FUTBALOVÁ KRONIKA NAŠICH DEDÍN

7.jún 2021

FUTBALOVÁ KRONIKA NAŠICH DEDÍN

Výsledky majstrovských zápasov našich klubov zohraných v sobotu a nedeľu 06. a 07. júna 2021

 

SRBSKÁ LIGA – SKUPINA VOJVODINA

  1. kolo:

NOVI KOZARCI: Sloboda – Jednota (Stará Pazova) 2 : 2

Konečná tabuľka majstrovstiev 2020/21

1. Mladost (NS) 38 30 4 4 97:28 94
2. OFK Vršac 38 23 8 7 72:34 77
3. Radnički 1912 (S) 38 22 9 7 89:37 75
4. Bečej 1918 38 20 5 13 80:56 65
5. Borac (Sakule) 38 20 5 13 62:46 65
6. Omladinac (N.Ban) 38 16 13 9 57:32 61
7. Radnički (ZR) 38 17 9 12 61:56 60
8. Tisa (Adorjan) 38 17 7 14 58:45 58
9. 1.maj Ruma 38 15 13 10 45:34 58
10. Fenix 1995 (St.Paz) 38 16 9 13 61:53 57
11. Stari Grad (B.Pal.) 38 16 8 14 48:58 56
12. Hajduk 1912 (Kula) 38 16 7 15 67:52 55
13. Dinamo 1945 (PA) 38 16 7 15 56:51 55
 14. Jednota (St. Paz.) 28 12 13 13 46:48 49
15. Bačka 1901(Sub.) 38 12 5 21 48:73 41
16. Sloboda (N.Kozar.) 38 9 9 20 34:76 36
17. Sloga (Čonoplja) 38 7 7 24 32:73 28
18. Kozara (B. V. S.) 38 7 5 26 37:97 26
19. Dunav (St. Ban.) 38 6 7 25 35:89 25
20. Vojvodina 1928 (P) 38 4 8 26 22:88 20

 

VOJVODINSKÁ LIGA – SEVERNÁ SKUPINA

  1. kolo:

BÁČSKY PETROVEC: Mladosť – Mladost (Turija) 1 : 1

Konečná tabuľka majstrovstiev 2020/2021

1. Tekstilac (Odžaci) 34 26 6 2 84:18 84
2. Bajša 34 22 8 4 85:21 74
3. Mladost APA 34 18 12 4 68:38 66
4. Mladost (Turija) 34 20 5 9 80:41 65
5. Vojvodina (B.Grad) 34 18 12 14 76:41 56
6. Mladosť (B.Petrov) 34 17 5 12 67:33 56
7. Bačka (Pačir) 34 14 7 13 63:49 49
8. Krila Krajine (BP) 34 14 5 15 54:51 47
9. ČSK Pivara (Čelar.) 34 13 8 13 48:4 47
10. Tavankut 34 13 7 14 46:43 46
11. Hercegovac (Gajd.) 34 13 7 14 53:47 46
12. Njegoš (Lovćenac) 34 13 7 14 49:55 46
13. Srbobran 34 11 10 13 48:52 43
 14. Crvenka 34 13 3 18 46:73 42
15. OFK Vrbas 34 12 4 18 51:68 40
16. Radnički (Sombor) 34 6 4 24 28:102 22
17. Vojvodina (Tovar.) 34 5 5 24 38:96 20
18. Obilić (N.Knežev.) 34 5 1 28 37:147 16

 

VOJVODINSKÁ LIGA – JUŽNÁ SKUPINA

  1. kolo:

KAĆ: Jugović – Sloga (Erdevík) 3 : 3

Konečná tabuľka majstrovstiev 2020/21

1. Borac (Šajkaš) 34 23 4 7 71:32 73
2. Jedinstvo (Rumen) 34 21 9 4 61:23 72
3. RFK Novi Sad1921 34 20 10 4 60:33 70
4. Hajduk (Divoš) 34 21 2 11 69:44 65
5. Sloboda (D.Trav.) 34 20 3 11 52:37 63
6. Cement (Beočin) 34 16 7 11 50:38 55
7. Index (Nový Sad) 34 15 7 12 56:47 52
8. Podunavac (Beleg) 34 14 8 12 46:44 50
9. Sloga (Erd.) (-3) 34 16 4 14 58:42 49
10. Mladost (B.Jarak) 34 14 6 14 66:53 48
11. Radnički(N.Paz.) 34 15 2 17 38:37 47
12. Budućnost (S.Noć.) 34 14 5 15 53:61 47
13. Sloga (Temerin) 34 13 7 14 31:31 46
 14. Sremac (Vojka) 34 12 7 15 46:62 43
15. Crvena Zvezda NS 34 8 9 17 47:52 33
16. Podrinje (Mač.Mit.) 34 9 5 20 37:63 32
17. Jadran (Golubinci) 34 1 5 28 34:91 8
18. Jugović(Kać)(-3) 34 2 4 28 26:111 7

 

PRVÁ JUHOBANÁTSKA LIGA

  1. kolo:

ILANDŽA: Banat – Hajdušica (Hajdušica) 2 : 2

POTPORANJ: Potporanj – Dolina (Padina) 1 : 4

Padinská Dolina sa nachádza na šiestom mieste a má 46 bodov, kým Hajdušica má 41 bodov a nachádza sa na 9. mieste.

  Program posledného kola:

  PADINA: Dolina – Polet (Idvor)

HAJDUŠICA: Hajdušica – Partizan (Uljma)

 

  SOMBORSKÁ OBLASTNÁ LIGA

  1. kolo:

KULPÍN: Kulpín – Borac (Báčsky Gračac) 3 : 0

PIVNICA: Slávia – Omladinac (Bukovac) 2 : 3

MLADENOVO: Budućnost – Budúcnosť (Hložany) 1 : 2

Hložianska Budúcnosť má 47 bodov a nachádza sa na 8. mieste, Kulpínčania majú 46 bodov a nachádzajú sa na 12. mieste v tabuľke, kým pivnická Slávia je 13. a má 43 bodov.

Program posledného kola:

HLOŽANY: Budúcnosť – Polet (Karavukovo)

RUSKÝ KERESATÚR: Rusín – Slávia (Pivnica)

BUKOVAC: Omladinac – Kulpín (Kulpín)

 

NOVOSADSKÁ OBLASTNÁ LIGA

  1. kolo:

VETERNIK: Veternik – Tatra (Kysáč) 0 : 0

Tatra sa nachádza na 5. mieste a má 48 bodov.

Program nasledovného kola:

KYSÁČ: Tatra – Slavija (Nový Sad)

 

SRIEMSKA LIGA

  1. kolo:

ŠÍD: Radnički – PSK (Putinci) 4 : 0

Konečná tabuľka majstrovstiev 2020/21

1. Radnički (Šid) 34 24 6 4 84:25 78
2. Donji Srem (Pećin.) 34 23 5 6 78:26 74
3. GFK Sloven(Ruma) 34 20 8 6 72:26 68
4. Napredak(Popinci) 34 21 4 9 75:38 67
5. Željezničar (Indjija) 34 17 6 11 73:54 57
6. Ljukovo 34 15 9 10 65:42 54
7. Partizan(Vitojevci) 34 15 5 14 61:46 50
8. Borac(Martinci) 34 14 6 14 56:48 48
9. Hajduk (Beška) 34 13 8 13 52:48 47
10. Sloga (Voganj) 34 13 8 13 56:53 47
11. Borac(Klenak) 34 14 5 15 48:69 47
12. Sremac(Dobrinci) 34 14 3 17 48:47 45
13. BSK (Bešenovo) 34 13 6 15 65:71 45
 14. Mitros (Sr.Mitrov.) 34 12 6 16 56:59 42
15. Hajduk(Višnjićevo) 34 10 7 17 47:55 37
16. PSK (Putinci) 34 6 5 23 32:132 23
17. LSK (Laćarak) 34 5 6 23 39:91 21
18. Rudar (Vrdnik) 34 3 5 26 36:113 14

 

ZREŇANINSKÁ OBLASTNÁ LIGA

  1. kolo:

ARADÁČ: AŠK – Potisje (Knićanin) 4 : 0

AŠK má 47 bodov a nachádza sa na 8. mieste.

Program posledného kola:

LUKIĆEVO: Mladost – AŠK

 

PRVÁ BELEHRADSKÁ LIGA – A SKUPINA

  1. kolo:

BELEHRAD: DIF – Posavac Tišma (Boľovce) 2 : 1

Konečná tabuľka majstrovstiev 2020/21

1. PKB (Pad skela) 30 25 4 1 102:30 79
2. Umka 30 18 7 5 63:28 61
3. Borac(Ostružnica) 30 16 8 6 61:38 56
4. Postar 1930 (BGD) 30 14 8 8 51:35 50
5. Hajduk (BGD) 30 12 9 9 59:47 45
6. Heroj Polet(Jajinci) 30 13 5 12 48:44 44
7. Balkan MirijevoBG 30 12 6 12 44:37 42
8. Rakovica (BGD) 30 11 7 12 58:52 40
9. PKB Kovilovo 30 12 3 15 38:55 39
10. Institut (Zem.Polje) 30 11 5 14 29:43 38
11. Posavac Tišma Boľ 30 10 5 15 55:62 35
12. DIF (BGD) 30 9 5 16 37:51 32
13. Sinđelić 2012(Ugr.) 30 8 8 14 46:78 32
 14. 011  BGD 30 8 5 17 52:67 29
15. Šumadinac (Bečm.) 30 8 5 17 42:71 29
16. Borac (Progar) 30 4 8 18 31:78 20

 

MEDZIOBECNÁ SRIEMSKA LIGA – SKUPINA ZÁPAD

  1. kolo:

ERDEVÍK: Erdevík 2017 – Jednota (Šíd) 5 : 1

  Konečná tabuľka majstrovstiev 2020/21

1. Fruškogorac(Man) 30 21 4 5 71:20 67
2. Jedinstvo (Ruma) 30 19 7 4 67:26 64
3. Graničar (Kuzmin) 30 17 9 4 62:26 60
4. OFK Bikić 30 16 9 5 46:16 57
5. Fr. Gora (Ruma) 30 17 5 8 69:30 56
6. Obilić 1930(Kuk.) 29 16 7 6 65:36 55
7. Zmaj (Noćaj) 30 13 6 11 74:54 45
8. Sremac (Berkas.) 28 13 5 10 53:42 44
9. Graničar Adaš (-1) 30 13 5 12 50:41 43
10. OFK Z.Buljubaša (Ravnje) 30 13 3 14 48:51 42
11. Erdevík 2017 30 8 9 13 45:53 33
12. Trgovački (Sr.Mitr) 30 8 6 16 36:51 30
13. Sloboda (Šašinci) 30 7 5 18 35:69 26
 14. Sremac (Jarak) 30 5 6 19 35:83 21
15. Sloga (Čalma) 29 4 6 19 29:78 18
16. Jednota (Šíd) 30 1 2 27 22:131 5

 

OBECNÁ LIGA BÁČSKA PALANKA

  1. kolo:

DESPOTOVO: Bačka – Naša Hviezda (Silbaš) 3 : 5

SELENČA: Kriváň – Mladost (Mali Bač) 3 : 2

Konečná tabuľka majstrovstiev 2020/21

1. Naša Hviezda (Sil) 22 21 1 0 98:21 64
2. Soko (N.Gajdobra) 22 14 4 4 45:16 46
3. Neštin 22 14 2 6 66:38 44
4. Kriváň (Selenča) 22 14 2 6 58:39 44
5. Bačka (Despotovo) 22 13 1 8 79:31 40
6. Ml.adost (M. Bač) 22 10 2 10 54:46 32
7. Orlovi (B.Pal) (-3) 22 10 3 9 55:36 30
8. Bačka (B.Palanka) 22 9 3 10 44:42 30
9. Bački Hajduk BNS 22 8 2 12 41:52 26
10. Borac (Vizić) 22 4 1 17 20:64 13
11. Proleter(Karađorđ) 22 4 1 17 19:87 13
12. Slavija(Bođani)(-1) 22 0 0 22 7:114 -1

 

OBECNÁ LIGA ALIBUNÁR – PLANDIŠTE

  1. kolo:

JÁNOŠÍK: Jánošík – Dobrica 5 : 1

Jánošík sa nachádza na 3. mieste a má 33 bodov. V poslednom kole tohtoročných majstrovstiev Jánošík je voľný.

Údaje prebrané z webovej

stránky Srbija sport.net.

 

V. HUDEC
V. HUDEC

VLADIMÍR HUDEC (1957) S Hlasom ľudu začal spolupracovať roku 1979. Prvý príspevok zverejnil v mládežníckom časopise Vzlet. V Hlase ľudu sa zamestnal roku 1988 ako novinár – dopisovateľ a na tom pracovnom mieste zotrváva aj v súčasnosti. Pravidelne sleduje a píše o udalostiach a živote v rodnej Hajdušici, ako aj o spoločensko-politickom a hospodárskom živote v obci Plandište. V sledovaní života v banátskych slovenských osadách sa zameriava na podmienky žitia, čiže komunálnu problematiku, ale sleduje aj (poľno) hospodársky, kultúrny, cirkevný, športový a vôbec spoločenský život. Kontakt: hudec@hl.rs