FUTBALOVÁ KRONIKA NAŠICH DEDÍN

7.apr 2019

FUTBALOVÁ KRONIKA NAŠICH DEDÍN

   

Výsledký majstrovských zápasov našich klubov zohraných v sobotu a nedeľu 06. a 07. apríla 2019

 

VOJVODINSKÁ LIGA – SEVERNÁ SKUPINA

  1. kolo:

ČONOPLJA: Sloga – Mladosť (Báčsky Petrovec) 1 : 1

Tabuľka:

1.Radnički 1912    56

2.Sloga (Č) 49

3.OFK Mladost (A) 36

4.Bajša 35

5.Tisa 33

6.OFK Vrbas 30

7.Radnički (S) 27

8.Crvenka 26

9.MLADOSŤ (BP) 24

10.Bačka 23

11.Tavankut 22

12.Tekstilac 22

13.Mladost (T) 18

14.BSK 18

15.Budućnost 16

16.Polet 15

Program nasledovného kola:

BÁČSKY PETROVEC: Mladosť – Tavankut

 

VOJVODINSKÁ LIGA – JUŽNÁ SKUPINA

  1. kolo:

ERDEVÍK: Sloga – Podunavac (Belegiš) 1 : 4

KYSÁČ: Tatra – Radnički (Šíd) 2 : 0

STARÁ PAZOVA: Jednota – 1. Maj Ruma 1 : 1

Tabuľka:

1.1.Maj Ruma 42

2.Jugović 42

3.Podrinje 32

4.SLOGA (E) 31

5.Borac 31

6.Sremac Vojka 29

7.Hajduk (D) 28

8.Podunavac 28

9.Hajduk (B) 27

10.TATRA 23

11.RADNIČKI (Š) 23

12.Sloga (T) 23

13.JEDNOTA  21

14.LSK Laćarak 15

15.Hajduk (Č) (-1)  -1

Program nasledovného kola:

STARÁ PAZOVA: Jednota – Sloga (Erdevík)

ŠÍD: Radnički – Hajduk (Čurug)

VOJKA: Sremac – Tatra (Kysáč)

 

PRVÁ JUHOBANÁTSKA LIGA

  1. kolo:

PADINA: Dolina – Dunav (Banátska Palanka) 1 : 2

Tabuľka:

1.Borac 49

2.Partizan (G) 48

3.Partizan (U) 39

4.Radnički 38

5.Potporanj 38

6.Jedinstvo (V) 35

7.Strela 32

8.Jedinstvo Stević (K) 30

9.Spartak 1911   28

10.Sloga 25

11.Vulturul 23

12.Dunav 21

13.Jugoslavija 21

14.Crvena Zvezda 20

15.DOLINA 19

16.Vojvodina (S) 16

17.Polet 16

18.Vojvodina (Crepaja) opustila súťaž

Program nasledovného kola:

BARANDA: Radnički – Dolina (Padina)

 

SOMBORSKÁ OBLASTNÁ LIGA

  1. kolo:

PIVNICA: Slávia – Vojvodina 1 : 0

OBROVAC: Borac 46 – Kulpín (Kulpín) 3 : 0

Tabuľka:

1.Stari Grad 43

2.SLÁVIA 40

3.Krila Krajine 36

4.Rusin 34

5.Vojvodina 33

6.Borac 46   33

7.ŽAK 31

8.Budućnost 30

9.Tvrdjava 28

10.Hercegovac 28

11.Kula 24

12.KULPÍN 23

13.Lipar 20

14.Radnički 1918  20

15.Polet 12

16.OFK Odžaci 10

Program nasledovného kola:

RUSKÝ KERESTÚR: Rusín – Slávia (Pivnica)

KULPÍN: Kulpín – Stari Grad (Báčska Palanka)

 

MESTSKÁ LIGA ZREŇANIN – A SKUPINA

18.kolo:

ZREŇANIN: OFK Gradnulica – Mladosť (Biele Blato) 2 : 1

FARKAŽDIN: Tamiš – AŠK (Aradáč) 1 : 2

Tabuľka:

1.Potisje 44

2.Tamiš 36

3.AŠK 35

4.MSK 34

5.OFK Klek 31

6.OFK Stajićevo 27

7.Zadrugar 22

8.Bilećanin 21

9.Naftagas 16

10.Jedinstvo 15

11.OFK Gradnulica 13

12.ŽFK Banat 9

13.MLADOSŤ 4

Program nasledovného kola:

ARADÁČ: AŠK – OFK Klek

BIELE BLATO: Mladosť – OFK Stajićevo

 

DRUHÁ JUHOBANÁTSKA LIGA – VÝCHODNÁ SKUPINA

  1. kolo:

JÁNOŠÍK: Jánošík – Budućnost (Alibunár) 1 : 3

HAJDUŠICA: Hajdušica – Ratar (Kruščica) 1 : 0

Tabuľka:

1.HAJDUŠICA 38

2.Budućnost 37

3.Ševac 28

4.Ratar 26

5.Karaš (J) (-1) 25

6.Borac (VS) 24

7.Vojvodina 24

8.Karaš (K) 22

9.Partizan 22

10.Borac (VG) (-1) 17

11.Vinogradar (-1) 14

12.Dobrica 13

13.JÁNOŠÍK 11

14.Sloga 10

Program nasledovného kola:

CRVENA CRKVA: Vojvodina – Jánošík

GUDURICA: Vinogradar – Hajdušica

 

DRUHÁ JUHOBANÁTSKA LIGA – ZAPAD – JUŽNÁ SKUPINA

  1. kolo:

VOJLOVICA: Mladosť – Jedinstvo (Dubovac) 3 : 1

 Tabuľka:

1.Budućnost 31

2.Kolonija 29

3.Dolovo 25

4.Proleter 22

5.Stari Tamiš 21

6.Jedinstvo 17

7.Omladinac 12

8.MLADOSŤ  10

9.BSK Bavanište 8

10.Borac 5

Program nasledovného kola:

STARI TAMIŠ: Stari Tamiš – Mladosť (Vojlovica)

 

DRUHÁ JUHOBANÁTSKA LIGA ZAPAD – SEVERNÁ SKUPINA

  1. kolo:

VOJLOVICA: Vojlovica 2018 – Slávia (Kovačica) 2 : 4

Tabuľka:

1.SLÁVIA 31

2.Polet 28

3.Unirea 25

4.Mundial 21

5.Glogonj 19

6.Tempo 9

7.Omladinac 1927   8

8.VOJLOVICA 2018   6

9.Pobeda 3

Program nasledovného kola:

OPOVO:  Omladinac 1927 – Vojlovica 2018

KOVAČICA: Slávia – Mundial (Pančevo)

 

OBECNÁ LIGA BÁČSKA PALANKA

  1. kolo:

HLOŽANY: Budúcnosť – Bački Hajduk (Bačko Novo Selo) 4 : 0

SILBAŠ: Naša Hviezda – Slavija (Bodjani) 10 : 0

SELENČA: Kriváň – Mladost (Mali Bač) 4 : 0

Tabuľka:

1.KRIVÁŇ 38

2.NAŠA HVIEZDA 38

3.Maglić 37

4.BUDÚCNOSŤ   31

5.Neštin 26

6.Sloga 19

7.Bačka (D) 19

8.Bački Hajduk 17

9.Bačka 1945   12

10.Mladost 9

11.Borac (-1)  3

12.Slavija 2

Program nasledovného kola:

MALI BAČ: Mladost – Naša Hviezda (Silbaš)

BODJANI: Slavija – Budúcnosť (Hložany)

Kriváň (Selenča) je voľný

 

MEDZIOBECNÁ LIGA SOMBOR – DRUHÁ TRIEDA

  1. kolo:

LALIŤ: Panonia – Sport (Bezdan) 0 : 1

Tabuľka:

1.Borac (BG) 35

2.Stanišić 1920 30

3.Lider 28

4.Graničar 27

5.Jedinstvo Lemeš 19

6.Dinamo 1923 (BB) (-1) 15

7.Dinamo (S) 12

8.Telečka 11

9.Sport (-1) 3

10.OFK Metalac (-1) 6

11.PANÓNIA 6

Program nasledovného kola:

ODŽACI: Lider – Panonija

 

OBECNÁ LIGA ŠÍD

  1. kolo:

ERDEVÍK: Erdevík 2017 – Borac 5 : 0

ŠÍD: Jednota – OFK Bačinci 4 : 0

ĽUBA: Jednota – OFK Binguľa (Binguľa) 4 : 1

Tabuľka:

1.Sremac 34

2.JEDNOTA (Š) 31

3.ERDEVÍK 2017  27

4.JEDNOTA (Ľ) 24

5.Napredak 20

6.Jedinstvo 19

7.Sindjelić 15

8.Graničar 13

9.OFK Bačinci 13

10.Omladinac 13

11.OFK BINGUĽA 11

12.Borac 1

Program nasledovného kola:

JAMENA: Graničar – Jednota (Ľuba)

BINGUĽA: OFK Binguľa – Jedinstvo (Morović)

GIBARAC: Sindjelić – Jednota (Šíd)

BAČINCI: OFK Bačinci – Erdevík 2017 (Erdevík)

 

 

 

 

V. HUDEC
V. HUDEC

VLADIMÍR HUDEC (1957) S Hlasom ľudu začal spolupracovať roku 1979. Prvý príspevok zverejnil v mládežníckom časopise Vzlet. V Hlase ľudu sa zamestnal roku 1988 ako novinár – dopisovateľ a na tom pracovnom mieste zotrváva aj v súčasnosti. Pravidelne sleduje a píše o udalostiach a živote v rodnej Hajdušici, ako aj o spoločensko-politickom a hospodárskom živote v obci Plandište. V sledovaní života v banátskych slovenských osadách sa zameriava na podmienky žitia, čiže komunálnu problematiku, ale sleduje aj (poľno) hospodársky, kultúrny, cirkevný, športový a vôbec spoločenský život. Kontakt: hudec@hl.rs