FUTBALOVÁ KRONIKA NAŠICH DEDÍN

3.jún 2019

FUTBALOVÁ KRONIKA NAŠICH DEDÍN

Výsledky majstrovských zápasov našich klubov zohraných v sobotu a nedeľu 1. a 2. júna 2019

 

VOJVODINSKÁ LIGA – SEVERNÁ SKUPINA

  1. kolo:

ADORJAN:  Tisa – Mladosť (Báčsky Petrovec) 3 : 2

Tabuľka:

1.Radnički 1912    78

2.Sloga (Č) 60

3.Tisa 51

4.OFK Mladost (A) 49

5.Bajša 48

6.Crvenka 42

7.OFK Vrbas 38

8.Bačka 36

9.Tekstilac 36

10.Radnički (S) 36

11.MLADOSŤ (BP) 34

12.Tavankut 34

13.Mladost (T) 34

14.Polet 33

15.Budućnost 27

16.BSK 20

Program nasledovného kola:

BÁČSKY PETROVEC: Mladosť – OFK Mladost APA

 

VOJVODINSKÁ LIGA – JUŽNÁ SKUPINA

  1. kolo:

ŠÍD: Radnički – Hajduk (Beška) 1 : 0

KAĆ: Jugović – Sloga (Erdevík) 1 : 3

KYSÁČ: Tatra – Podrinje 0 : 1

STARÁ PAZOVA: Jednota – LSK Laćarak 6 : 0

Tabuľka:

1.1.Maj Ruma 61

2.Jugović 52

3.SLOGA (E) 50

4.Podrinje 48

5.Borac 42

6.Hajduk (D) 41

7.JEDNOTA  41

8.Podunavac 41

9.RADNIČKI (Š) 40

10.Sloga (T) (-1) 40

11.Sremac Vojka 38

12.Hajduk (B) 32

13.TATRA 31

14.LSK Laćarak 15

15.Hajduk (Č) (-1)  -1

Borac (Nový Sad) opustil súťaž

Program nasledovného kola:

ERDEVÍK: Sloga- Radnički (Šíd)

DIVOŠ: Hajduk – Jednoita (Stará Pazova)

BELEGIŠ: Podunavac – Tatra (Kysáč)

 

PRVÁ JUHOBANÁTSKA LIGA

  1. mimoriadne kolo, ktoré sa hralo v stredu 29. mája

DEBELJAČA: Spartak – Dolina (Padina) 1 : 2

  1. kolo:

PADINA: Dolina – Potporanj 2 : 3

Tabuľka:

1.Borac 63

2.Radnički 58

3.Potporanj 58

4.Partizan (G) 55

5.Jedinstvo (V) 49

6.Strela 48

7.Spartak 1911   47

8.Partizan (U) 46

9.Crvena Zvezda 44

10.DOLINA 42

11.Sloga 42

12.Jugoslavija 41

13.Dunav 40

14.Jedinstvo Stević (K) 37

15.Vulturul 37

16.Vojvodina (S) (-1) 22

17.Polet 20

Vojvodina (Crepaja) opustila súťaž

Program nasledovného kola:

GAJ: Partizan – Dolina (Padina)

 

SOMBORSKÁ OBLASTNÁ LIGA

  1. kolo:

KULPÍN: Kulpín – Radnički 1918 (Ratkovo) 4 : 2

ODŽACI: OFK Odžaci – Slávia (Pivnica) 1 : 4

Konečná tabuľka:

1.Stari Grad 71

2.Krila Krajine 5I8

3.Hercegovac 54

4.SLÁVIA 52

5.Rusin 45

6.Vojvodina 43

7.Borac 46   41

8.Budućnost 39

9.Radnički 1918  39

10.Tvrdjava 39

11.KULPÍN 39

12.ŽAK 37

13.Polet 36

14.Kula 35

15.Lipar 30

16.OFK Odžaci 13

 

MESTSKÁ LIGA ZREŇANIN – A SKUPINA

  1. kolo:

ARADÁČ: AŠK – MSK (Mihajlovo) 1 : 0

BIELE BLATO: Mladosť – Jedinstvo (Ečka) 6 : 3

Konečná tabuľka:

1.Potisje 58

2.OFK Klek 52

3.Tamiš 48

4.MSK (-1) 46

5.OFK Stajićevo 43

6.AŠK 43

7.Bilećanin 28

8.Naftagas 26

9.Zadrugar 25

10.OFK Gradnulica 21

11.Jedinstvo 19

12.MLADOSŤ 17

13.ŽFK Banat 15

 

DRUHÁ JUHOBANÁTSKA LIGA – VÝCHODNÁ SKUPINA

  1. kolo:

JÁNOŠÍK: Jánošík – Borac (VS) 2 : 3

HAJDUŠICA: Hajdušica – Ševac (Kusić) 4 : 2

Tabuľka:

1.Budućnost 59

2.HAJDUŠICA 59

3.Karaš (J) (-1) 38

4.Ševac 36

5.Borac (VS) 36

6.Ratar 35

7.Borac (VG) (-1) 35

8.Vojvodina 32

9.Karaš (K) 30

10.Partizan 29

11.Vinogradar (-1) 26

12.Dobrica 25

13.Sloga (-1) 21

14.JÁNOŠÍK 12

Program nasledovného kola:

MARGITA: Sloga – Hajdušica

KUŠTILJ: Karaš – Jánošík (Jánošík)

 

OBECNÁ LIGA BÁČSKA PALANKA

  1. kolo:

BÁČSKA PALANKA: Bačka 1945 – Kriváň (Selenča) 1 : 1

BÁČSKY MAGLIĆ: Maglić – Naša Hviezda (Silbaš) 3 : 0

PLAVNA: Sloga – Budúcnosť (Hložany) 0 : 3

Tabuľka:

1.Maglić 55

2.BUDÚCNOSŤ   49

3.KRIVÁŇ 48

4.NAŠA HVIEZDA 47

5.Neštin 38

6.Sloga 28

7.Bačka (D) 27

8.Bački Hajduk 25

9.Bačka 1945   17

10.Borac (-1)  15

11.Mladost 13

12.Slavija 2

Proleter Karadjordjevo opustil súťaž

Program nasledovného kola:

HLOŽANY: Budúcnosť – Maglić

SILBAŠ: Naša Hviezda – Bačka 1945

SELENČA: Kriváň – Borac (Vizić)

 

MEDZIOBECNÁ LIGA SOMBOR – DRUHÁ TRIEDA

  1. kolo:

LALIŤ: Panónia – Dinamo (Sonta) 3 : 0

Konečná tabuľka:

1.Borac (BG) 47

2.Stanišić 1920 42

3.Lider 37

4.Graničar 36

5.Jedinstvo Lemeš 28

6.Dinamo (S) 18

7.Dinamo 1923 (BB) (-1) 15

8.Telečka 13

9.Sport (-1) 12

10.PANÓNIA (-1) 9

OFK Metalac (Sombor) a KFK Kula opustili súťaž

 

OBECNÁ LIGA ŠÍD

  1. kolo:

BINGUĽA: OFK  Binguľa – Napredak 0 : 3

ILINCI: Borac – Jednota (Ľuba) 2 : 3

ERDEVÍK: Erdevík 2017 – Jednota (Šíd) 1 : 0

Tabuľka:

1.Sremac 55

2.ERDEVÍK 2017  44

3.JEDNOTA (Š) 43

4.Napredak 39

5.JEDNOTA (Ľ) 37

6.Jedinstvo (M) 28

7.Sindjelić 24

8.OFK Bačinci 24

9.Graničar 23

10.Omladinac 20

11.OFK BINGUĽA 15

12.Borac 5

Program nasledovného kola:

VAŠICA: Napredak – Erdevík 2017 (Erdevík)

ŠÍD: Jednota – Omladinac (Batrovci)

ĽUBA: Jednota – OFK Bačinci (Bačinci)

JAMENA: Graničar – OFK Binguľa (Binguľa)

V. HUDEC
V. HUDEC

VLADIMÍR HUDEC (1957) S Hlasom ľudu začal spolupracovať roku 1979. Prvý príspevok zverejnil v mládežníckom časopise Vzlet. V Hlase ľudu sa zamestnal roku 1988 ako novinár – dopisovateľ a na tom pracovnom mieste zotrváva aj v súčasnosti. Pravidelne sleduje a píše o udalostiach a živote v rodnej Hajdušici, ako aj o spoločensko-politickom a hospodárskom živote v obci Plandište. V sledovaní života v banátskych slovenských osadách sa zameriava na podmienky žitia, čiže komunálnu problematiku, ale sleduje aj (poľno) hospodársky, kultúrny, cirkevný, športový a vôbec spoločenský život. Kontakt: hudec@hl.rs