. Omladinac 1927 7
  7. Tempo 6
  8. VOJLOVICA 2018 6
  9. Pobeda 2

Program nasledovného kola:

VOJLOVICA : Vojlovica 2018 – Polet (Idvor)

UZDIN: Unirea – Slávia (Kovačica)

 

OBECNÁ LIGA BÁČSKA PALANKA

  1. kolo:

DESPOTOVO: Bačka – Kriváň (Selenča) 1 : 3

VIZIĆ: Borac – Naša Hviezda (Silbaš) 0 : 1

BÁČSKA PALANKA: Bačka 1945 – Budúcnosť (Hložany) 0 : 1

Tabuľka:

  1. Maglić 31
  2. NAŠA HVIEZDA 31
  3. KRIVÁŇ 29
  4. BUDÚCNOSŤ 24
  5. Neštin 17
  6. Bački Hajduk 16
  7. Sloga 15
  8. Bačka (D) 15
  9. Bačka 1945 12
  10. Mladost 9
  11. Slavija  2
  12. Borac 2

Program nasledovného kola:

HLOŽANY: Budúcnosť – Borac (Vizić)

SILBAŠ: Naša Hviezda – Bačka (Despotovo)

SELENČA: Kriváň – Bački Hajduk (Bačko Novo Selo)

 

 

V. HUDEC
V. HUDEC

VLADIMÍR HUDEC (1957) S Hlasom ľudu začal spolupracovať roku 1979. Prvý príspevok zverejnil v mládežníckom časopise Vzlet. V Hlase ľudu sa zamestnal roku 1988 ako novinár – dopisovateľ a na tom pracovnom mieste zotrváva aj v súčasnosti. Pravidelne sleduje a píše o udalostiach a živote v rodnej Hajdušici, ako aj o spoločensko-politickom a hospodárskom živote v obci Plandište. V sledovaní života v banátskych slovenských osadách sa zameriava na podmienky žitia, čiže komunálnu problematiku, ale sleduje aj (poľno) hospodársky, kultúrny, cirkevný, športový a vôbec spoločenský život. Kontakt: hudec@hl.rs